Zajímavé články

Natural XL recenze: skutečné zvětšení penisu či alespoň prodloužení penisu?

Natural XL: skutečné zvětšení penisu či alespoň prodloužení penisu?

Spokojenost mužů s velikostí svého penisu je spíše průměrná. Podle studií a průzkumů se ukazuje, že nespokojeni jsou přibližně 4 muži z 10. Přestože výsledky průzkumů se na toto téma různí, obecně můžeme říci, že právě 30–40 % mužů není spokojeno s velikostí svého penisu.

Nicméně zároveň i ti, kteří jsou spokojeni, by měli rádi penis větší, a to až 60 %. Muži tak razí trend, že čím větší penis, tím lépe – pravděpodobně na základě porno průmyslu.

Přitom ani mikropenis nemusí nutně bránit plnohodnotnému životu. Existuje navíc malé procento žen, které muže s mikropenisem přímo vyhledávají.

Proč vyzkoušet produkt na zvětšení penisu Natural XL?

Stejně jako jiné přípravky na zvětšení penisu, tak i Natural XL přináší podle výrobce unikátní změny ve velikosti vašeho penisu, jedná se především o prodloužení penisu. Porovnání například s jinými doplňky stravy nechme prozatím stranou a podívejme se, co výrobce Natural XL vlastně slibuje.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Hodnocení produktu:3 hvězdičky

 • podporuje zvětšení penisu, zejména prodloužení penisu
 • slibuje výrazné zlepšení erekce
 • penis má být během sexu pevnější a tvrdší
 • složení je čistě přírodní, nedostáváte do sebe žádnou chemii
 • produkt Natural XL je také volně dostupný, nepotřebujete předpis
 • nejsou známy žádné vedlejší účinky, pravděpodobně žádné nezpůsobuje
 • výhodné balení na měsíc užívání
 • několik pozitivních recenzí na produkt ke zvětšení penisu Natural XL
 • 90 dní na vrácení zboží

Balení a cena Natural XL

Natural XL pro zvětšení penisu se prodává po jednom balení, které obsahuje 60 kapslí, celkově tedy vyjde na měsíc užívání. Dávkují se 2 tablety denně. Balíček, který vám bude doručen zhruba do týdne od zakoupení, obsahuje 1 balení Natural XL doplňku stravy a daňový doklad o zaplacení. Zároveň si ale můžete zakoupit i výhodnější balení, například po 3 či dokonce 6 baleních Natural XL kapslí, z toho 3 zdarma.

 • 1 balení Natural XL obsahuje 60 kapslí, cena 1150 Kč
 • Balíček 3 balení obsahuje 180 kapslí, cena 2300 Kč (1 balíček zdarma)
 • Maxi balíček 6 balení obsahuje 360 kapslí, cena 3450 (3 balíčky zdarma)

Chci produkt vyzkoušet

Doporučené dávkování

Výrobce doporučuje užívat 2 tablety denně, nejlépe před jídlem a zapít ji dostatečným množstvím vody. Avšak pozor, druhou tabletu užívejte jen v případě, že nezbytné potřeby. Základní dávkování je tedy pouze 1 tableta.

Pokud ale nepozorujete výsledky, doporučuje výrobce užívat tablety 2 (na etiketě se ale píše pouze o 1 tabletě). Záleží tak na vás, nicméně berte v potaz, že 2 tablety denně jsou maximální možné dávkování.

Recenze a hodnocení Natural XL pro prodloužení penisu

Otestovali jsme doplněk stravy Natural XL. Na úvod musíme říct, že jsme čekali mnohem více, ale bohužel jsme se nedočkali. Přestože výrobce slibuje mnoho účinků, které by muži zajisté ocenili, ve výsledku se nedostaví. Produkt na zvětšení penisu hodnotíme spíše jako průměrný, nebo možná až podprůměrný.

Nelze popřít, že by nefungoval vůbec, ale rozhodně nesplňuje rozsah garantovaných účinků výrobce. Během našeho recenzování jsme už měli zkušenost s mnohem lepšími přípravky na zvětšení penisu, jedním z nich je nepochybně Vimax.

Doplněk na zvětšení penisu Vimax je dlouhodobě umístěn na prvním místě mezi námi recenzovanými produkty. Dosáhli jsme výsledků přibližně 3 cm za období 3 měsíců, což s Natural XL nelze vůbec srovnat. Pokud hledáte jistotu a skutečně dobré výsledky, doporučujeme právě Vimax.

 

Výhody Výhody, které jsme během recenze Natural XL zaznamenali

 • mírné zlepšení erekce, penis byl opravdu tvrdší a pevnější
 • neprojevily se žádné negativní účinky
 • balení obsahovalo skutečně slibovaných 60 kapslí

NEvýhody Nevýhody

 • nezaznamenali jsme větší penis
 • rozdílné složení na etiketě a webových stránkách
 • oproti jiným a zároveň účinnějším produktům je cena zbytečně vysoká
 • výrobce slibuje více, než tablety Natural XL skutečně plní

Jak fungují prášky na zvětšení penisu Natural XL?

Výrobce udává, že Natural XL zlepšuje především prokrvení penisu, jeho krevní oběh a celkově přirozenou cirkulaci oxidu dusnatého, jeho ventilaci z krve. Produkt tak zajišťuje především dostatečné naplnění komor corpora cavernosa v penisu, čímž může lehce zvětšit jeho tloušťku, ale i dosáhnout prodloužení penisu – nic takového jsme ale nezaznamenali. To je způsob, díky kterému se snaží Natural XL dosáhnout slibovaných výsledků.

Chci produkt vyzkoušet

Složení Natural XL je čistě přírodní, což je velká výhoda

Samotný výrobce Natural XL tablet tvrdí, že se na výrobu používají jen ručně sbírané, nijak prozatím průmyslově zpracované, organické ingredience. Do procesu zpracování tedy přichází ve své původní přirozené podobě. Následné zpracování probíhá v profesionálních moderních laboratořích pod dohledem skutečných odborníků v oboru.

Pozor: výrobce uvádí rozdílné informace na webových stránkách a na samotné etiketě produktu. Nelze tak s jistotou uvést, co vlastně produkt jako takový obsahuje. Můžeme jen odhadovat. Užívání přípravku tak může být nebezpečné pro různé alergiky. Proto doporučujeme vyzkoušet raději osvědčené přípravky jako je kromě Vimaxu také Xtrasize nebo vyzkoušet přirozené cviky pro zvětšení penisu.

 • Muaira Puama, neboli také indiánské afrodiziakum
 • Arginin, který podporuje prokrvení a cirkulaci
 • Kořen Sarsaparilla působí jako též afrodiziakum
 • Vitánie snodárná se využívá v indickém tradičním lékařství

Nejčastější dotazy, na které se lidé ohledně Natural XL tablet na zvětšení penisu ptají

Jsou výsledky po užívání Natural XL trvalé?

Podle výrobce budou výsledky přetrvávat tak dlouho, dokud budete užívat Natural XL. Po dosažení vámi zvoleného cíle, stačí udržovací dávka zhruba 1 tableta za 2 dny. Toto dávkování by podle výrobce mělo udržet získané výsledky.

Jak dlouho je vhodné a bezpečné Natural XL užívat?

Vzhledem k přírodnímu složení, které udává výrobce, je možné užívat Natural XL dlouhodobě. Nezpůsobuje žádné negativní či vedlejší účinky. Avšak vzhledem k nejednoznačnému složení toto nedoporučujeme.

Je možné pít alkohol a zároveň užívat Natural XL pro zvětšení penisu?

Ano, alkohol a Natural XL se nijak vzájemně neomezují. Rozhodně byste ale neměli pít alkohol ihned po užití tablety. Stačí alespoň 2 hodinový odstup.

Je balení skutečně diskrétní?

Ano, produkt je dle výrobce zabalen do neprůhledné kartonové krabice bez údajů, které by prozrazovaly, že uvnitř jsou tablety na zvětšení penisu.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Prášky na zvětšení penisu Natural XL nás nezklamaly, ale ani nijak neohromily.
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
Natural XL
Price
CZK 1150
Product Availability
Available in Store Only

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář