Poruchy erekce Zajímavé články

Věděli jste, že erekční kroužky mohou zvětšit váš penis?

Věděli jste, že erekční kroužky mohou zvětšit váš penis?

Erekční kroužky v poslední době stále více narůstají na oblibě, a důvod je naprosto zřejmý – jedná se o příjemnou a funkční erotickou pomůcku, která může zvětšit váš penis. S velikostí svého penisu není spokojeno velké procento mužů, odhaduje se, že to může být až 65 % mužské populace. Přitom jejich penisy nejsou podprůměrné, ale jen touží po větším přirození. Například vlivem pornografie a podobně.

Muži své přirození považují za svůj znak mužnosti, podobně jako v případě žen může velikost ňader ovlivňovat jejich sebevědomí, podobně je to u mužů a velikosti jejich penisu.

Co je to erekční kroužek?

Erekční kroužek na penis není v podstatě nic jiného než klasický kroužek, který se vyrábí z různých materiálů a také o různých velikostech. Dnešní erekční kroužky na penis se však prodávají v různých provedeních, mnohdy už ani nepřipomínají klasické kroužky na penis. Mohou být doplněny o vibrující část, případně jsou speciálně tvarované tak, aby během soulože dráždily muže u kořene penisu, prostatu, ale také partnerku.

Erekční kroužky většinou bývají vyrobeny z pružného a odolného materiálu. Často je to guma, silikon, plast, ale může to být také kov a dokonce dřevo.

Stejně jako v případě jiných erotických pomůcek, také u erekčních kroužků najdete běžné i luxusní varianty, ovšem funkce je většinou stejná. Některé kroužky mají nastavitelnou velikost, jiné se vyrábí v různých velikostech. Setkat se v některých případech můžete také s příslušenstvím k erekčním kroužkům.

Oblíbené erekční kroužky pro muže

Vibrační erekční kroužek Silicone Black Egg

Erekční kroužek Balck Egg

Vibrační erekční kroužek, který nejen zlepší erekci a výkonnost, ale také vibracemi uspokojí ženu.

Zjistit aktuální cenu

Erekční kroužky Elephant Rings

Erekční kroužky Elephant

Zajistí mužům pevnou a tvrdou erekci. Nasaďte si jeden nebo více kroužků na kořen penisu.

Zjistit aktuální cenu

Erekční kroužky Hard Boy

Erekční kroužky Hard Boy

Erekční kroužky pro dokonale tvrdou erekci. Zajistěte si také větší objem penis a výstupky drážděte partnerku.

Zjistit aktuální cenu

Funkčnost erekčního kroužku na penis

V čem spočívá funkce erekčního kroužku na penis? V podstatě je to velmi jednoduché, ale než se podíváme na tajemství funkčnosti erekčních kroužků na penis, je důležité vědět princip mužské erekce. Erekce penisu neboli ztopoření dosáhne muž tím, že se erekční tělíska uvnitř penisu naplní krví, tím dochází ke zvětšení jejich objemu, takže svou velikost mění i samotný penis. Ochabnutí erekce nastává ve chvíli, kdy z penisu odtéká krev pryč.

Funkce erekčních kroužků je tedy jednoduchá, zkrátka brání tomu, aby krev z penisu odtekla v nevhodnou dobu. Často se stává, že odteče jen trochu krve, muž tedy stále dosahuje erekce, ale penis se viditelně zmenší, což samozřejmě není žádoucí, proto se hodí erekční kroužky také na zvětšení penisu, respektive udržení jeho velikosti, i když jen krátkodobě.

Kroužek na penis mohou použít všichni muži, kteří nemají problém dosáhnout erekce. Není podmínkou erekci udržet, ale alespoň jí krátce dosáhnout.

Vhodný je erekční kroužek také v případě, kdy mají muži psychický blok. Ukazuje se, že stále více mladých mužů trpí poruchami erekce proto, že mají až příliš velké obavy ze samotného styku, což se projevuje v míře stresu a nervozity, která brání kvalitní erekci. Nejlepší možné erekce, a s tím i nejlepší možné velikosti penisu dosáhnete jen v plně uvolněném stavu, kdy nemáte obavy a soustředíte se jen na okamžik sexu.

Chci koupit erekční kroužek

Výhody Výhody

Erekční kroužky na penis mají spoustu výhod, proto jsou také tak oblíbené. Nejde totiž jen o to, že zvětší krátkodobě váš penis díky tomu, že z něj krev nebude postupně odtékat, ale také přináší mnoho dalších doprovodných příjemných či užitečných vlastností, které ocení nejen muži, ale i ženy.

Mohou například dráždit prostatu mužů, ale běžně jsou kroužky na penis i takové, které dráždí ženám klitoris a celkově napomáhají k jejich sexuální stimulaci. Spoustu párů využívá erekční kroužky na penis čistě pro potěšení, i když je běžně nepotřebují.

 • udržuje krev v topořivých tělíscích a tím udržuje penis velký a ve ztopořeném stavu
 • může vibrovat, takže stimuluje muže i ženu
 • oddalují ejakulaci
 • mnoho erekčních kroužků je speciálně tvarovaných, aby stimulovaly klitoris ženy
 • v jiných případech jsou tvarovány tak, aby stimulovaly prostatu a kořen penisu
 • některé jsou voděodolné
 • vyrábí se v mnoha různých provedeních a z různých materiálů
 • vysoká účinnost
 • nejsou finančně nijak náročné

Vyzkoušejte 5 unikátních tipů, které vám zaručeně pomohou zvětšit viditelně penis. Budete překvapeni, jak jednoduché to může být.

NEvýhody Nevýhody

 • erekční kroužek vám nemusí zcela sedět
 • některé méně kvalitní mohou prasknout
 • ne všechny erekční kroužky se hodí pro všechny polohy

TIP: Hledáte skutečného pomocníka, který vám pomůže s nedostatečnou erekci? Potom sledujte magazín Dokonalaerekce.cz, kde naleznete mnoho tipů a návodů ke zlepšení erekce.

Jak vybírat erekční kroužky

Jak správně vybrat erekční kroužek

Nejdříve byste se měli zamyslet nad tím, co od erekčního kroužku čekáte. Jestliže je vašim cílem zvětšení penisu díky zadržení krvi v penisu, který tak rychle neochabne, pak budete hledat jiný kroužek na penis, než například v případě, kdy chcete, aby během sexuálního styku stimuloval vás i vaši partnerku.

Existuje mnoho druhů erekčních kroužků na penis, některé například oddalují také ejakulaci. Dalším parametrem, který musíte brát v potaz, je velikost. Některé erekční kroužky umožňují velikost nastavovat, ale jiné si musíte se správnou velikostí zakoupit. Pozornost byste měli věnovat také materiálu, z jakého je kroužek vyroben – jednak pro odolnost, ale i vaše pohodlí.

Víte, že penis můžete zvětšit i další erotickou pomůckou? Odhalte tajemství rozkoše návleků na penis.

4 unikátní kroužky na penis přímo pro vás

Vybrali jsme pro vás 4 erekční kroužky na penis, které by vás mohli zaujmout. Jsou prvotřídní kvality a zároveň velmi oblíbené. Jestliže hledáte po všech stránkách kvalitní erekční kroužky na penis, pak jsou pro vás tou správnou volbou.

RoZen kroužek s anální vibrací

RoZen kroužek s anální vibracíJak už napovídá sám název, s tímto erekčním kroužkem zažijete dosud nepoznané. Nejen že stimuluje penis a udržuje jeho velikost po celou dobu sexu, ale také stimuluje anální otvor, a to dokonce vibrací. Jestliže chcete zažít nový rozměr orgasmu, pak je pro vás RoZen kroužek tím pravým.

 • silné vibraci pro maximální stimulaci análu
 • několik vibračních programů
 • vhodný pro sex i masturbaci

Zakoupit erekční kroužek

Erekční kroužky Elephant Rings

Erekční kroužky Elephant RingsTyto erekční kroužky na penis jsou možná vůbec nejprodávanější variantou. Obsahují totiž výstupky, které dráždí muže i ženu, dostupné jsou v různých velikostech, což zase zaručuje stoprocentní komfort. Elephant Rings můžete nasadit nejen klasicky na kořen penisu, ale také na žalud a podobně.

 • v sadě jsou tři kroužky
 • vyrobeny jsou z příjemného a pružného materiálu
 • stimulovat můžou penis nejen u kořene, ale také třeba na žaludu

Zakoupit erekční kroužek

Erekční kroužek Iron Single

Erekční kroužek Iron SingleJak už napovídá sám název, erekční kroužek má kovové vložky, které zvyšují tlak na penis a tím zlepšují účinnost.

Přesto je kroužek Iron Single velmi flexibilní, takže se do jisté míry přizpůsobí velikosti penisu.

 • vyvíjí vysoký tlak díky kovovým vložkám
 • je vysoce flexibilní
 • vyroben je z odolného materiálu

Zakoupit erekční kroužek

Vibrační kroužek Silicone Rabbit

Vibrační kroužek Silicone RabbitStylový vibrační erekční kroužek ve tvaru zajíce, přesně takový je Silicone Rabbit. Vibruje a přitom silně stahuje kořen penisu.

Svými vibracemi jemně, ale účinně, dráždí muže i ženu. Nastavit si samozřejmě můžete programy vibrací.

 • různé vibrační programy
 • stylový design
 • příjemný silikonový materiál
 • jednoduché ovládání jedním tlačítkem

Zakoupit erekční kroužek

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář