Zajímavé články

Připínací penisy vám pomůžou rychle zvětšit penis + 4 TOP modely

Připínací penisy vám pomůžou rychle zvětšit penis

Připínací penisy mohou být pro někoho jen pouhou erotickou hračkou, která slouží jako stimulace během sexu. Pro jiné to však může být také účinný nástroj k tomu, jak přivést ženu k erekci. Nutno podotknout, že připínací penisy mají v oblibě jak samotné ženy, tak také muži. Pokud vás zajímá, k čemu muž potřebuje připínací penis, když má svůj vlastní, tak většinou v případě poruch erekce, výjimkou však není ani sexuální zpestření.

Víte, že penis může být také znakem moudrosti? Bhútánské království je toho důkazem, tady se penis dokonce uctívá!

Základní fakta o připínacích penisech

Připínací penisy pro muže jsou víceméně podobné jako připínací penis pro ženy, lišit se mohou pouze svým anatomickým tvarováním či velikostí. Jedná se o erotické pomůcky, které využijete vždy, když budete chtít okořenit svůj sexuální zážitek.

Připínací penisy se celkově dělí do 4 základních typů, nejčastěji je využívají muži nebo například lesbičky, ale celkově se možností využití připínacích penisů nabízí mnohonásobně více.

Triple Flexi Stimulator

Připínací penis Triple Flexi Stimulator

Připínací penis nabízí dvojí uspokojení. Otvor slouží pro penis a dildo měří 15 cm..

Zjistit aktuální cenu

Připínací penis - Dual Penetrator

Připínací penis – Dual Penetrator

Další dualní připínací penis pro dvojí uspokojení ženy. Dildo je o velikost 15cm.

Zjistit aktuální cenu

Připínací penis - Gigolina

Vibrační připínací penis – Gigolina

Vibrační připínací penis o délce 21 cm s přísavkou, k dokonalému uspokojení.

Zjistit aktuální cenu

Nejčastěji jsou vyrobeny z latexu nebo silikonu, jsou tak jednoduše použitelné a nevyžadují ani žádnou zvláštní péči, kromě hygienického očištění. Často se můžete setkat se zcela hladkými penisy, nebo například s vroubkovými, což má za následek ještě větší erotickou stimulaci. Tvar i povrch připínacích penisů si uživatelé vybírají rozmanitě podle svých vlastních preferencí, případně podle preferencí partnerů.

Podobnou erotickou hračkou, jakou jsou připínací penisy, mohou být samotné návleky na penis – jednak přinášejí nepoznanou stimulaci a zároveň penis zvětšují.

V čem jsou připínací penisy dobré?

Jako erotická pomůcka jsou zároveň nejrychlejší metodou, jak zvětšit svůj penis, i když značně nepřirozeně a jen po čas trvání sexuálního styku. Pro dlouhodobé používání nejsou připínací penisy příliš vhodné a o nějakých dlouhodobých výsledcích nemůže být vůbec řeč.

Pro muže je obecně sex s připínacím penisem méně příjemný než pro ženy, ty si ho naopak velmi užívají, protože se mohou oddat mnohem silnější erotické stimulaci.

  • okamžité zvětšení penisu, navíc opakované
  • existuje mnoho typů, velikostí a podobně, můžete stále objevovat nové rozměry
  • můžete si vyzkoušet, jaký je sex s velkým penisem
  • může dráždit jak muže, tak také partnerku
  • cena připínacích penisů je přiměřená
  • celkově podporují sexuální vzrušení a s tím i erekci
  • nejsou zdravotně nijak závadné

TIP: Chceš posunout masturbaci na vyšší úroveň a přitom vytrénovat svou výkonnost? Pokud ano, podívej se na fantastické reálné umělé panny nebo na umělé vagíny.

Použití připínacích penisů je snadnější, než si myslíte

Určitě se nemusíte ani dlouze zamýšlet nad tím, jak takový připínací penis použít. Způsob použití je každému jasný. Co jste ale možná netušily, že připínací penisy můžete využít jak pro vaginální sex, tak také k sexu análnímu nebo dokonce orálnímu – i když v případě orálního sexu je to velmi diskutabilní. Avšak vždy samozřejmě záleží na každém párů či jednotlivci zvlášť.

  • nejdříve je potřeba upevnit na své tělo univerzální postroj, ke kterému se umělý penis připevňuje nebo je rovnou připevněný
  • potom k postroji připevníte samotné dildo, ve většině případů jsou postroje konstruovány tak, abyste mohli dilda různě měnit v průběhu soulože.

Dražší a kvalitnější popruhy mohou být například z kůže, levnější jsou pak ze syntetických materiálů, nejčastěji je to PVC. Dilda jako připínací penisy jsou pak nejčastěji vyrobeny ze silikonu nebo gelu, některé, zvláště ty dražší pak třeba ze skla.

Představte si, jaké by to bylo, mít přirozeně velký penis. Pokud si myslíte, že je to nereálná představa, pak jste na omylu. Přípravky jako například Vimax, Xtrasize vám pomohou dlouhodobě zvětšit penis. Velmi oblíbené jsou také cviky na penis nebo extendery.

Kdo nejčastěji využívá připínací penisy?

Zjednodušeně můžeme říci, že připínací penisy využívají přibližně 4 rozdílné skupiny uživatelů. Jednou z nich jsou lesbičky, pro které je to téměř jediná alternativa pro stimulaci v páru a prožití sexuálního styku v pravém slova smyslu. Připínací penis pro ženy tak může zcela zastupovat muže.

Další skupinou mohou být ženy v dominantní roli, v tomto případě si s partnerem vymění role a následně jsou „osouloženi“ svými partnerkami. Připínací penisy pro muže pak využijí muži trpící poruchami erekce. A poslední skupinou jsou muži toužící vyzkoušet si, jaké je to mít dva penisy.

Doporučujeme: 4 tipy připínacích penisů, které vás ohromí

Triple Flexi StimulatorTriple Flexi Stimulator

Skvělý připínací penis pro muže, s tímto připínacím penisem si budete moci vyzkoušet sex se dvěma penisy. Můžete tak podle polohy dráždit zároveň vagínu i anál. Tento připínací penis si u svých partnerů oblíbilo mnoho žen.

Zjistit cenu

Připínací penis - GigolinaGigolina

Velmi univerzální připínací penis, díky kterému nehrozí stereotyp ve vašem sexuálním životě. Využít ho můžete jako dildo s přísavkou, výkonný vibrátor a připínací penis pro muže. Hodí se však také jako strap on pro ženy – celkově je navržen spíše jako připínací penis pro ženy.

Zjistit cenu

Připínací penis - Pink SiliconePink Silicone

Tento připínací penis je čistě pro ženy, které chtějí potěšit nebo možná překvapit své partnery. Jedná se o dildo určené pro dominantní ženy, které chtějí „osouložit“ své partnery. Tento připínací penis pro ženy nevibruje, ale má poměrně hrubé vroubkování pro maximální stimulaci.

Zjistit cenu

Připínací penis - Dual PenetratorDual Penetrator

Ideální pro případy, kdy chcete ženu maximálně stimulovat vaginálně i análně. Dual Penetrator jednoduše připnete na penis a použijete pro anální průnik. Jestliže má vaše partnerka anální hrátky ráda, věřte, že tento připínací penis pro muže ji dopřeje dosud nepoznaný orgasmus.

Zjistit cenu

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář