Zajímavé články

14 unikátních a obsáhlých tipů, jak dokonale vzrušit ženu a bonus, co platí na muže – 2. DÍL

14 unikátních tipů, jak dokonale vzrušit ženu - 2. DÍL

Přečtěte si pokračování série unikátních tipů, jak vzrušit ženu. Nenechte svou partnerku chladnou a ukažte ji, že jste pravý alfa-samec.

8. Vezměte ji na klidné a romantické místo

Přestože bar nebo klub může být dobré místo na seznámení, mnohdy vzhledem k hlučnosti a prostředí, nemusí vůbec dojít k nějakému kontaktu – kromě toho v daný večer. Snažte se dívku pozvat na rande na nějaké klidné a romantické místo, zároveň ale ne odlehlé, aby neměla strach.

Konec konců můžete využít i klidnější místo na baru. Snažte se ji vzít někam, kde se na vás bude moci plně soustředit a využijte našich skvělých tipů. Uvidíte, že flirtování bude snazší.

TIP NA ČLÁNEK: 8+1 extra tipú, jak zvýšit objem ejakulátu. Odteď budete svou partnerku fascinovat

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

9. Obejmutí, pohlazení a doteky jsou silná zbraň

Možná si někdy říkáte, jak vzrušit partnerku například ve večerních hodinách, kdy máte chuť na sex, ale ona zrovna ne. Klíčem k úspěchu jsou doteky, které v ní vzbudí sexuální touhu. Možná jste netušili, že podobně funguje také obejmutí.

Navíc obejmutí můžete využít také na dívky, kterých se nemůžete jen tak dotýkat – věřte, že silné a dlouhé objetí vydá za více než tisíce slov. Mozek totiž uvolňuje hormony jako například serotonin.

TIP: Objetí může být výchozím bodem k něčemu více. Můžete ji pak dát ruku níž kolem pasu, políbit ji, pohladit, přitlačit si ji na tělo. Možností je mnoho, stačí, abyste byli kreativní.

10. Erotogenní zóny, které z vás udělají nejlepšího milence

Věděli jste o tom, že jednou z možností, jak vzrušit ženu, je využít jejich slabin? Potřebujete vědět, kde má žena nejsilnější erotogenní zóny. Těch se poté můžete dotýkat, ať už jen letmo, nebo bez zábran. Takové doteky na těchto místech ženu dokonale vzruší a stimulují její chtíč.

Vlastně vám to nedá ani příliš práce. A pozor, pokud chcete být skutečně dokonalým milencem, vyměňte doteky za něžné polibky na těchto erotogenních místech:

 • krk
 • ramena
 • záda v oblasti lopatek a krku, případně potom níže
 • stehna
 • třísla
 • břicho, konkrétně oblast pupíku
 • pokud si to můžete dovolit, rozhodně byste neměli vynechat ňadra a bradavky

V tomto případě se vám určitě bude hodit, jak během sexu, ke kterému nevyhnutelně dojde, pokud budete dobří, oddálit vyvrcholení. Podívejte se na jednoduchý postup.

11. Pusťte sexy hudbu jako pozadí

Už jednou jsme v tomto článku radili, jak vzrušit ženu pomocí hudby. Dobře vybraná hudba totiž může udělat zázraky. A také spoustu práce za vás. Dostane jednoduše dívku do nálady a na vás už zůstane pouze to, ji zaujmout a vzrušit.

Věřte, že s dobrou hudbou to bude snazší, než se vám může teď zdát. Žena se pak bude cítit uvolněně, bezpečně a s vašimi komplimenty a narážkami také atraktivně. Na výběru si ale dejte opravdu záležet, hudba totiž dovede i přesný opak.Předčasná ejakulace

12. Svíčky jsou klasika, která neumírá

Zaútočte na její vjemy. Udělejte prostředí díky svíčkám příjemnější a netradiční, pokud navíc zvolíte svíčky s příjemnou vůní, máte z poloviny vyhráno. Ženy totiž vnímají tyto vjemy mnohem více než muži. Ovšem pozor, stejně bude vnímat i jakýkoli zápach, který vy možná ani necítíte. Proto je potřeba vše takové odstranit. Odpuzující může být i nepříjemná vůně jídla, přestože chuťově může být skvělé, proto si rozmyslete, čím dívku pohostíte.

Jaké využít vůně, abyste ženu příjemně navnadili?

 • Máta peprná
 • Vanilka
 • Santalové dřevo
 • Pižmo
 • Jasmín
 • Černá lékořice
 • Levandule
 • Kokos

13. Tanec

Často se říká, že podle tance můžete odhadnout, jaká bude žena v posteli, ale je to skutečně pravda? Podle některých studií do jisté míry ano. Podle tance, tedy konkrétně podle pohybů a uvolněnosti odhadnete to, jaký je člověk v posteli, zda je sebejistý, plachý, těžkopádný a podobně.

Samozřejmě to nemusí platit vždy, ale přibližná shoda zde určitě existuje. To je navíc důvod, proč byste se měli naučit dobře tančit, protože tanec dívku dokonale vzruší.

Zlomenina penisu: skutečně se něco takového může stát? Ano, jedná se o bolestivé poranění nejen při sexu

14. Sklenice vína to vždy jistí

Na alkoholu není nic špatného, a to ani pokud ho využijete ve svůj prospěch, ale jen do určité míry. Alkohol má na náš organismus zcela jasný vliv, tedy spíše na náš mozek. Alkohol totiž aktivuje naše prvotní instinkty, které jsou jinak skryty za bariérou „civilizovaného chování“.

Ovlivňuje například vaši touhu se naplno projevit, stejně jako chuť na sex, nebo na jídlo. Pokud si tedy chcete všechny už tak fungující tipy pojistit, jedna lahev vína nic nezkazí – ale pozor, nadbytek alkoholu má zase opačný efekt.

A jak vzrušit muže?

Dobrou zprávou pro všechny ženy je, že muže můžete vzrušit mnohem snadněji. Vyzkoušejte například sexy spodní prádlo nebo noční košili. Uvidíte, že s takovou vám žádný muž neodolá. Naopak pokud chcete na muže zapůsobit například v baru, chovejte se elegantně, ale lehce koketujte. Pokud muž pozná, že po něm toužíte, máte takřka vyhráno. Navíc mnoho z těchto tipů výše, můžete využít také na muže. Skvěle fungují na obě pohlaví.

Seriál, jak vzrušit ženu:

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Pokračování oblíbeného seriálu o tom, jak vzrušit ženu.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář