Nemoci Poruchy erekce Zajímavé články

7+1 jídel, díky kterým zvýšíte libido u muže a ženy

7+1 jídel, díky kterým zvýšíte libido u muže a ženy

Spokojenost při sexuálním styku je předpokladem pro zdravý a šťastný život. Přestože si to možná neuvědomujete, sex značně ovlivňuje naši náladu a emoce – jen si vzpomeňte, jaký pocit klidu a štěstí jste naposledy měli po vášnivém a uspokojivém sexu. Velkou roli na kvalitu sexuálního života má také jídlo, zařazením některých potravin do svého jídelníčku můžete značně zvýšit libido.

TIP: Nejsi spokojený se svou dosavadní velikostí penisu? Nezoufej, a vyzkoušej osvědčené metody na zvětšení, jak do délky na i do objemu: Vimax, Xtrasize nebo Andropenis, je to co hledáš.

Pokud jste vy nebo vaše partnerka v poslední době podráždění a nemáte zájem o sex, rozhodně zvažte zařazení jednoho z těchto sedmi jídel do společného jídelníčku. Protože nedostatek sexu často navozuje podrážděnost ve vztahu u jednoho z partnerů. To se může projevovat ve zbytečných hádkách, ale i v neustálém napětí, které může dřív nebo později „přerůst“ v něco horšího.

1. Maso na posílení libida

Maso je dobré pro tvorbu svalů, a to díky svému vysokému obsahu bílkovin. Tento fakt je obecně znám, ale už se neříká, jak dobrý vliv má maso v jídelníčku na naše libido. Hovězí, kuřecí a vepřové maso obsahuje karnitin a L-arginin, tedy aminokyseliny, které zlepšují průtok krve – právě to je pro kvalitní erekci velmi podstatné.

Víte, že L-arginin se využívá u doplňků stravy pro zlepšení erekce? Dokonce se udává, že tato látka je schopna pomáhat při erektilní dysfunkci.

V mase je také určitý obsah zinku, což je z hlediska kvalitního sexuálního styku velmi podstatné. Zinek nejen zlepšuje imunitu, ale hlavně do velké míry ovlivňuje sexuální funkce. Jeho nedostatek může vést až k problémům s erekcí a nízké hladině testosteronu. Proto byste si měli zinek v těle hlídat, vyplatí se to.

2. Ústřice na zvýšení libida

O ústřicích slyšel téměř každý, a to ve spojení s afrodiziaky. Skutečně tomu tak je, nejedná se o žádné fámy, podle výzkumů obsahují ústřice, škeble a hřebenatky sloučeniny, které opravdu velmi vysokou mírou ovlivňují hladinu testosteronu u mužů a estrogenu u žen. Jako afrodiziakum tak ovlivňuje jak muže, tak ženy, což je nepochybně podstatné zjištění, které můžete využít pro společnou večeři.

Zvýšení těchto hormonů přináší značné zvýšení libida, tedy sexuální touhy. Jako bonus jsou ústřice skvělým zdrojem zinku. Zinek je také obsažen ve vnikajícím produktu pro lepší libido – Primulus.

3. Losos na posílení libida

Ryby obecně obsahují omega mastné kyseliny, které jsou prospěšné pro lidské tělo. Obzvláště pak losos obsahuje omega-3 mastné kyseliny posilující srdce. Podobný obsah omega-3 mastných kyselin má také tuňák nebo platýs – všechny tyto ryby mohou být klíčem ke kvalitnímu sexu. Omega-3 kyseliny pomáhají udržovat průchozí tepny, což zlepšuje průtok krve, zvláště třeba při fyzické námaze, tedy i sexu.

Afrodisiakum - Španělské mušky

4. Ořechy a jiná semena

Máte rádi ořechy, semena, mandle a podobně? Potom zbystřete, protože jejich konzumací zvyšujete i své libido. Ořechy a podobné plody obsahují L-arginin a zinek, což je ideální kombinace k posílení vašeho sexuálního života.

Nejen, že rozproudí vaši krev, ale také zvýší libido a navíc činí tělo odolnější a silnější – zinek posiluje imunitu. Speciálně byste měli jíst vlašské ořechy, protože obsahují navíc omega-3 mastné kyseliny.

Proč je masáž penisu tak důležitá a jak ji správně provádět

5. Jablka na zvýšení libida

Kolik denně sníte ovoce? Jestliže nejste vyznavači zdravého životního stylu, potom zřejmě jen velmi omezené množství. A kolik sníte denně jablek? Většina z nás ani jedno, přitom rostou všude okolo nás a jsou snadno dostupné. Jedno jablko denně může podstatně zlepšit váš milostný život. Jablka jsou totiž bohatá na kvercetin – antioxidant prospěšný pro naše tělo.

Kvercetin hraje významnou roli v potlačení symptomů prostatitidy a intersticiální cystitidy. Prostatitida je obyčejný zánět prostaty, ale věřte, že dokáže značně potrápit a zcela vás vyřadí mimo sexuální život. Pokročilejší stádium může vést až k erektilní dysfunkci nebo úplné impotenci.

Vyzkoušej bylinky nejen na zvětšení penisu a zvýšení libida

6. Česnek na zlepšení libida

Pamatujete si na poučku, že před randem byste neměli jíst česnek? Možná to není tak úplně pravda, protože česnek působí jako afrodiziakum a výrazně zlepšuje průtok krve, což nutně musí vést ke zvýšení libida a silnější erekci. V přírodní medicíně se česnek využívá k prevenci vysokého krevního tlaku, cholesterolu a jako prevence srdečních chorob, což má právě spojitost s vysokým cholesterolem.

TIP: Vyzkoušejte kotvičník zemní, pomůže vám při poruchách erekce a zlepší váš sexuální styk. Ne nadarmo se přidává do doplňků stravy pro zlepšení erekce.

7. Červené víno na zlepšení libida

Alkohol je lehce zrádný – přiměřená dávka alkoholu zvyšuje libido a odbourává zábrany, což může být žádoucí. Na druhou stranu, pokud to s alkoholem přeženete, můžete se potýkat nejen s problematickou erekcí. Sklenice červeného vína – nebo klidně i dvě až tři – vás dostane do nálady a zvýší u obou pohlaví sexuální touhu. Může za to kvercetin.

Bonus – Doplňky stravy

Doplňky stravy jsou velmi oblíbené, díky svému přírodnímu složení a snadné dostupnosti. Dodáte tak přiměřené množství účinných látek a vitamínů do svého těla, velmi rychlou formou, pomocí tablety. Užívání tabletek je velmi snadné, protože je stačí většinou zapít a nechat v těle rozložit. Avšak účinnost nepřichází ze dne na den, proto je zapotřebí takovéto doplňky stravy užívat dlouhodoběji, minimálně 14 dní, aby byly výsledky zřetelné.

TIP: Mezi nejoblíbenější a nejúčinnější doplňky stravy na posílení libida je v první řadě Primulus a poté Vimax Pills nebo Erexan.

Je to skutečně tak, mnohé potraviny mohou díky svému obsahu zlepšit vaše sexuální zážitky. Toho byste měli využívat, protože tím můžete docílit silnější touhy u obou partnerů – což vede ke kvalitnímu a spokojenému vztahu. Na druhou stranu, existují i látky, které libidu a sexuálnímu zdraví rozhodně nesvědčí – je to například nikotin, tedy spíše další složky, které do těla dostáváte při kouření cigaret.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář