Masturbace Zajímavé články

Užijte si masturbaci jako nikdy: vyzkoušejte dokonale realistickou umělou pannu Kitty

Realistická umělá panna Kitty - Recenze a zkušenosti

O umělé panně už slyšel bezesporu každý muž. Objevuje se na mnoha narozeninových oslavách jako žertovný dárek, občas si zahraje roli v komediích a podobně. Umělé panny jsou vlastně dnes naprosto běžné, ale většinou vidíme ty málo kvalitní – nafukovací umělé panny, se kterými nikdy nemůžete zažít skutečně realistický sex.

Existují však i jiné, zcela realistické panny, jako je například Kitty. Právě na tu se dnes podíváme podrobněji a odpovíme vám na otázku, proč ji musíte mít.

Rádi trávíte čas při masturbaci? Podívejte se na techniky mužské masturbace, které musíte nutně vyzkoušet nebo osvědčené umělé vagíny Fleshlight. Budete překvapeni, že je neznáte.

Několik důvodů, proč vyzkoušet realistickou pannu Kitty

Kitty byste měli vyzkoušet už z pouhé zvědavosti. Ovšem také díky dokonalému prožitku ze sexu, který s ní budete mít. Sex je tak realistický, že dokonce existují podniky, kde jsou místo prostitutek realistické panny. A muži si je skutečně oblíbili.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Navíc nemusíte chodit daleko, jeden je přímo v Praze. Dokonale realistický sex tak posune vaši masturbaci do roviny realistického dokonalého sexuálního prožitku. Vynechte jednou provždy nudný stereotyp.

Hlavní výhody realistické umělé panny:

 • Vyhnete se pohlavním chorobám
 • Nebudete podvádět svou partnerku
 • Nedojde k bližším stahům
 • Můžete si vyzkoušet všelijaké perversnosti
 • Nikdy nebude odmlouvat, bude vždy připravena
 • Nezestárne ani neztloustne
 • 3v1 – orálek, vagina a zadeček

Ukaž ověřeného prodejce

Kitty: realistická panna, která vás ohromí

Ohromující je na Kitty především její realističnost. Realistická je například na dotek, a to díky speciálnímu PTE materiálu pokožky a povrchové úpravě Fanta Flesh. Díky tomu budete mít pocit, že se dotýkáte skutečné hebké ženy. Navíc si udržuje vlhkost i teplotu. Umělá pana Kitty tak naprosto mění zážitek při masturbaci. Splní vám totiž každé přání, i to nejtajnější. Zažít s ní můžete divoký sex, něžný sex a prakticky cokoli, na co jen pomyslíte.

Věděli jste, že za hodinu s realistickou pannou zaplatí klienti průměrně jako u běžné prostitutky? Hodina vyjde na téměř 2 000 Kč. Pokud si i vy chcete vyzkoušet realistickou umělou pannu, není problém.

Realistická panna Kitty vám vydrží přesně v takové poloze, do které ji nastavíte. Žádná poloha pro ni není nemožná. Na rozdíl od jiných levných umělých panen, které v žádné poloze příliš nevydrží, má Kitty zcela jinou konstrukci – kovový skelet a umělé klouby.

Jednoduše si ji tak nastavíte přesně, jak potřebujete. Bude vás dokonale vzrušovat v jakékoli poloze, a to díky svému dokonalému tělu, které by ji mohla závidět téměř každá žena.

Kde si pořídit realistickou pannu Kitty

Tipy na další realistické panny

Robotická realistická panna s umělou inteligencí

Robotická realistická panna

Tahle neskutečná realistická panna, dodá vše nezadaným a osamělým mužům. Robotická panna s umělou inteligencí se kterou si dopřeješ orálek, análek nebo vaginální sex. Robotickou realistickou pannu lze ovládat přes telefon. Dokáže pohybovat ústy a mluvit.

Zjistit aktuální cenu

Realistická panna Felicia

Realistická panna Felicia

Pořiď si svou revoluční masturbační pomůcku, která neodmlouvá, nebolí ji hlava a má chuť pokaždé, když máš chuť ty. SexDolls s možností orálního, klasického a análního sexu. SeDoll realistické panny mají v základu moderní kovovou kostru těla. Materiál: realistická pokožka z termoplastického elastomeru.

Zjistit aktuální cenu

Realistická panna SexDolls Blond

Realistická panna SexDolls

Vykašli se na klasickou masturbaci a posuň ji na vyšší úroveň a přitom si vytrénuj svou sexuální výkonnost. Sexdoll (sexuální panna) s možností orálního, klasického i análního sexu. Materiál je až děsivě podobný reálné kůži. Detailně navržená, aby potěšila oko i tělo a zvládala všechny pozice kamasutry.

Zjistit aktuální cenu

Výhody, které vám přinese realistická panna Kitty

Největší výhodou, kterou vám žádná jiná konkurence na našem trhu nenabídne, je realističnost. Výrobce umělé panny Kitty si zakládá na tom, aby byla maximálně realistická a díky tomu vám přinášela ten nejlepší možný prožitek při sexu s ní.

Kitty je příjemně velká, asi jako průměrná žena, dosahuje výšky 165 cm a hmotnosti 38 kg, díky tomu budete mít při sexu pocit, že souložíte s opravdovou ženou – o to více, když se zaměříte na její hebkou realistickou pokožku.

 • realističnost, na první pohled vypadá jako skutečná žena, je i podobně velká
 • její tělo ocení každý muž, dokonalý poměr, štíhlé tělo, zakulacený pevný zadeček, velká a pevná prsa
 • kůže je vyrobena z kvalitního realistického PTE materiálu s povrchovou úpravou Fanta Flesh
 • pokožka je na dotek hebká a máte pocit, že se dotýkáte opravdové ženy. Navíc si udržuje teplotu a vlhkost, což váš zážitek ještě prohloubí
 • má velmi odolnou konstrukci, kovový skelet zaručuje dlouhou životnost
 • můžete si ji nastavit do různých poloh, a to díky umělým kloubům
 • užít si s Kitty můžete vaginální sex, anální sex i orální

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste měli větší penis? Pravděpodobně by vás ženy milovaly ještě více než dnes. Přinášíme vám 7 ověřených typů na zvětšení penisu.

 

Má realistická panna i nevýhody či rizika?

Obecně je prokázáno, že u některých jedinců může styk s umělou pannou pomalu vést k omezení touhy po opravdovém styku. Na druhou stranu to neplatí jen u mužů a umělých pan, ale také například u žen, které používají vibrátory a jiné erotické hračky. Takové riziko však není nijak velké, ale je reálné. Může tak dojít k úplné ztrátě zájmu o styk s partnerem. Další velkou nevýhodou je pak cena umělé panny Kitty, která se pohybuje okolo hranice 44 000 Kč.

Přestože pokud se podíváme na realistickou pannu blíže, její kvalitní zpracování a vlastnosti skutečně odpovídají této ceně, která je přiměřená. Na druhou stranu je to ale stále velmi vysoká suma, a to i přesto, že je Kitty jednou z nejlepších možných umělých panen na našem trhu. Cena je ale snad jedinou přímou nevýhodou tohoto produktu. Na druhou stranu ovšem existují i dražší umělé panny, které přitom mnohdy nemusí být tak realistické, jako je Kitty.

Kde zakoupit realistickou pannu?

Obsah balení realistické panny Kitty

Balení je poměrně obsáhlé, uvnitř najdete možná více, než byste čekali. Zhodnotit můžete sami, zda je obsah balení odpovídající ceně nad 44 000 Kč. Výrobce ale rozhodně nešetřil a nabízí plný servis, v balení je vše, co budete potřebovat – a pár věcí navíc.

 • realistická panna Kitty
 • speciální lubrikační gel na PTE materiál a Fanta Flesh povrchovou úpravu
 • Toy Cleaner
 • originální pudry na povrchovou úpravu Fanta Flesh
 • vyhřívací USB hlavice
 • dvě PTE vaginální vložky
 • sada náhradních nehtů
 • bílá noční košile
 • bavlněné bílé rukavice
 • vzrušující plakát
 • manuál, jak umělou pannu používat

Časté dotazy (FAQ) aneb co vás zajímá

Je mnoho témat, na které byste se rádi zeptali, ale stud vám to u tohoto tématu nedovolí? Nebo možná jen nevíte, kde odpovědi hledat? Přinášíme vám nejčastější otázky, které muže ohledně realistické umělé panny Kitty nejvíce zajímaly.

Můžu s Kitty používat jakýkoli lubrikační gel?

Nedoporučujeme používat jiný lubrikační gel než na vodní bázi. Jinak by se mohlo stát, že poškodíte povrchovou úpravu Fanta Flesh a zároveň tak ztratí Kitty svou hebkost a jiné realistické vlastnosti. Vhodné je také používat lubrikant určený na PTE materiály.

Lze použít i jiný pudr než originální?

Pokud chcete dosáhnout skutečně realistických pocitů, doporučuje využívat originální pudry. Ty jsou navrženy tak, aby obnovili Fanta Flesh realistickou povrchovou úpravu.

Znáte další tipy, jak si okořenit sex?

Jednou z možností je právě realistická panna Kitty. Vyzkoušejte ji společně s partnerkou. Budete žasnout, jak bude vzrušovat vás i vaši partnerku. Dělat si s ní můžete, cokoli budete chtít, co vás jen napadne.

Další možností, jak si zpříjemnit sex, jsou vakuové pumpy. Navíc krátkodobě zvětší váš penis a partnerka bude sténat blahem.

Jaké všechny polohy umělá panna Kitty zvládne?

Realistická umělá panna Kitty má velkou výhodu. Oproti jiným umělým pannám má totiž kovový skelet a umělé klouby. Díky tomu ji můžete nastavit do všech možných poloh, které jste si vždy přáli vyzkoušet. Je odolná, takže tyto polohy lehce vydrží a díky umělým kloubům je skutečně variabilní. Užijte si tak dokonale i ty nejdivočejší polohy.

Jak je vlastně velká, jako opravdová žena?

Ano, umělá panna Kitty je velká podobně jako žena. Její výška dosahuje 165 cm. Kromě toho má nadprůměrná prsa velikosti D, obvod přes prsa je 81 cm, v pase potom 56 cm, takže má spíše vosí pas. Díky zaoblenému pevnému zadečku má přes boky 91 cm. Její postava je opravdu dokonale vzrušující.

Jak se o ni starat, umývat ji a podobně?

Není to žádná velká věda. Jednoduše ji můžete umýt ve vaně, ve sprše a podobně. Můžete se s ní koupat a sprchovat. Použijte vždy desinfekci na intimní partie, nejlépe takovou, která neublíží PTE materiálu. Pořádně ji opláchněte a vysušte. Po vysušení naneste originální pudr a je hotovo.

Realistická panna Kitty – ZKUŠENOSTI čtenářů a redakce

“V redakci jsme měli na vyzkoušení realistickou umělou pannu Kitty, která má sice vyšší cenu, ale její kvalita tomu skutečně odpovídá. Vyzkoušeli ji 3 naši redaktoři, kteří se shodli, že jde o revoluční erotickou pomůcku pro muže, ale i pro páry. o tom jaké skutečné výhody nabízí Kitty se dočtete v naší recenzi. Sex s ní byl ze začátku prý divný, jelikož jde o umělou pannu v životní velikosti, která vypadá a na dotek se chová, jako skutečná žena. Po zbavení studu, je opravdu pocit neuvěřitelný až někdy zapomenete, že nejde o reálnou ženu. Vyzkoušíte si všelijaké polohy, anální sex, orální sex a ten běžný do vagíny. Jeden z redaktorů vyzkoušel i sex ve 3 se svou partnerkou a byli velice spokojeni, jelikož nikdo nikoho nepodváděl.

Aby to nebylo málo, další redaktor posunul sex s umělou pannou úplně někde jinde, kdy využil virtuální realitu. Prý se sice pocit nedá popsat, ale realistickou panu si pak odkoupil 😀 Všechny naše redaktory Kitty ohromila a rovněž se shodli, že lepší erotickou pomůckou se ještě nesetkali. Protože nás realistické umělé panny nadchly a přicházejí nové modely a akce, rozhodli jsme se pro vás připravit další nevšední zážitky s realistickými umělými pannami.” – Redakce zvetsit-penis.cz

“Nedokázal jsem si představit, jaký může být sex s realistickou umělou pannou. Protože mám rád experimentování a dlouho si partnerku neudržím, pořídil jsem si Kitty. Po rozbalení jsem nevěřil vlastním očím. Provedení bylo nádherné a ten materiál, no ten byl jako kůže. Nebudu asi popisovat detaily mého sexuálního výkonu, ale musím uznat, že jsem ji Kitty velice oblíbil. Můžu si sní vyzkoušet všechno, neodmlouvá a je to skutečně, jako sex s živou ženou, až na to, že blbě nekecá.” – Olin P. (29 let)

“Nikdy bych si takovou věci nepořídil, ale jednou jsem ji dostal na narozeniny od kamarádu, kteří si udělali země srandu. Ale potom, co jsem viděl na internetu cenu, jsem trošku na ně změnil názor, byl jsem v šoku. Nezbývalo mi, než ji vyzkoušet. Zkušenost? Perfektní až překvapující a dnes si sní hraji dost často. Nemám dlouhodobě žádnou partnerku a Kitty ji částečně nahrazuje.” – Anonym

“Konečně pořádná hračka pro chlapy. Jakmile jsem ji zahlédl v ochodě, neváhal jsem a hned si ji pořídil. O baby sice nemám nouzi, ale nějak holky nechtějí dělat vše, co bych chtěl já. Klátit Kitty je neskutečně realistický zážitek a když mě to chytne, neváhám a jdeme na věc. Nejen, že je sex našlapaný, ale i jsem teď sexuálně výkonnější a vybouřenější. Mám umělou vagínu Fleshlight, která je sice skvělá, ale realistická umělá panna v životní velikosti je úplně jiný level.” – Tomáš S. (26 let)

Kde zakoupit realistickou pannu Kitty

Doporučujeme realistickou pannu Kitty vyzkoušet?

Vyzkoušet, určitě ano. A pokud vám bude vyhovovat, můžete si ji pořídit. Přestože cena okolo 44 000 Kč se může zdát příliš, za tak dokonale realistický prožitek to stojí. Můžete si s ní dělat, cokoli budete chtít, nikdy vám neřekne „ne“, nebude mít otrávenou náladu, nebude ji bolet hlava a podobně.

TIP NA VYZKOUŠENÍ: Chcete si vyzkoušet sex realistickou umělou pannou? Není problém. Tento privát v Praze vám to umožní.

Pokud si chcete užít tu nejlepší možnou masturbaci, je realistická umělá panna skutečně tou nejlepší možnou volbou právě pro vás.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Realistická umělá panna, nic už není dnes nemožné. Jednu jsem si otestovali.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář