Zajímavé články

Bhútánské království: netradiční svět, kde je penis znakem moudrosti a místo HDP se používá hrubé domácí štěstí

Bhútánské království: netradiční svět, kde je penis znakem moudrosti

Netradiční článek, který nás zavede do Bhútánu – budhistické země, kde se mimo jiné uctívá penis tamního legendárního mnicha, což s sebou ovšem přináší i stinnou stránku, o které se příliš nemluví. Oblíbenou aktivitou tamních mužů je „noční lov“, tipnete si, v čem spočívá?

Bhútán je netradiční vnitrozemský stát rozkládající se v jižní Asii na východě himálajských hor. Dosud není úplně jasné, jací byli původní obyvatelé Bhútánu. Obecně se přijímá skutečnost, že přibližně od 9. století území osídlovaly kmeny přicházející z Tibetu.

Velký vliv na Bhútán měly dvě kultury, jednak to byl Tibet, pod kterým byl v 17. století Bhútán jako knížectví a samozřejmě nedaleko vzdálená Čína. A částečně pak ještě Velká Británie, protože v roce 1910 se Bhútán stal britským protektorátem, k výraznému ovlivnění však nedošlo.

Bhútánu se jinak také říká „země hřmícího draka“. Avšak více než draky možná uvidíte všude vyobrazené penisy. A to je samozřejmě jeden z důvodu, proč vznikl tento netradiční článek.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Bhútán je všeobecně velmi zajímavý, například místo hrubého domácího produktu (HDP), se běžně jako hlavní ukazatel vyspělosti užívá hrubé domácí či národní štěstí. Pokud uvažujete o netradičním cestovatelském zážitku, pak je země hřmícího draka skvělou volbou, považuje se totiž za území, kde jsou stále tamní tradiční hodnoty, takže bez nadsázky zažijete úplně jiný svět, než na který jste běžně zvyklí ze západního světa.

Získej pár centimetrů navíc s prášky na zvětšení penisu

Penis jako magický blesk moudrosti

Právě všudypřítomný penis je prvním, co neznalé návštěvníky zaujme, jsou totiž všude. Najdete je vyobrazené na fasádách domů i jako sošky, často jsou také dílem řezbářského umění. Ve tvaru penisu jsou svícny, ale i čistě dekorativní skulptury. Zatímco v naší kultuře se běžně vyobrazení mužského, ale i ženského přirození považuje za hanebnost, Bhútán bere mužský penis jako něco zcela přirozeného, co má v tamní kultuře dlouhou tradici.

Významným mužem tamní historie je  Ngawang Namgjal – mnich z pravděpodobně urozené tibetské rodiny. Obecně byl považován za reinkarnaci opata kláštera Ralung, patřícího ke škole (nebo možná spíše sektě) Drukpa Kagjü. Kvůli své údajné reinkarnaci a jejím zpochybnění panovníky Tibetu se dostal do sporu a nakonec utekl do Bhútánu, protože se cítil ohrožený. Tady nalezl útočiště v jednom z klášterů Drukpa Kagjü.

7 hříchů, kterých se při cvičení penisu nesmíte nikdy dopustit

Právě škola či sekta Drukpa Kagjü sehrála významný příběh, ten se stal legendou Bhútánu. Netradiční světec Drukpy Künleje totiž šířil budhistickou víru, která je v zemi nyní pevně zakořeněna, pomocí sexu, pití a zpěvu. Traduje se, že přibližně v 15. století pomocí svého penisu svedl boj s lidožravou démonkou a vypíchl jí oko – používal ho jako ochranu před zlými silami. Dnes se v zemi dokonce nachází klášter, který je přímo tomuto světci zasvěcen. Traduje se, že měl až 2000 milenek a několik stovek z nich díky mystické souloži dosáhlo osvícenství.

TIP: Vyzkoušejte vítěze testů na zvětšení penisu – Vimax Pills a získej pár centimetrů navíc.

 

Noční lov – oblíbená činnost většiny tamní mužské populace v Bhútánu

Právě tato silně zakořeněná legenda však zahaluje Bhútán také do temného stínu, o kterém se však příliš nemluví. Velká část mužské populace se považuje za reinkarnaci Drukpy Künleje a za jeho hrdé následovníky – jejich velkou oblibou je „noční lov“, který spočívá v tom, že se v noci nepozorovaně dostanou k vyhlídnuté dívce, se kterou se snaží ukojit své sexuální touhy, přitom souhlas dívky není v žádném případě podmínkou. Právě tato stinná stránka legendy, díky které jsou všude vyobrazeny penisy, je velmi kritizována.

Velká část tamních rodin končí v rozvratu, a to právě kvůli této sexuální nevázanosti. Stinnou stránkou jsou kromě běžných znásilnění také vraždy a další zločiny z vášně či žárlivosti. Dokonce není výjimkou, že se pohlavní choroby šíří v tamních budhistických klášterech. Existují i případy, kdy byli mniši obvinění ze znásilnění nezletilé dívky.

Penis Drukpy Künleje je všehoschopný, plní přání a léčí

Ano, velký dřevěný falus je dodnes k vidění právě v klášteře Chimi Lakhang, který je tomuto legendárnímu mnichovi, bojovníkovi proti zlu, zasvěcen. Odkazuje na úctyhodné rozměry a vlastnosti penisu Drupky Künleje.  Tento magický blesk moudrosti se tak uctívá v celém Bhútánu, věří se, že jeho vyobrazení ochrání dům i rodinu, přinese lidem štěstí, úrodu, vyléčí je z nemoci a podobně, zkrátka se stal uctívaným artefaktem.

Primulus – Vynikající elixír zdraví a vitality pro muže

Bezdětné ženy se k němu modlí ve víře, že jim pomůže k vytouženému štěstí a z kláštera si také odnášejí požehnání. Velká část z nich následně nosí své potomky, aby je tamní mniši pojmenovali, jedno z jejich jmen Chimi pak odkazuje právě na klášter Chimi Lakhang, což je velmi prestižní záležitostí.

 

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář