Zajímavé články

14 unikátních a obsáhlých tipů, jak dokonale vzrušit ženu a bonus, co platí na muže – 1. DÍL

14 unikátních tipů, jak dokonale vzrušit ženu - 1. DÍL

Selháváte v umění, jak vzrušit ženu? Potom pozorně čtěte náš článek, který vám ukáže skvělé tipy, díky kterým ženu vzrušíte jako naprostí profesionálové ve svádění. Ukážeme vám, že nemusí trvat dlouho, aby vás dívka chtěla a cítila se s vámi přirozeně, uvolněně, ale zároveň hlavně atraktivně a žádoucí. Našich 14 tipů prověřených v praxi, je použitelných pro každou ženu. Jednoduše si vyberte a zkuste je použít ještě dnes. Budete překvapeni, jak skvěle fungují.

Jedním z mnoha míst, kde můžete naše tipy zkusit, jsou erotické seznamky – i když samozřejmě jen v omezené míře. Rozhodně tam ale lehce navážete první kontakt.

1. Jednoduché flirtování v baru

Ideálním prostředím, kde můžete navázat kontakt se ženou, jsou různé bary. Ženy do nich dokonce často chodí úplně samy, což je vaše šance, které byste měli využít. A využijete toho poměrně lehce, protože navážete kontakt díky oblečení. Ženy chtějí být atraktivní, proto se tak také oblékají – nebojte se tedy prohodit nějaký kompliment na jejich oblečení. Jednak je to potěší, ale zároveň to může být první krok, jak navázat kontakt a poté využít „silnější zbraně“, jak ženu vzrušit.

 • ženy mají rády, pokud polichotíte jejím očím či úsměvu, tyto dvě věci patří neodmyslitelně k sobě
 • zaměřte se na parfém, ženy za něj často utrácí mnoho peněz a potěší je, pokud jim ho pochválíte
 • denně pečují i několik desítek o své vlasy, oceňte to
 • zaměřte se také na boty či kabelku a jiné doplňky, třeba hodinky

2. Zašeptejte ji do ucha

Věděli jste, že šeptání ženu vzruší? Zkuste ji něco zašeptat přímo do ucha, v baru je k tomu ideální příležitost. Neměli byste šeptat obyčejné věci, šeptání v ženě vzbuzuje napětí a očekávání, zvědavost. Proto toho využijte a zašeptejte ji do ucha něco lehce koketního. Tím ji můžete poměrně lehce dostat do nálady. Mělo by to být něco, co byste jinak na takto veřejném místě třeba ani neřekli – ale pozor, vyvarujte se přímých sexuálních narážek, pokud nemáte jistotu, že budou opětovány.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021
 • šeptejte dominantním hlubokým hlasem, musí z vás být cítit odhodlanost a sebejistota. Zároveň šeptejte dostatečně nahlas.

3. Mluvit o sexu, ano či ne?

Tady velmi záleží, na jakou ženu zrovna narazíte. Zatímco některé ženy mohou řeči o sexu vzrušovat a je to dokonalá zbraň, jak vzrušit ženu, jiné to mohou vnímat naopak. Základem je opravdu dobře odhadnout situaci, jinak byste mohli ženu uvést do rozpaků, případně ji úplně odradit. Pokud ale začne mít narážky okolo sexu dívka sama od sebe, máte vyhráno. Teď je potřeba jen dokonale využít situace a přiložit polínko do ohně. Začněte ji dávat navazující netradiční otázky se sexuální tématikou, například:

 • „Co nosíte, když jdete do postele?“
 • „Kdyby bylo jen jedno místo, kde bych se vás měl dotknout, které by to bylo?“
 • „Jaký je váš oblíbený druh předehry?“
 • „Jaký je nejzvrhlejší sen, který jste kdy měla?“

Dávejte si však při seznamování pozor na pohlavní nemoci. Možná si říkáte, že vás se něco takového netýká, ale nebezpečí je na každém kroku.

4. Pracujte s hlasem, mluvte hluboce a pomalu, svůdně

Ne vždy záleží, co řeknete, ale také, jak to řeknete. Jedním z dobrých tipů, jak vzrušit partnera, je pracovat se svým hlasem. Dá to trochu práce, se naučit měnit hloubku a tempo řeči, ale věřte, že to stojí za to. Jestliže začnete mluvit hluboce a pomalým tempem (pozor ale na příliš pomalý projev), zvýšíte tím úroveň vzrušení. Navíc tak dáváte najevo, že máte situaci zcela pod kontrolou. Ženy vnímají muže s hlubším hlasem jako dominantnější a sexuálně atraktivnější.

Máte malý penis? Vyzkoušejte tyto sexuální polohy

5. Buďte sebejistí, nebo tak alespoň působte

Projevujte zdravou dávku sebedůvěry. To je jedním z dalších tipů, jak vzrušit ženu či partnerku. Každá žena má totiž ráda sebevědomé muže přitahuje ji zdravé sebevědomí u mužů. Naštěstí nemusíte být opravdu přehnaně sebejistí, stačí když tak budete pouze vypadat. Avšak pozor, myslete na to, že hranice mezi zdravým sebevědomím a namyšleností, je opravdu tenká. Dávejte si pozor, abyste skutečně působili sebevědomě, ale nikoli protivně a namyšleně.

 • dbejte na to, jaké oblečení nosíte, ne nadarmo se říká, že „šaty dělají člověka“
 • buďte vždy upravení
 • nepodceňujte detaily, jako například nehty
 • veďte ji, buďte rozhodní, neprojevte nerozhodnost
 • při rozhovoru udržujte oční kontakt
 • projevte prvky gentlemana a podržte ji dveře, pokud prší, neste deštník, otevřete ji dveře u auta – projevujte tyto maličkosti

TIP: Jak zvětšit objem penisu: 5 TIPŮ, které zaručeně zaberou

6. Říká vám něco sexting? Dokonalý nástroj, jak vzrušit partnera

Záměrně píšeme partnera, protože při sextingu už musíte vědět, na čem jste. Nelze takto čas od času poslat zprávu ženě, kterou jste viděli jednou či nikdy. Pokud ale víte, že o vás žena stojí, je sexting vaší dokonalou zbraní, jak vzrušit ženu. Aktivujte ženskou představivost a uvidíte, jak bude nadržená. Rozhodně nemusíte být ve svých zprávách vůbec vulgární, stačí lehký elegantní sexuální podtón a bude vaše. Vyzkoušejte například tyto příklady:

 • „Nemůžu se dočkat, až tě dnes večer uvidím, mám skvělý plán, chceš ho slyšet?“
 • „Těším se, až zase ucítím vůni tvých vlasů, rád bych poznal, jak chutnají tvé rty.“
 • „Právě myslím na něco, co bych s tebou moc rád vyzkoušel…“

7. Udělejte ji masáž

Abyste mohli tento tip provést, musíte se už dobře znát. Tento tip není o svádění, ale spíše o tom, jak večer vzrušit partnera a přimět ho k sexu. Není tajemstvím, že žena bude vzrušenější, pokud bude uvolněná, a k tomu je nejlepší masáž – nehledě na to, že vaše doteky ji bezpečně vzruší. Dejte si také záležet na prostředí. Zapalte svíčky, můžete zapnout hudbu, kterou máte rádi, ale zároveň se hodí k situaci. Posunujte se pomalu k erotogenním zónám a intimním partiím.

Inspirujte se například tantrickou masáží, kterou můžete zažít na vlastní kůži abyste zjistili, jak probíhá. Pokud budete dobří, můžete tak přivést dívku k silnějšímu orgasmu než během sexu.

Seriál, jak vzrušit ženu:

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Úžasné a osvědčené metody, jak ženu pořádně nažhavit na postelové hrátky
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář