Nemoci Zajímavé články

Co je to menopauza, léčba a proč dokáže tak potrápit ženy

Co je to menopauza, léčba a proč dokáže tak potrápit ženy

Jelikož je náš web především zaměřený na muže, kteří se zajímají o to, jak zvětšit penis, navštěvují jej ze 40% i ženy. Dostali jsme několik dotazů od žen, které chtěly pomoci svým mužům s jejich velikostí. Ne, protože nebyly s jejich velikostí spokojené, ale protože velikost trápila jejich partnery a cítili se pro svou partnerku neuspokojivě.

Nyní se nebudeme zabývat zvětšením penisu ani poruchy erekce, ale předáme nějaké informace i ženám. Pár žen nás požádalo, zda bychom nemohli vypracovat článek o ženských problémech. Jako první jsme si vybrali menopauzu. Menopauza dokáže ženy velmi potrápit a setkávají se s ní všechny.

Co to je menopauze a jak se ji říká odborně

Odborný název pro menopauzu je Klimakterium, její předností je ztráta menstruace. Většina žen zaznamená počátek menopauze až pozdě, jakmile přestanou menstruovat. Avšak menopauza má i další hlavní nepříjemné příznaky, se kterými se musí žena vypořádat a stále fungovat v práci a v domácnosti.

Pokud bych to popsal trošku odborněji období klimakteria, pak Z biologického hlediska se jedná o útlum funkce vaječníků, čímž dochází ke snížení tvorby hormonů estrogenu a progesteronu. To znamená, že pozvolna dochází k zastavení menstruačního cyklu a následné ztrátě plodnosti.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Menopauza v bodech:

 • Ztráta menstruace
 • Menstruace se objevuje u žen po 40 letech života
 • Časté změny nálad
 • Musí se změnit životospráva, stravování

DOPORUČENÍ: Dle doporučení od paní Vaňkové z www.pohledzeny.cz, můžete pomoci své partnerce v období menopauzy doplňkem stravy Menoxin, který má nejvyšší účinnost a výsledky.

Časté příznaky menopauzy

Jak jsem psal, menopauza není pouze o ztrátě menstruace, ale navazují na ní další negativní příznaky menopauzy. Veškeré příznaky a průběh v období klimakteria, se může u žen výrazně lišit, jelikož každý žije jiným životním stylem.

Hlavní příznaky menopauzy:

 • Ztráta menstruace
 • Bušení srdce a tlak na hrudi
 • Návaly horka a zvýšené pocení (Především v noci)
 • Poruchy spánku a nespavost
 • Náladovost a podrážděnost
 • Únava, ospalost
 • Snížení libida
 • Deprese
 • Rychlejší nabírání na váze
 • Zpomalení metabolismu

Jaké jsou možnosti léčby menopauzy?

Dnešní medicína je už úplně někde jinde, o tom jsme se s dalšími redaktory a testery přesvědčili sami u zvětšení penisu. Pokud znáš náš magazín o zvětšení penisu, určitě si musel narazit na TOP doplňky stravy (Vimax Pills, Xtrasize), díky niž je možné dosáhnout rychlých výsledků.

Tak tomu není ani jinak u menopauzy. Opět jsem vyzpovídal redaktorku z www.pohledzeny.cz, kde se zabývají tímto obdobím a dle ní, jsou doplňky stravy snadným a rychlým způsobem, jak si pomoci. Mezi nejoblíbenější produkty patří zejména Menoxin nebo Menox 45, který mnohem nižší účinnost. Samozřejmě v tomto případě to nejde vše zachránit pouze doplňky stravy, ale je zapotřebí změnit trošku své životní návyky.

Vysvětlivka: Doplněk stravy je složený z přírodních látek, jelikož je volně prodejný bez lékařského předpisu a neměl by nijak uškodit. Kdežto léky, obsahují chemické složení, které jsou dostupné pouze na lékařský předpis.

Nebudu chodit kolem horké kaše a budu upřímný, pokud byla žena lenivá, bez správné životosprávy a neaktivní před menopauzou, budou pro ní změny velmi radikální a období menopauzy bude snášet mnohem hůře, než žena která je aktivní celý život a správně se stravuje.

Žena může být tlustá a říkat si, že je krásná ať si říká okolí, co chce, ale vše se časem ukáže na zdraví, to je ten hlavní negativní vliv obezity. Tělo máme opravdu jen jedno a je jedno, že se současně cítíte dobře, vše ukáže část, až zahltíte organismu toxiny, které jsou také rakovinotvorné.

Vysvětlivka: Víte, že v období klimakteria bude ženské tělo rychleji nabírat? Neaktivní lidé, budou hůře shazovat, jelikož jejich metabolismus je pomalý, díky dlouhý rokům neaktivity.

Jak se vypořádat s menopauzou:

 • Sportovat
 • Naučit se správně stravovat (Velmi důležité)
 • Odpočívat a spát na kvalitní matraci
 • Žít více aktivněji, pokud tak nebylo doposud
 • Užívat vitamíny C, D a další
 • Jíst více ovoce a zeleniny
 • Pořídit si správné doplňky stravy
 • Vyzkoušet bylinné čaje na menopauzu
Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář