Zajímavé články

Největší penis na světě – Je to výhra nebo spíše opak?

Největší penis na světě - Je to výhra nebo spíše naopak?

Spousta mužů touží po zvětšení penisu, naše doba rychle žene dopředu a tak tento “problém” přestává být problémem. Existuje několik níže uvedených i účinných metod na zvětšení penisu, záleží kolik chcete investovat do vašeho mužství. A co ti, kteří jsou obdařeni největšími penisy už od přírody? Budete se divit!

Pro zvětšení penisu

Pro většinu mužů je jejich penis chloubou a pro ně nejdůležitější částí jejich těla. Ne každý muž se se svým penisem může pyšnit a hledá způsob pro větší velikost. Jakou metodu zvětšení ale vybrat? Co opravdu pomůže a co naopak spíše uškodí především vaší peněžence, ale také vašemu zdraví? Vyberte si správně.

Opravdu účinné metody přírodní cestou

Používejte ho co nejčastěji, nezadaní masturbujte minimálně 3-4 krát týdně, nebo si prostě najděte dívku na sex, kterých je všude hodně, zadaným to nemusím připomínat. Sex je snad ta nejzábavnější věc, tak proč jí zanedbávat?

Pravidelné používání udržuje kapiláry v obou komorách vašeho penisu pružné a aktivní. Tohle není recept na největší penis, ale na jeho udržení v kondici. Průměrný penis se totiž do padesáti let zmenší až o 19,8%. Dá se říci, že celé tohle téma se točí kolem testosteronů (např. kořen rostliny Maca, plody rostliny Saw Pallmetto,…).

Co nám prozradí nedostatek testosteronů v těle? Tyto varovné signály, jako menší až úplná nechuť na sex, problémy s erekcí, ztráta vlasů a svalové hmoty, únava a nedostatek energie, tloustnutí, nedostatek semenných tekutin, výkyvy nálad.

Jak zvýšit hladinu testosteronu přírodní cestou?

 • Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek, ne nadarmo se říká, že spánek je nejlepším lékem na všechno
 • Jak už jsem zmiňovala, mějte častý sex
 • Nestresujte se! Stres zabíjí váš testosteron
 • Tělu dopřávejte kvalitní vitamíny a minerály – hořčík, zinek, vitamín D, vitamín C, vitamín B6, selen, vitamín H
 • Jezte více sacharidů
 • Přijímejte dostatek tuků
 • S mlékem to nepřehánějte, obzvlášť s tím plnotučným
 • Cholesterol je základ pro testosteron
 • Pro zvýšení testosteronu v těle je také dobré jíst tyto potraviny – špenát, česnek, avokádo, para ořechy, vejce, brokolice, hovězí maso, mandle, panenský kokosový olej, olivový olej, velmi levný a účinný je zázvor
 • Naopak by jste se měli vyhýbat těmto potravinám – lněná semínka, lékořice, alkohol, máta, trans-tuky, nepřehánějte to také s čajem (především s tím zeleným)
 • Pijte hodně vody, vaše tělo ji potřebuje ve všech směrech
 • Vysoko intenzivní cvičení a naopak omezit vytrvalostní sporty
 • Přerušované hladovění silně zvyšuje hladinu testosteronu, ale pro tělo není zdravou volbou

Uvedli jsme si několik způsobů pro zvýšení hladiny testosteronu  v těle, které jsou účinné a doufám, že pro vás přínosem.

Zvětšení penisu

– Vakuové pumpy? Chvilkově účinné, ale nebezpečné!

Do jisté míry jsou vakuové pumpy opravdu účinné, ale stačí nepatrně větší námaha a je po legraci. Mohou vám poškodit nervy, hrozí prasknutí kapilár v obou komorách penisu, poškození cév. Pak už vám váš penis nebude na nic jiného, než jen na čůrání. Navíc vakuová pumpa dosáhne zvětšení penisu pouze krátkodobě.

– Cviky na zvětšení penisu – jedná se o zvětšení penisu bez finanční investice, ale jde o velkou investici vašeho času. Jde o oblíbenou metodu našich čtenářů, zejména u mladší generace.

– Chirurgické zvětšení penisu – tímto chirurgickým zákrokem se dá penis zvětšit až o 3-6 cm, avšak jsou bohužel i časté vedlejší příznaky.

– Prášky – Midecína se za poslední roky velice posunula kupředu i jejich produkty. Na internetu naleznete nespočet prášků na zvětšení penisu, ale mnoho znich jsou k ničemu. Nejprodávanější a nejúčinnější je Vimax, XtraSize. Tyto produkty máme i sami ověřené.

Největší penis na světě

Co si budeme nalhávat největší penis na světě má plejtvák obrovský, který dosahuje délky až 3 metrů a obvodem až 36 centimetrů. Vyprodukuje až 20 litrů spermatu na jednu ejakulaci, jeho jedno varle může vážit až 68 kilogramů.

Teď se vrátíme do říše lidí a představíme si muže z Mexika, který má největší penis na světě!

Roberto Esquivel Cabrera (53)Roberto Esquivel Cabrera (53) – jeho penis je největší na světě, měří neuvěřitelných 48 cm a váží skoro 1 kilo! Nikdo mu nevěřil, že jeho penis mu sahá skoro až po kolena, tak si ho nechal zrentgenovat. Roberto, ale nemá příliš štěstí, všechny ženy se mu totiž vyhýbají.

 

Jonah Falcon (41)Jonah Falcon (41) – stejně jako Roberto Esquivel Cambera je sám, protože ženy prý zajímá jen jaké to je, mít sex s takto velkým penisem, ovšem žádná by sním nechtěla žít.  Jonahův penis měří 34 cm ve stopoření.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář