Zajímavé články

Erotické seznamky: sex na jednu noc, různé praktiky a mnoho rizik, ale také sexuálních zkušeností

Erotické seznamky: sex na jednu noc, různé praktiky a mnoho rizik

Erotické seznamky nejsou jen fenoménem dnešní doby. Naopak mají velkou tradici, ve své podstatě došlo jen k přesunutí erotických nabídek například z inzerátů na internet. Erotických seznamek dnes najdete velkou spoustu, inzerují zde muži, ženy, ale i různé podniky a další. Velkou výhodou erotických seznamek je, že můžete otevřeně hledat sex na jednu noc, aniž by vás protějšek odsoudil. Avšak pozor, někdy může být hledání skutečně náročné.

Co jsou to erotické seznamky

Seznamka na sex, i tak by se dalo říkat erotických seznamkám. Webové stránky zaměřené na hledání protějšku pro sex na jednu noc, či pouze na dlouhodobý sex, ale také ke hledání tradičního dlouhodobého vztahu. Erotické seznamky jsou dnes skutečně univerzální, ovšem nabídky sexu na jednu noc převládají. Existuje ale více druhů erotických seznamek, které se liší především svým zaměřením a díky tomu i členy, kteří na ně chodí.

Překvapte ženy nejen na erotické seznamce. Zjistěte jednoduše 5 unikátních tipů na zvětšení penisu. Uvidíte, že za 2–3 měsíce se váš penis při erekci znatelně zvětší a ženy budou ohromeny.

Základní rozdělení erotických seznamek je na amatérské, profesionální a smíšené. Převládají samozřejmě smíšené erotické seznamky, kam vkládají inzeráty ženy či muži s vidinou sexu, ale naopak se tam často objevují i inzeráty na sex za peníze. Stejně jako na profesionálních seznamkách, kde ale tuto praktiku většinou očekáváte. Samozřejmě pro většinu lidí je nejlepší amatérská seznamka, tedy skutečně portál, kde jsou aktivní jen amatéři.

TOP 5 ověřených erotických seznamek:

 1. FlirtKontakt
 2. ErotickyKontakt
 3. SensualFlirt
 4. Adult Crowd
 5. Victoria Milan

Specializované erotické seznamky a sex seznamky

Seznamky na sex se také liší svým zaměřením. Můžete najít velmi profilově zaměřené seznamky, kupříkladu sdružující uživatele se zálibou v BDSM a jiných praktikách. Erotické seznamky samozřejmě existují speciálně zaměřená i na stejné pohlaví a podobně. Variant seznamek je neskutečně mnoho a stále se rozrůstají.

Pokud máte nějakou úchylku či vás v sexu něco netradičního velmi vzrušuje, nepochybně najdete na internetu erotickou seznamku, kde budou lidé stejného zaměření.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že pornoherci mají takové množství ejakulátu? Odhalili jsme pro vás tajemství extra objemu ejakulátu. Odteď budete svou partnerku fascinovat. 

Výhody erotické seznamky

Erotické seznamky s sebou mohou přinášet mnoho výhod, a také je přináší. Jsou skvělé pro všechny, kteří nehledají vážný vztah, ale na druhou stranu mají zájem o sex, i když často na jednu noc. Naopak můžete najít i protějšek na dlouhodobý vztah založený pouze na sexu, pokud vám to bude vyhovovat. Často navíc může přejít ve skutečný vztah. Obecně platí, že na erotických seznamkách najdete ve větší míře muže, ale rozdíl není tak velký, jak by se na první pohled mohlo zdát.

 • erotické seznamky vám pomohou najít lehce partnerku
 • není hloupé ani zvláštní, pokud budete hledat pouze sex
 • sex na jednu noc je zde často vítán, stejně jako dlouhodobý sex
 • narazit ale můžete také na vážnější inzeráty, nepodceňujte tedy erotické seznamky
 • pokud máte nějakou úchylku a podobně, je to nejlehčí cesta, jak najít stejně zaměřený protějšek
 • získáte na nich mnoho zkušeností, které vám mohou jiní muži jen závidět

Nevýhody erotických seznamek nemusí být na první pohled zřejmé

Erotické seznamky a sex na jednu noc s sebou ale nenese vždy jen samé výhody. Na druhou stranu se jedná mnohdy o nebezpečné prostředí. Je potřeba si uvědomit, že se na těchto profilech skrývá mnoho podvodníků a mnohdy i lidí s lehce bizarními praktikami. Navíc profil na seznamce také nemusí odpovídat realitě, což bývá časté. Domluvíte si tak setkání se ženou, která vás přitahuje, ale realita může být na míle vzdálená vašim představám na základě krásných fotek z profilu.

 • setkání s realitou může být někdy velmi nepříjemné
 • můžete se setkat s podvodníky, kteří z vás budou chtít vylákat peníze nebo fotky
 • vždy existuje riziko pohlavních nemocí
 • často se vám stane, že protějšek na smluvenou schůzku vůbec nedorazí
 • někdy musíte za členství na erotické seznamce platit

Na co si dát pozor na sex seznamkách

Na co si dát pozor na sex seznamkách

Možná právě riziko různých pohlavních nemocí je u erotických seznamek tím největším problémem, na který si musíte dát pozor. Nemyslíme teď jen ty nevyléčitelné, které se ale také mohou vyskytovat v této komunitě, ale na mysli máme i ty méně závažné. Kupříkladu data Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR mluví jasně, pohlavní nemoci jsou v Česku rok od roku na vzestupu. Každým rokem se tak možné riziko nákazy zvyšuje.

Pozor si ale dejte také na podvodníky. Často se stává, že s vámi budou v kontaktu, ale časem z vás začnou lákat peníze. Věřte, že příběhy mohou být někdy skutečně dojemné. Přestože slibují navrácení peněz, ve většině případů je už nikdy neuvidíte. Proto se nenechte na erotických seznamkách zlákat podvodným jednáním.

TIP: Jak se vyhnout setkání s člověkem, který má na svém profilu cizí fotky? Požádejte ho, aby se vyfotil s určitým gestem, něco napsal na papírek a podobně. Předejdete tak situaci, kdy na schůzku či rande dorazí někdo ve skutečnosti úplně jiný.

Seznam erotických seznamek aneb sex na jednu noc

Jestliže máte zájem o erotické seznamky, podívejte se na náš seznam těch nejlepších erotických seznamek. Vybrali jsme pro vás ověřené erotické seznamky, i když ani to neznamená, že se na nich nemůžete setkat s podvodem či neférovými lidmi, stejně tak s pohlavními nemocemi. Pamatujte, že riziko je tady vždy a proto buďte opatrní. Vyberte si tedy jednu z erotických seznamek a možná ještě dnes zažijete sex na jednu noc, ale možná najdete i dlouhodobý vztah.

TOP 5 ověřených erotických seznamek:

 1. FlirtKontakt
 2. ErotickyKontakt
 3. SensualFlirt
 4. Adult Crowd
 5. Victoria Milan

Snili jste někdy o větším penisu? Podle různých průzkumů je s velikostí svého penisu nespokojeno asi 30 % mužů, ale větší penis by rádo mělo až 80 % mužů. Přitom plastická operace přináší jen minimální výsledky. Podívejte se, jak zvětšit penis efektivními metodami nebo se podívejte na recenzi o Vimax Pills, což jsou nejvýkonnější prášky na zvětšení penisu.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Erotické seznamky mohou být velkým lákadle, ale buďte vždy opatrní.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář