Nemoci Zajímavé články

Mikropenis nemusí bránit plnohodnotnému životu

Velikost pánského přirození patří mezi často diskutovaná témata. I když spousta žen tvrdí, že na velikosti nezáleží, není to tak úplně pravda. Odborné lékařské studie uvádějí, že průměrná délka penisu se pohybuje kolem 9 cm v klidovém stavu a 13 cm ve ztopořeném. Pokud spadáte do této kategorie, pak si vážně nemusíte dělat starosti, ale pokud chcete svůj penis i přesto zvětšit, čtěte pozorně dále.

TIP: jste přesvědčeni o tom, že máte příliš malý penis? Nemusíte zoufat. Připravili jsme pro vás přehled metod na zvětšení penisu, které testovaly tisíce mužů.

0,6 % z celkové mužské populace ale takové štěstí nemá. Jde o vlastníky přirození, které je nelichotivě, ale výstižně, označováno za mikropenis. Jde o lékařský pojem označující extrémně malé mužské přirození. Nemusíme dodávat, že příliš malý penis může znamenat skutečně velký problém. Nejde jen o chvíli, kdy se vám nedaří uspokojit partnerku. Malý penis může způsobit vážné psychické problémy, které se odrazí na celkové kvalitě vašeho života.

Co je to mikropenis?

Do kategorie mikropenis řadíme taková pánská přirození, která jsou až 2,5× kratší než průměrný penis. Důležité je zmínit, že mikropenis je jinak zcela normálně vyvinutou částí mužského pohlavního ústrojí. Odlišuje ho pouze jeho extrémně malá velikost. Ty nejmenší mikropenisy měří jen 3 až 4 cm, a to v okamžiku ztopoření. Světový rekord v tomhle ohledu náleží penisu, který při erekci měří pouze 1,5 cm.

Zajímá vás, jak to vypadá na opačném konci spektra? Zjistěte, jestli je mít ten největší penis na světě opravdu výhra.

Mikropenis se v dnešní době dá zpravidla diagnostikovat už po porodu. Nápadný totiž bývá kontrast mezi normálně vyvinutými varlaty a na první pohled zakrnělým penisem. Někdy se také můžete setkat s tvrzením, že se vůbec o žádnou poruchu nejedná.

Zastánci tohoto názoru říkají, že prostě jde o spodní hranici velikosti penisu. Ať už se ztotožníte s kteroukoliv z těchto myšlenek, platí, že tento stav není zdraví ohrožující. I přesto vám ale může přinést hromadu problémů.

Jak vypadá mikropenis

Přesnější představu o abnormálně malém penisu si můžete udělat, pokud si prohlédnete níže vložené foto a video. Všimněte si, že ostatní části pohlavního ústrojí – tedy šourek a hráz mezi konečníkem a šourkem jsou normálně vyvinuty.

Pouze samotný penis dosahuje i ve vzrušeném stavu neobvykle krátké délky. Jako hraniční délka mezi normálním penisem a mikropenisem se někdy uvádí 7 cm při erekci. Někdy se může penis zdát vizuálně kratší kvůli jiným faktorům – například obezitě.

Na vině jsou nejčastěji hormony

Přesnou příčinu neobvykle malých penisů medicína neustále zkoumá. Zdá se, že tento stav nejčastěji způsobují abnormality v produkci hormonů. Tato porucha vzniká už v těhotenství při vývoji plodu. Ve více než 50 % případů za to může podvěsek mozkový, který nezvládne vyrábět dostatečné množství hormonu GnRH. Tento hormon je zodpovědný za správnou funkci reprodukční soustavy. Jeho produkce by se správně měla spustit v pubertě. Pokud se tak nestane, důsledkem může být i mikropenis.

Studie brazilských vědců ukázala, že pesticidy v životním prostředí nepříznivě ovlivňují vývoj reprodukční soustavy u novorozenců. Kontaminace pesticidy může u dětí způsobit nesestoupení varlat do šourku, mikropenis a hypospadii – rozštěp močové trubice na spodní straně penisu.

Abnormálně malý penis může být způsobený i chybami v jiných než pohlavních chromozomech. Do této škatulky spadá celá řada geneticky daných vývojových vad. Nejnovější výzkumy ukázaly, že pro vývoj penisu v dětství můžou být škodlivé také pesticidy, které se nekontrolovaně dostávají do životního prostředí. Tyto nebezpečné látky se můžou uvolňovat také z materiálů, se kterými novorozenec běžně přichází do styku.

Vimax - Oblíbená produkt na zvětšení penisu

Vimax

Nejvýkonnější doplněk stravy na zvětšení penisu, podporu erekce a sexuální výkonnost. V roce 2011 nás uchvátil tento produkt a doposud jej účinnosti nikdo nepřekonal.
Naše zkušenosti a recenze

Zjistit aktuální cenu

Xtrasize - Oblíbená produkt na zvětšení penisu

Xtrasize

Druhý nejoblíbenější doplněk stravy na zvětšení a rozšíření penisu s nimž máme bohaté zkušenosti. Navzdory lživým slibům prodejce je produkt velmi účinný.
Naše zkušenosti a recenze

Zjistit aktuální cenu

Andropenis extender - Natahovač penisu

Andropenis

Natahovač penisu neboli extender je zdravotní pomůcka, která srovnává zakřivený penis. Další z jeho výhodou je vliv na zvětšení penis.
Naše zkušenosti a recenze

Zjistit aktuální cenu

Malý penis nemusí bránit kvalitnímu sexu

I když tomu možná nebudete věřit, mikropenis nemusí v posteli znamenat nevýhodu. Některé ženy dokonce partnery s miniaturním penisem preferují. Mikropenis přináší prostor pro experimentování a hledání stále nových technik a poloh.

Vyhovovat může oběma partnerům také proto, že se oba musí zaměřovat na alternativní způsoby, jak dovést svůj protějšek k orgasmu. Toto objevování nového může vést k nečekaně slastným zážitkům.

TIP: malý penis vůbec nemusí být překážkou v uspokojení při sexu. Objevte v našem manuálu, které sexuální polohy jsou pro vás nejvhodnější.

Co se týče samotné penetrace, je jasné, že některé polohy pro nedostatečně vyvinutý penis nejsou vhodné. Namísto klasické misionářské polohy zvolte pozici, při které vaše partnerka leží na zádech a nohy si opře o vaše ramena.

Pro maximální hloubku průniku jsou výborné také různé varianty polohy zezadu. Velmi vhodný je široce oblíbený sex na koníčka. Pokud byste partnerce rádi dopřáli hlubší průnik, neváhejte do hry zapojit prodlužující návlek na penis.

Jak lze mikropenis nebo malý penis léčit?

Dá se mikropenis léčit?

Pokud je mikropenis způsoben hormonálními příčinami, dá se na jeho korekci nasadit hormonální léčba. Ta spočívá ve nitrožilním podávání testosteronu a gonadotropinu. Tato léčba bývá velmi úspěšná, funguje ale jen v chlapeckém věku, a to pouze do určitého věku. Hormonální léčba ztrácí účinnost nejpozději s ukončením puberty.

Neustále pro vás testujeme doplňky stravy slibující zvětšení délky a objemu penisu. Zajímavých výsledků můžete dosáhnout s produktem VIMAX Pills. Někteří muži s ním po 3 měsících zaznamenali prodloužení až o 3 cm. Nebo můžete vyzkoušet oblíbenou dvojku Xtrasize.

Ve vyšším věku je náprava mikropenisu složitější. Existuje možnost chirurgického zákroku, výsledky jsou ale individuální. Nemůžete očekávat žádné zázraky, také proto tento druh operace není příliš rozšířen. Naopak vhodným a šetrným řešením můžou být na trhu volně dostupné speciální doplňky stravy. Velmi oblíbeným řešením jsou také speciální cviky na penis, na které nedá dopustit mnoho mužů po celém světě.

Prohlédnout si TOP produkt na zvětšení penisu

Malý penis? Nehledejte negativa, ale výhody

Mnoho mužů s mikropenisem vede šťastné a spokojené životy. Na neobvyklých rozměrech svého přirození si dokonce zakládají. Jak je to možné? Jak se říká, každé zboží si najde svého kupce.

Zdaleka ne všechny ženy u svých partnerů vyžadují velký penis. Stejně jako penisy u mužů, tak i vagíny u žen dosahují různých tvarů a velikostí. Pro některé ženy tak může být sex s příliš obdařeným partnerem dokonce nepohodlný a bolestivý. Naopak malý penis jim tak může skvěle padnout.

Existuje nenákladná a jednoduchá cesta, jak posílit a prodloužit penis? Samozřejmě. Stačí, když si navyknete pravidelně provádět cviky na zvětšení penisu. Nebo se můžete podívat na kompletní návod pro začátečníky.

A co víc, v dnešní době už existují možnosti, jak penis prodloužit. I když byste se neměli nechat zlákat reklamami slibujícími naprosto nereálné výsledky, některé z doplňků stravy skutečně fungují. K pěkným výsledkům si můžete dopomoci i praktikováním speciálních cviků na penis. Důležité je nepropadat zoufalství a udržet si pozitivní mysl. Ta má totiž rozhodující dopad na to, jaký dojem budete dělat – a to nejen v posteli, ale v celém vašem životě.

3 sexuální poloho pro muže s malým či mikropenisem

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář