Nemoci Zajímavé články

Plastická operace penisu přináší jen malé výsledky, existují lepší metody, objevte je!

Chirurgické zvětšení penisu není dokonalé

Průzkumy spokojenosti mužů se svým penisem už dlouhodobě vykazují zajímavý trend. Stále více mužů není spokojeno s velikostí svého penisu, dnes je to okolo 63 %. Velký vliv má pravděpodobně porno průmysl, který ve svých snímcích ukazuje muže s nadprůměrně velkými penisy a muži tak mají částečně zkreslené vnímání – což potvrzují i plastičtí chirurgové, ke kterým muži chodí s žádostmi o chirurgické zvětšení penisu.

Velikost penisu u mužů ovlivňuje do značné míry i psychiku. Podívejte se na detailní článek o mikropenisu, v tomto případě je důvod ke skutečným obavám o velikost svého penisu.

Průměrná velikost mužského penisu je v Evropě přibližně od 12 do 17 cm ve ztopořeném stavu, pokud tedy dosahujete této velikosti, je váš penis průměrný a existují i jiné, šetrnější možnosti jeho mírného zvětšení, než zrovna invazivní plastická operace penisu.

A proč chtějí muži ještě větší penis? Protože jsou přesvědčeni, že velikost penisu je znakem jejich mužství – což ale není neobvyklé, protože například ženy stejně tak vnímají svá ňadra.

Chirurgické zvětšení penisu není dokonalé

Jestliže je vaše představa o zvětšení penisu podobná představě o plastické operaci prsou, musíme vás zklamat. Zatímco ženy mají tu výhodu, že chirurgické zvětšení prsou přináší opravdu velké proměny, zvětšení penisu chirurgicky dosahuje prodloužení penisu průměrně o 1,5–4 cm.

Plastická operace penisu totiž probíhá jinak než zvětšení prsou, nejsou zde žádné implantáty, penis není možné zvětšit vlastním tukem nebo jiným roztokem. Ano, muži jsou tak v lehké nevýhodě.

Přitom penis lze vnímat i jinak. Podívejte se, jak je vnímán penis v Bhútánském království, kde je penis znakem nikoli mužnosti, ale moudrosti. Budete překvapeni!

Prodloužení penisu se provádí pomocí účinného naříznutí vazů, které drží kořen penisu u stydké kosti. Tímto naříznutím pak dojde k odstání penisu a zároveň tedy i jeho prodloužení.

Takový je standardní a účinný postup při plastické operaci penisu. Společně s optickým zvětšením penisu, kterého docílíte, pokud odstraní jeho ochlupení, může být výsledný efekt opravdu dobrý.

Chirurgické zvětšení penisu

Rizika spojená s chirurgickým zvětšením penisu

Prodloužení penisu za pomoci chirurgického zákroku není šetrnou metodou, jak penis zvětšit. Naopak, tato poměrně invazivní nešetrná metoda s sebou nese rizika, která mohou v některých případech až doživotně ovlivnit funkčnost penisu.

Vyzkoušej bezpečnější a osvědčené metody na zvětšení penisu, jako je například Andropenis, Vimax, cviky na penis nebo Xtrasize.

Ohrožena je především citlivost penisu a samotná erekce, dojít může také ke změnám tvaru penisu, pokud dojde k poranění tkáně topořivých tělísek. Penis navíc ztrácí některé své přirozené vlastnosti.

  • vysoké riziko poškození okolních vazů, nervů a cév
  • poškození žil v oblasti řezu
  • menší pevnost a stabilita penisu ve ztopořeném stavu
  • nestabilita penisu v pochvě
  • penis se pouze prodlouží, nedojde k rozšíření
  • zákrok neléčí jakoukoli dysfunkci
  • operace je velmi finančně nákladná

Vyplatí se podstoupit plastickou operaci penisu?

Do velké míry záleží, zda skutečně potřebujete chirurgické zvětšení penisu. Samozřejmě jsou případy, kdy je potřeba penis zvětšit, typicky například, jestli má muž mikropenis. Jak už napovídá sám název, mikropenis je penis miniaturních rozměrů. Na druhou stranu ale často až paradoxně vyhledávají chirurgické zvětšení penisu spíše muži, kteří dosahují svou velikostí penisu normálních hodnot. Průměrná velikost penisu je od 8,5 do 10 cm v klidném stavu a od 12 do 17 cm ve zcela ztopořeném stavu.

Trápí tě nedostatečná erekce nebo chceš vydržet déle ve hře? Rozhodně se podívej na naše recenze k produktům Proerecta, Amarex, Primulus, Erexan či Zerex.

Pokud je váš penis opravdu podprůměrný, pak se bezesporu vyplatí podstoupit plastickou operaci i se všemi riziky, ale možností je více, například doplňky stravy na zvětšení penisu. Výhodou plastické operace penisu je, že výsledky se projeví ihned po zákroku, což například u doplňků stravy trvá často až 4 měsíce a výsledky jsou individuální. V případě chirurgického zákroku víte, co můžete očekávat. Přínosná je i krátkodobá rekonvalescence po zákroku.

Chirurgické zvětšení penisu má svůj postup

Chirurgické zvětšení penisu má svůj postup

Jestliže se rozhodnete pro plastickou operaci penisu, musíte podstoupit první fázi přípravy na zákrok, tou je takzvaná indikace. Jedná se o posouzení vašeho problému lékařem, často přímo chirurgem, který vás bude operovat.

Ten posoudí nejen to, zda je pro vás opravdu zvětšení penisu potřebné, ale hlavně, jaký bude mít přínos. Někdy totiž může být prodloužení penisu jen nepatrné, takže nemá ani cenu zákrok podstupovat.

Věděli jste, že průměrná hloubka pochvy je v rozmezí od 9 do 15 cm? Mnohdy je tedy prodloužení penisu opravdu zbytečné. Navíc nejvíce nervových zakončení je přímo na okraji, takže více než na délce penisu záleží na šířce. Zvětšit penis v objemu vám pomůže například doplněk stravy Vimax Pills, podívejte se na detailní recenzi.

Po indikaci se lékař rozhodne pro zvolení operačního postupu. Lékař volí buď jeden velký řez úponů penisu okolo stydké kosti, nebo menší postranní řezy. Zvolí řez, který je bezpečnější a je u něj menší riziko poranění nervů a cév v okolí.

Samotný zákrok je pak poměrně rychlý, dojde k řezu a uvolnění penisu od spony stydké kosti. Po úplném nebo částečném uvolnění se penis prodlouží. Ve většině případů proběhne zákrok dobře a během 6 až 8 dnů je možné odstranit stehy.

Vhodné kliniky pro chirurgické zvětšení penisu

Prodloužení penisu není jednoduchý zákrok, proto byste měli vyhledat především zkušené chirurgy z renomovaných klinik, kde tyto operace standardně provádějí. Stejně jako v případě kterékoli jiné operace se vždy snažíte najít tu nejlepší kliniku se zkušenými lékaři, platí to i v tomto případě. Zkušený operatér vás možná vyjde o něco málo dráž, ale můžete tím značně minimalizovat rizika, ale pozor, nikdy se jich nezbavíte úplně.

  • Plastické zvětšení penisu vychází cca od 25 000 Kč do 60 000 Kč

Doplňky stravy pro zvětšení penisu a další alternativy

Prodloužení penisu jde i jinak, než jen plastickou operací. Existuje nespočet gelů, přístrojů, tablet a podobně. My vám však doporučujeme odzkoušené doplňky stravy, které přinášejí prokazatelné výsledky, a to jak v délce penisu, tak jeho šířce.

Už během 4 měsíců užívání tablet Vimax můžete pozorovat výsledky lepší než u plastické operace. Velmi účinnou alternativou jsou i cviky na penis, které navíc můžete vyzkoušet úplně zadarmo.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Chirurgické zvětšení penisu sice dosahuje 100% výsledků, avšak sebou nesou velká rizika. Doporučujeme raději využít jiné možnosti zvětšení penisu.
Hodnocení
41star1star1star1stargray

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář