Zajímavé články Zvětšení poprsí

Jak dosáhnout zvětšení poprsí přírodní cestou a bylinky

Jak na zvětšení poprsí

Dnes přinášíme něco neobvyklého, což nemá až tak velkou spojitost s mužským přirozením. Jelikož náš portál nenavštěvují pouze muži, ale také partnerky mužů, nespočetněkrát nás informovali, zda bychom nechtěli začít testovat s nimi, produkty na zvětšení poprsí přírodní cestou i tou nepřírodní. Je to asi 5 měsíců, co nad tímto tématem uvažujeme a snažili se oslovit ženy, které se do testů připojí.

Zvětšení prsou přírodní cestou i tou nepřírodní, je dost diskutující téma, podobně jako je to u zvětšení penisu. Jelikož žádné testy nebereme na lehkou váhu a chceme mít vše osobně prověřené, museli jsme sehnat i ženy, které jsou ochotné spolupracovat na tomto tématu, s tím, že ukáží své výsledky. Jak to vše dopadlo, se můžete dozvědět v naší speciální recenzi.

Plastické zvětšení poprsí VS přírodní produkty

Pokud se baví o zvětšení prsou, většině z vás si určitě vybaví plastika prsou nebo silikony. Protože jsme muži a velice nás pochopitelně zaujalo toto téma, měli jsme spoustu dotazů, na které jsme si nechali odpovědět plastickým lékařem. Jeden z našich kolegů má v rodině jednoho plastického doktora, který nám odhalil mnoho informací, proto raději nebudeme zveřejňovat jméno (Nechce ani přijít o dobře platící klienty).

Zvětšení poprsí je pro mnohé reálnější než zvětšení penisu, kterému se věnujeme od roku 2011. Vzniklo nespočet produktů a metod, jak dosáhnout zvětšení poprsí přírodní cestou, jejichž účinnost byla několikrát vědecky potvrzena. Ale pozor, protože je to tak vyhledávané téma, vzniklo i nespočet placebo produktů, u kterých to jsou pouze vyhozené peníze z okna ven.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

TIP: Mezi nejkvalitnější a nejprodávanější přírodní prášky na zvětšení prsou, patří zejména BreastEXTRA, který se umístil na první příčce v online srovnávači.

Nejčastější dotazy a odpovědi ke zvětšování prsou

Než se dostaneme ke zvětšení poprsí přírodní cestou, přečtěte pár odpovědí, na které nám odpověděl plastický lékař.

Doporučil byste své ženě plastické zvětšení poprsí?

Ano i ne. Ano, protože asi jako každého muže vyrušují velké poprsí, tak i mě. Pokud jde o zdravotní hledisko, rozhodně ne. Bohužel silikonový materiál, může být v mnoha případech nějak poškozen a pak nastávají závažné zdravotní komplikace. Manželka nemá problémy s poprsím, ale kdyby ano, určitě bych ji raději doporučil využít účinné přírodní produkty.

Takže plastika prsou může být i smrtelná?

Nic nebudu popírat, ano i to se stává, ale opravdu v ojedinělých situací a především lékařům, jejich silikonový materiál je diskutabilní.

Pouze bohatí si nechávají zvětšovat prsa?

Nikoliv, ale ano je to většina. Nejvíce mě zaráží lidé, kteří neoplývají nějak penězi a i přesto jdou na plastické zvětšení poprsí. Na takové procedury si šetří i 3 roky.

Můžeš doporučit našim čtenářům nějaký produkt či metodu na zvětšení prsou?

Bohužel tyto produkty netestuji jako lékař plastických operací, ale od některých pacientek jsem slyšel o BreastEXTRA, který je velmi populární na Slovensku.

Když už jsi tak otevřený, jak je to se zvětšováním penisu?

Mužů mají o to samozřejmě zájem, ale plastickou operaci vůbec nedoporučuji, protože se stává, že se poškodí některé funkce. Raději bych doporučil, se vydat přírodní cestou.

Mýty a fakta o zvětšování poprsí

Testovali jsme 8 produktů na našich ženách a partnerkách, z toho byly pouze tři účinné, které bychom mohli doporučit. Nechali jsme otestovat i krémy u kterých je známá 99% neúčinnost. Pokud jde o zvětšení poprsí přírodní cestou, potom rozhodně nedoporučujeme mastičky.

Sice možná to ve vás vyvolá efekt účinnost před prodejem, jelikož aplikujete nějaké složky přímo na prsa, ale bohužel ve skutečnosti si můžete koupit jen indulonu, jehož efekt bude úplně stejný.

Přirozeně velká prsa lze dneska zvětšovat pomocí výživových doplňků, které se pomalu dostávají do ČR. Mezi nejvýznamnější a nejúčinnější, které si získali ohromné publikum na Slovensku, jsou BreastEXTRA. Další produkt, který stojí za zmínku je Breast Fast nebo NadraIN Forte.

Výsledky čtenářky s produktem BreastEXTRA

Antonie Kopáčová - Výsledky zvětšení poprsí

Jak zvětšit prsa přírodně?

Dostáváme se k otázce, jak zvětšit prsa a to nejlépe přírodní cestou. Dle našich testování, nejrychlejší a nejúčinnější cestou je BreastEXTRA. Cena je adekvátní vůči účinnost a po měsíční kůře (4 balení) jsme zaznamenali u našich žen, průměrně zvětšení až o jedno číslo. Dále jsou určité cviky, díky nichž lze také dosáhnout větších prsou, o kterých si napíšeme příště.

Na druhém místě s účinností se řadí Breast Fast, jehož účinnost je také velmi vysoká. Třetí místo s dost velkým odstupem je NadraIN Forte, který avšak má nevýhodu v tom, že když jej přestanete užívat, prsa se opět zmenší. U produktu BreastEXTRA nebo BreastFast tomu tak není, zvětšení poprsí je natrvalo, bez dalšího užití produktu.

Prozatím, jiné kvalitní a účinné produkty jsme nenašli. Budeme velice rádi, když se zapojíte níže do komentářů, kde můžete popsat zkušenosti s jednotlivými produkty či nějakými jinými.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář