Extra tipy na zvětšení penisu Poruchy erekce Zajímavé články

Erekce? Lze to i bez Viagry, pomůže kotvičník zemní

Erekce? Lze to i bez Viagry, pomůže kotvičník zemní

Problém s erekcí běžně potkává muže ve věku okolo 40 let a starší. Ovšem ne zřídka se s ním mohou potýkat i muži mladšího věku. Za poruchy erekce může nejčastěji psychický stav nebo nedostatečná touha a chuť k sexuálnímu styku. Po psychické stránce se jedná především o vysokou stresovou zátěž a únavu. To vše lze poměrně lehce překonat díky kvalitním produktům podporujícím erekci.

Jedním z takových přípravků je kotvičník zemní, chcete-li Tribulus terrestris. Kotvičník je jednoletá bylina, jejíž extrakt se využívá právě pro léčení erektilní dysfunkce, a to nejen v přírodním léčitelství, ale přímo ve farmaceutických lécích.  Podpůrné látky působí velmi pozitivně na mužské libido, protože zvyšují hladinu testosteronu a příznivě ovlivňují i jiné mužské hormony.

Kotvičník zemní lze běžně zakoupit přímo ve formě usušených bylin, dále také jako extrakty v tabletách, ale i jinak, možností je skutečně mnoho. Dobrou zprávou ovšem je, že bylinu si můžete vypěstovat přímo v našich podmínkách – buď necháte semena v půdě přezimovat a na jaře vyklíčí nebo je naklíčíte uměle. Tribulus terrestris je ze začátku poměrně náchylný a málo odolný, ale posléze se o něj nemusíte starat.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Může Vás zajímat:

Kotvičník zemní podporuje tvorbu hormonů

Vědecké studie v minulosti dokázaly, že kotvičník výrazně zvyšuje hladinu testosteronu a jiných mužských hormonů. Už během jednoho měsíce užívání je rozdíl opravdu výrazný. Jak je známo, právě testosteron vyvolává touhu a sexuální libido. Ze studie taktéž vyplynulo, že ovlivňuje potenci a celkově pomáhá k mnohem pevnější a déletrvající erekci.

Podpora tvorby testosteronu a celkové zlepšení erekce ovšem nejsou jedinými prokázanými účinky kotvičníku, ba naopak, prokazatelně má i další pozitivní vliv na lidský organismus. Navozuje pocit uklidnění, celkové harmonie a zlepšuje zažívání. V neposlední řadě ho využívají sportovci, protože napomáhá k rychlejšímu růstu svalové hmoty a ovlivňuje metabolismus.

Tribulus terrestris navíc neobsahuje látky, které by ovlivňovaly krevní tlak, jak je zcela běžné u jiných bylin podobného typu. Dokonce ani u zvýšených dávek nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Pouze se nedoporučuje bylinu užívat, pokud trpíte záněty žaludku, vředy nebo onemocněním jater – ovšem jen z hlediska prevence, komplikace vyvolané přímo kotvičníkem zjištěny nebyly.

Výhody

  • doplněk stravy je založen zcela na přírodní bázi
  • příznivě ovlivňuje hladinu testosteronu a jiných hormonů
  • ovlivňuje mužskou potenci a zlepšuje erekci
  • zrychluje metabolismus
  • podporuje trávení
  • zrychluje růst svalové hmoty
  • nezvyšuje krevní tlak
  • nemá žádné vedlejší účinky
  • uklidňuje a navozuje harmonii

Nevýhody

  • nelze užívat při hormonální poruše

Účinné látky obsaženy v kotvičníku zemním

Bylina obsahuje především rostlinné anabolické steroidy, které se nazývají fytosteroly. Objem těchto anabolických steroidů je u kotvičníku mnohem vyšší než u podobných rostlin podporujících mužskou erekci. Z hlediska obsahu účinných látek jsou nepřínosnější květy, plody a kořeny, ale běžně se při zpracování využívá celá rostlina, protože účinné látky jsou obsaženy také ve stonku a listech.

Tribulus terrestris - Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je dále velmi bohatý na pryskyřice, třísloviny, alkaloidy a glykosidy. Všechny tyto látky jsou pro lidský organismus prospěšné a nemohou nijak uškodit, prakticky ani při zvýšených dávkách. Mimo jiné obsahuje asi 150 mg vitamínu C. Obecně lze říci, že díky šetrnějšímu farmaceutickému zpracování, je objem účinných látek vyšší u léků a doplňků stravy, navíc musí být deklarovány přímo výrobcem.

TIP: Účinnost kotvičníku nemá pouze vliv na zlepšení erekce, ale také na zvětšení penisu, proto se také vyskytuje v těch nejkvalitnějších produktech, jako je Vimax či Xtrasize.

Jak Tribulus terrestris užívat?

Kotvičník lze užívat mnoha způsoby. Na formě užívání příliš nezáleží, může se lišit pouze trvání úplného vstřebání a zpracování účinných látek a minerálů. Běžně se užívá podobně jako jiné byliny, tedy formou čajového nálevu. Ovšem užívat lze i v podobě tablet nebo extraktů smíchaných s vodou. Poslední možnost oceníte především v létě, neboť i díky výrazné chuti z něj lze připravit zajímavé limonády. Nicméně nejpraktičtější jsou nepochybně tablety.

Mnohem důležitější než samotná forma užívání, je dávkování a pravidelnost. Na začátku se doporučuje užívat kotvičník v menších dávkách, až si tělo zvykne, potom dávky navýšit. Abyste pocítili pozitivní účinky, je potřeba kotvičník zemní užívat nejméně měsíc, nejlépe ještě déle, protože tento čas je značně individuální a záleží na každém organismu.

Dávka se vždy odvozuje od hmotnosti. Obvykle se denně užívá 300 až 1 500 mg, nejlépe ráno před snídání a večer. V případě, že si nebudete vědět rady, jakou dávku stanovit, může vám pomoci lékárník nebo lékař. Dávka se může velmi lišit také kvalitou přípravku, takže pokud nebude působit, nebojte se vyzkoušet jiný – kvalitnější produkt.

Zkušenosti s kotvičníkem zemním

Patříte mezi uživatele kotvičníku? Pokud ano, rozdělte se o své zkušenosti s produktem. Pomůžete tím mnoha potenciálním zákazníkům, kteří nevědí, jakému produktu na zlepšení erekce dát přednost. Vaše zkušenosti jsou pro nás i čtenáře velmi přínosné. Můžete se také podělit o rady, jak kotvičník zemní užívat, zda v přípravcích na podporu erekce nebo samostatně jako bylinu.

TIP: Tribulus terrestris je obsažen také v nejvýkonnějším produktu na zlepšení erekce s názvem Erexan.

U doplňků stravy pro podporu erekce je kotvičník nenahraditelný

Pro své příznivé účinky nejen při tvorbě testosteronu a jiných důležitých mužských hormonů, je kotvičník zemní naprosto nenahraditelný u přípravků slibujících dlouhodobou podporu erekce. Účinný koncentrát z této byliny je využíván například v doplňku stravy Erexan, Vimax a XtraSize. Všechny zmíněné produkty jsou zcela přírodními výrobky.

Jak už bylo napsáno, podíl účinných látek je v tabletách nejlepší, protože farmaceutické zpracování dokáže zachovat jejich větší podíl. V neposlední řadě musí výrobce deklarovat podíl účinných látek a vy tak budete mít dokonalý přehled o kvalitě produktu. To se o často šizených čajových směsích říci rozhodně nedá.

Video o kotvičníku zemním

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Erekce? Lze to i bez Viagry, pomůže kotvičník zemní
5 (100%) 1 Hodnotit

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.