Extra tipy na zvětšení penisu Poruchy erekce Zajímavé články

Erekce? Lze to i bez Viagry, pomůže kotvičník zemní

Erekce? Lze to i bez Viagry, pomůže kotvičník zemní

Problém s erekcí běžně potkává muže ve věku okolo 40 let a starší. Ovšem ne zřídka se s ním mohou potýkat i muži mladšího věku. Za poruchy erekce může nejčastěji psychický stav nebo nedostatečná touha a chuť k sexuálnímu styku. Po psychické stránce se jedná především o vysokou stresovou zátěž a únavu. To vše lze poměrně lehce překonat díky kvalitním produktům podporujícím erekci.

VÝSLEDKY TESTŮ: Rozhodli jsme se také otestovat produkty na zlepšení erekce a jen hrstka z nich opravdu fungovala: Proerecta a Erexan

Jedním z takových přípravků je kotvičník zemní, chcete-li Tribulus terrestris. Kotvičník je jednoletá bylina, jejíž extrakt se využívá právě pro léčení erektilní dysfunkce, a to nejen v přírodním léčitelství, ale přímo ve farmaceutických lécích.  Podpůrné látky působí velmi pozitivně na mužské libido, protože zvyšují hladinu testosteronu a příznivě ovlivňují i jiné mužské hormony.

Kotvičník zemní lze běžně zakoupit přímo ve formě usušených bylin, dále také jako extrakty v tabletách, ale i jinak, možností je skutečně mnoho. Dobrou zprávou ovšem je, že bylinu si můžete vypěstovat přímo v našich podmínkách – buď necháte semena v půdě přezimovat a na jaře vyklíčí nebo je naklíčíte uměle. Tribulus terrestris je ze začátku poměrně náchylný a málo odolný, ale posléze se o něj nemusíte starat.

Prohlédněte si oblíbené produkty na erekci a výkonnost

Erexan na podporu erekce

Erexan

Potřebuješ zlepšit erekci a k lékaři se ti nechce. Vyzkoušej osvědčený produkt na erekci, který je k dostání bez lékařského předpisu.
Recenze a zkušenosti

Zjistit aktuální cenu

Proerecta na erekci a výkonnost

Proerecta

Špičkový produkt na podporu erekce a sexuální výkonnosti. Zatím jej účinností nikdo nepřekonal. Zcela přírodní, bez lékařského předpisu.
Recenze a zkušenosti

Zjistit aktuální cenu

Amarex na podporu erekce a sexuální výkonnost

Amarex

Elegantní balení a vysoká účinnost disponuje v tomto doplňku stravy. Svou účinností na erekci, se řadí mezi TOP produkty.
Recenze a zkušenosti

Zjistit aktuální cenu

Kotvičník zemní podporuje tvorbu hormonů

Vědecké studie v minulosti dokázaly, že kotvičník výrazně zvyšuje hladinu testosteronu a jiných mužských hormonů. Už během jednoho měsíce užívání je rozdíl opravdu výrazný. Jak je známo, právě testosteron vyvolává touhu a sexuální libido. Ze studie taktéž vyplynulo, že ovlivňuje potenci a celkově pomáhá k mnohem pevnější a déletrvající erekci.

Podpora tvorby testosteronu a celkové zlepšení erekce ovšem nejsou jedinými prokázanými účinky kotvičníku, ba naopak, prokazatelně má i další pozitivní vliv na lidský organismus. Navozuje pocit uklidnění, celkové harmonie a zlepšuje zažívání. V neposlední řadě ho využívají sportovci, protože napomáhá k rychlejšímu růstu svalové hmoty a ovlivňuje metabolismus.

Trápí tě velké zakřivení penisu a neuspokojující velikost? Pak určitě nepřehlédni Andropenis, který se používá i v lékařství

Tribulus terrestris navíc neobsahuje látky, které by ovlivňovaly krevní tlak, jak je zcela běžné u jiných bylin podobného typu. Dokonce ani u zvýšených dávek nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Pouze se nedoporučuje bylinu užívat, pokud trpíte záněty žaludku, vředy nebo onemocněním jater – ovšem jen z hlediska prevence, komplikace vyvolané přímo kotvičníkem zjištěny nebyly.

Výhody

  • doplněk stravy je založen zcela na přírodní bázi
  • příznivě ovlivňuje hladinu testosteronu a jiných hormonů
  • ovlivňuje mužskou potenci a zlepšuje erekci
  • zrychluje metabolismus
  • podporuje trávení
  • zrychluje růst svalové hmoty
  • nezvyšuje krevní tlak
  • nemá žádné vedlejší účinky
  • uklidňuje a navozuje harmonii

Nevýhody

  • nelze užívat při hormonální poruše

Účinné látky obsaženy v kotvičníku zemním

Bylina obsahuje především rostlinné anabolické steroidy, které se nazývají fytosteroly. Objem těchto anabolických steroidů je u kotvičníku mnohem vyšší než u podobných rostlin podporujících mužskou erekci. Z hlediska obsahu účinných látek jsou nepřínosnější květy, plody a kořeny, ale běžně se při zpracování využívá celá rostlina, protože účinné látky jsou obsaženy také ve stonku a listech.

Tribulus terrestris - Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je dále velmi bohatý na pryskyřice, třísloviny, alkaloidy a glykosidy. Všechny tyto látky jsou pro lidský organismus prospěšné a nemohou nijak uškodit, prakticky ani při zvýšených dávkách. Mimo jiné obsahuje asi 150 mg vitamínu C. Obecně lze říci, že díky šetrnějšímu farmaceutickému zpracování, je objem účinných látek vyšší u léků a doplňků stravy, navíc musí být deklarovány přímo výrobcem.

TIP: Účinnost kotvičníku nemá pouze vliv na zlepšení erekce, ale také na zvětšení penisu, proto se také vyskytuje v těch nejkvalitnějších produktech, jako je Vimax či Xtrasize.

Jak Tribulus terrestris užívat?

Kotvičník lze užívat mnoha způsoby. Na formě užívání příliš nezáleží, může se lišit pouze trvání úplného vstřebání a zpracování účinných látek a minerálů. Běžně se užívá podobně jako jiné byliny, tedy formou čajového nálevu. Ovšem užívat lze i v podobě tablet nebo extraktů smíchaných s vodou. Poslední možnost oceníte především v létě, neboť i díky výrazné chuti z něj lze připravit zajímavé limonády. Nicméně nejpraktičtější jsou nepochybně tablety.

Mnohem důležitější než samotná forma užívání, je dávkování a pravidelnost. Na začátku se doporučuje užívat kotvičník v menších dávkách, až si tělo zvykne, potom dávky navýšit. Abyste pocítili pozitivní účinky, je potřeba kotvičník zemní užívat nejméně měsíc, nejlépe ještě déle, protože tento čas je značně individuální a záleží na každém organismu.

Dávka se vždy odvozuje od hmotnosti. Obvykle se denně užívá 300 až 1 500 mg, nejlépe ráno před snídání a večer. V případě, že si nebudete vědět rady, jakou dávku stanovit, může vám pomoci lékárník nebo lékař. Dávka se může velmi lišit také kvalitou přípravku, takže pokud nebude působit, nebojte se vyzkoušet jiný – kvalitnější produkt.

Může Vás zajímat:

Zkušenosti s kotvičníkem zemním

Patříte mezi uživatele kotvičníku? Pokud ano, rozdělte se o své zkušenosti s produktem. Pomůžete tím mnoha potenciálním zákazníkům, kteří nevědí, jakému produktu na zlepšení erekce dát přednost. Vaše zkušenosti jsou pro nás i čtenáře velmi přínosné. Můžete se také podělit o rady, jak kotvičník zemní užívat, zda v přípravcích na podporu erekce nebo samostatně jako bylinu.

TIP: Tribulus terrestris je obsažen také v oblíbeném produktu na zlepšení erekce s názvem Erexan.

U doplňků stravy pro podporu erekce je kotvičník nenahraditelný

Pro své příznivé účinky nejen při tvorbě testosteronu a jiných důležitých mužských hormonů, je kotvičník zemní naprosto nenahraditelný u přípravků slibujících dlouhodobou podporu erekce. Účinný koncentrát z této byliny je využíván například v doplňku stravy AmarexProerecta, Erexan, Vimax a XtraSize. Všechny zmíněné produkty jsou zcela přírodními výrobky.

Jak už bylo napsáno, podíl účinných látek je v tabletách nejlepší, protože farmaceutické zpracování dokáže zachovat jejich větší podíl. V neposlední řadě musí výrobce deklarovat podíl účinných látek a vy tak budete mít dokonalý přehled o kvalitě produktu. To se o často šizených čajových směsích říci rozhodně nedá.

Video o kotvičníku zemním

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Výborná přírodní látka, která je využívaná hojně ve zdravotnictví.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář