Masturbace Zajímavé články

Mužská masturbace pro lepší zdraví + Techniky masturbace

Proč je mužská masturbace důležitá pro lepší zdraví

Pověry o mužské masturbaci, které mnozí vyprávěli, jsou snad už dávno vyvrácené. Věděli jste o to, že taková masturbace je pro zdraví vlastně velmi dobrá?

Pojďte se o důvodech, proč tomu tak je, dozvědět víc! Pokud vás více zajímá mužská masturbace a chtěli byste objevit nové techniky, pořiďte si E-book – Jak zvětšit penis 2.0.

Erotické pomůcky pro mužské uspokojení:

Masturbace jako název pochází z latinského jazyka. Pokud tento výraz přeložíme, znamená to zašpinit, ušpinit. Z tohoto překladu je jasné, že po několik staletí byla autoerotika brána za něco špatného, podle katolické církve to bylo považováno za něco nečistého a něco perverzního.

I v dnešní době se můžeme setkat se smíšenými pocity, sice masturbujeme, ale stydíme se o tom mluvit, což nemá dobrý vliv ani na nás ani na naši další generaci. Rodiče a prarodiče často svým dětem dávají zákaz, aby se dotýkali svých pohlavních orgánů. V tuto chvíli se u dětí může vytvářet blok, který je těžké odstranit, hlavně pak v dospělém životě.

TIP: Vyzkoušejte nejsilnější prášky na zvětšení penisu s názvem Vimax nebo se podívejte na náš srovnávač produktů na zvětšení údu.

Masturbace pro lepší sex

Muži často masturbaci vyhledávají, neumí bez ní být. Sebeuspokojování muže poprvé napadne někdy okolo puberty, konec, tak ten není asi v žádném věku. Ať už od rodiny máte na masturbaci názor jako na něco, co je tak trochu tabu, rozhodně tuto praktiku nemusíte zavrhovat. Spíš jí zkuste dát ještě šanci.

Masturbace přináší mužům uspokojení. Mimo jiné masturbace také  zlepšuje sexuální život, posiluje vaši imunitu, pomáhá v prevenci proti rakovině. Kromě toho má masturbace vliv na spánek a zahání bolest hlavy. Člověk, který masturbuje, odstraňuje stres, netrpí úzkostí, napětím, pociťuje štěstí, protože se vyplavují hormony štěstí. Masturbace je prostě dobrá.

Vyzkoušeli jsme si sex realistickou pannou a byli jsme překvapeni, jaký to byl zážitek

Jak ukazují výzkumy, jedna třetina mužů masturbuje jednou až dvakrát v týdnu. Názor sexuologů ale říká, že by to chtělo masturbovat ještě víc! Sebeuspokojování je pro sexuální život člověka velmi přirozené a zdravé. Seznam přínosů pro vaše zdraví přinášíme v následujících řádcích.

TOP masturbační pomůcky pro muže

Realistická umělá panna Kitty

Realistická šukací umělá panna

Kašli na masturbaci a vyzkoušej revoluční masturbační hračku v podobě šukací panny, která je jako reálná žena. Nejde o tradiční nafukovací pannu, ale o realistickou pannu, která nabízí neuvěřitelný zážitek.
Recenze a zkušenosti

Zjistit aktuální cenu

Umělá vagína Fleshlight STU - Trenažér

Umělá vagína Fleshlight STU

Umělé vagíny od výrobce Fleshlight, je to nejlepší, co je na trhu k sehnání. Fleshlight má mnoho typů umělých vagín a tato nabízí nejen prvotřídní uspokojení, ale slouží k vytrénování sexuální vytrvalosti.
Recenze a zkušenosti

Zjistit aktuální cenu

Umělá vagína Fleshlight Vibro Touch - Vibrační

Umělá vagína Vibro Touch

Když masturbátor pro muže, tak rozhodně umělé vagíny Fleshlight nebo realistickou umělou pannu. Fleshlight nabízí řadu masturbátorů i s odlitků známých porno-star. Tento typ obsahuje navíc i vibrace.
Recenze a zkušenosti

Zjistit aktuální cenu

Mužská masturbace prodlužuje výdrž při sexu

Jestliže si s partnerkou užíváte pravidelného sexu, asi nechcete ještě navíc masturbovat, všechny potřeby máte uspokojeny. Nicméně je to pro dobré pro vaši přítelkyni. Díky masturbaci si můžete natrénovat oddálení předčasné ejakulace.

Díky časté ejakulaci se naučíte lépe pracovat se vzrušením a s načasováním vašeho vyvrcholením. Také budete umět oddálit váš orgasmus. Váš partnerský sex se díky masturbaci rapidně zlepší.

Může Vás zajímat:

  • Posílíte svaly

Aby ženy dosáhly lepších pocitů při sexu, posilují pánevní dno. Ale i pánové potřebují pánevní svaly posilovat. Díky přirozenému stárnutí svalové napětí povoluje. Poruchy erekce, inkontinence, to vše jsou důsledky snížení svalového napětí. Svaly je dobré procvičovat zhruba třikrát v týdnu. A jak? No přeci masturbací.

  • Masturbací k posílení imunity

Při ejakulaci se dochází ke zvýšenému vyplavování hormonu kortizolu do těla. Tento hormon se obvykle objevuje ve chvílích stresu a při tělesné námaze. Způsobuje to, že se zvyšuje pohotovost vašeho těla při zátěžových situacích a díky tomu se posiluje imunita. Pokud chcete, aby vaše tělo mělo dobrou imunitu, jednoduše masturbujte. Taková chřipka se vám vyhne obloukem, imunita ji dál nepustí.

Chceš být vitální a postelový bůh? Potom nepřehlédni naše oblíbené vitamíny vyrobené pouze pro muže

  • Masturbací ke zlepšení nálady

Masturbace pomáhá produkci hormonů oxytocinu a dopaminu ve vašem těle. Tyto látky umí zvednout vaši náladu, navodit pocity spokojenosti. To je známo. Proč tedy nevyužít tohoto poznatku a nezlepšit si náladu častěji?

  • Masturbace jako prevence rakoviny

Legraci nyní odložíme. Snižujete riziko vzniku rakoviny, a to až o jednu třetinu. Stačí jen, aby muži masturbovali víc, než třikrát do týdne. Také vás to udivuje? Nádorovému bujení pomáhají toxiny, které se v těle kumulují. Škodlivé látky, které se hromadí v těle, se konkrétně hromadí v urogenitálním traktu. Častá ejakulace je něco jako výplach oněch škodlivých látek. Nemáte čas pětkrát v týdnu onanovat? Tak to máte opravdu co dohánět!

Znáš tyto osvědčené cviky na penis, které dokáží léčit i zvětšovat.

  • Autoerotika a orgasmus

Sebeuspokojování ženy je výrazně jiné než u muže. I orgasmus prožívají ženy a muži jinak. U mužů je masturbace poměrně jednodušší. V pubertě objevují kouzlo onanie poměrně náhodou, například při utírání se ručníkem zjišťují, že jim to vlastně dělá dobře. A to, co jim dělá dobře, praktikují dál, takže již brzy prožijí svůj první orgasmus.

Orgasmus se dostaví dříve či později, je to jednoduché. Muži, kteří nemají problémy s erekcí, ji pociťují rychle. Na problémy s erekcí mají vliv různé věci, jako například přibývající věk či důsledek nějakého onemocnění.

Má mužská masturbace negativní účinky?

Má masturbace nežádoucí účinky?

Rodiče používají řadu lží, například tu, že masturbace zapříčiňuje akné. Podívejte se však okolo sebe. Vždyť by akné muselo sužovat spousty a spousty mužů. Onanie způsobuje neplodnost? Není to tak, zásoba spermií nedojde nikdy, stále jsou k dispozici nové a nové.

Pozitivní může být oddálení ejakulace, ne vždy tomu ale tak je. Pokud se chystáte s partnerkou milovat, a orgasmus přichází po nějaké době, raději před sexem neonanujte. Objevovat se může otok penisu a otlačení penisu, nicméně to vyřeší dobrý lubrikant.

Pociťujete problémy s erekcí a vytrvalostí? Pak rozhodně nepřehlédněte tyto tipy

Polohy při mužské masturbaci

Mužská masturbace má několik technik, které se dají využít. Nejběžněji muži techniky aplikují vleže, na zádech, k dispozici mají ruce, kterými si svou chloubu třou. Konec masturbace u mužů je znát podle ejakulace. Jakmile skončíte, je důležité ejakulát setřít. Setřete ejakulát papírovými kapesníčky nebo toaletním papírem, proto je dobré mít něco podobného po ruce.

Vleže se provádí i další technika, ale muž leží na břichu. V tuto chvíli muž tře svým údem o postel, což také přináší mužům uspokojení jejich potřeb. Jsou různé techniky onanie a ty také vyžadují jiné polohy. Vy si můžete zvolit takovou, která je pro vás nejpřijatelnější, která vám co nejsnáze dopřeje orgasmus.

Holky s penisem: Zvrhlý trend některých mužů, nebo běžné zpestření sexu?

Kde masturbovat?

Nejlepší masturbace pro muže je taková, když je na daném místě sám, nikdo ho neruší a může se tak plně soustředit na danou činnost. Nutné je uvolnit se, mít pocit klidu, jistoty, že v této intimní chvíli nebude nikým rušen.

Nejčastější místa pro mužskou masturbaci jsou například postel, sprchový kout či vana, kde také odpadá otázka, kam s ejakulátem. Dále můžete masturbovat například na toaletě, kde máte také určité soukromí.

Techniky mužské masturbace

Existuje několik technik masturbace a to jak u mužů, tak i u žen. Tyto techniky můžete různě měnit, spojovat. Každou techniku mužské masturbace si popíšeme.

1. Technika zvaná dlaň

Orgasmus zařídí tření špičkou žaludu o dlaň vaší druhé ruky. Sevřená pěst, která se přikládá k žaludu, i to je technika, kterou mají někteří muži v oblibě. V tuto chvíli už jen stačí, aby svůj penis prostrčili přes sevřenou pěst a tak neustále pronikají. Dalším způsobem je protahování mužského údu mezi prostředníčkem a prsteníčkem. Zde je dobré používat lubrikační gel. Doporučeno je to také u všech ostatních technik.

2. Technika pěst

Techniky mužské masturbaceTato technika je jednou z nejpoužívanějších, masturbace pěstí je mezi muži oblíbená. Technika je jednoduše proveditelná, svůj úd sevřete mezi prsty, přímo u kořene. Je to podobné, jako když držíte raketu na squash. Poté už záleží na vás, jakou zvolíte intenzitu, rychlost. Vzniká velmi těsný kontakt mezi rukou a penisem, pokud chcete velkou rozkoš, nebojte se penis trošku více sevřít.

Jestliže je váš penis větších rozměrů, je dobré tuto techniku využít. Při erekci váš penis není větší, než vaše dlaň nebo ji přesahuje jen o pár centimetrů? Pak pravděpodobně budete řešit problém, kdy se vaše ruka nebude moci pohybovat nahoru a dolů. Doporučují se využít jiné techniky.

3. Technika kroužek

Spojený palec s ukazováčkem naznačuje kroužek, ten pevně obepne mužský penis. Bohužel zde nedochází k takové intenzitě tření, jako při technice pěst. Nicméně technika působí na mužský úd v celé jeho délce, což ocení ti, kteří nemohou plně využít techniku pěst.

4. Technika zvaná pět prstů

Ruka je ve stejném směru jako váš úd, drží se čtyřmi prsty na vrchu kořene a další prst ho drží dole. Pokud tuto techniku provádíte, umožňuje vám to naprosto kontrolu, lepší prožitek. Je to způsobeno tím, že ruka se pohybuje po celém penisu.

5. Technika masturbace se třemi prsty

Technika je vhodná i pro muže, kteří oplývají malým údem. Penis jednoduše vezměte do ruky podobně jako tužku. Masturbující muž má díky této technice kontrolu nad vším, pohyb ruky je pro něj velmi příjemný, jelikož se ruka pohybuje od kořene penisu až po žalud. Ruka a penis jsou v této technice v menším kontaktu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: 14 unikátních a obsáhlých tipů, jak dokonale vzrušit ženu a bonus, co platí na muže – 1. DÍL a 2. DÍL

6. Technika zvaná BackHand

Tato technika je řazena mezi ty, které jsou účinné a velmi dobré. Víte, jaký je úchop při technice Pěst? Tak technika BackHand má úchop přesně opačný. Penis uchopte z levé strany, jste-li pravák.

Zápěstí se musí otočit tak, aby palec směřoval dolů, díky tomuto natočení tohoto úchopu dosáhnete. Je možné, že úd budete muset malinko naklonit na stranu. Může se vám zdát, že je technika trochu nepříjemná, hlavně na začátku. Jde o efektivní úchop, když chcete zkoušet něco nového a jiného.

7. Masturbace s názvem prosebníček

Dříve než se to této techniky masturbace pustíte, měli byste vědět, že předkožku nechte na žaludu nasazenou u ztopořeného penisu, přes žalud ji zatím nedávejte. Ruce nastavte k sobě, jako byste prosili. Mezi ruce vložte svůj penis a začnete pohybovat rukama nahoru a dolů. Je-li vaše předkožka delší nebo zúžená, je tato technika pro vás ideální.

Tento seznam technik není konečný. Je podstatně více a více možností, jak se můžete uspokojit a jak si užít mnoho skvělých orgasmů. Nabízíme Vám určitou inspiraci, jestliže se chystáte vyzkoušet něco nového a neznámého. Onanie není považována za nic špatného, proto není vůbec za co se stydět! Hledejte stále nové způsoby, jak na sebeukájení. Díky tomu se seznamujete se svým tělem, což je dobré pro Vaši přítelkyni i pro Vás.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Masturbace u mužů je zcela přirozená a zdravá! Nikdo by se neměl vyhýbat masturbaci.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

9 Komentáře

    • Dobrý den, není na tom nic špatného. Každý má své určité potřeby. Někdo víc, někdo méně. Především, když muž prochází pubertou, má větší sexuální chuť a není “vybouřený”.

  • Vyzkoušel jsem umělou vagínu na Vaše doporučení a je to opravdu pecka 😀 Opravdu výborný masturbátor, který mě překvapil. Pořídil jsem si značku Fleshlight, což má být prý jednička na trhu a asi to bude pravda, protože má výborný materiál vagínové vložky.

  • Jednou jsem dostal od kamarádů nafukovací panu :D. Nedalo mi to a vyzkoušel jsem to sní. Prostě to není ono, připadal jsem si chvílemi úchylně 😀 Uvažuji o té umělé vagíny, budu ji moc vytáhnout, když bude ženu bolet hlava. Řeknu ji ať si dá pozor, že mám milenku na kterou nemůže žárlit a dodává mi co potřebuji 😀

Přidat komentář