Nemoci Zajímavé články

Co je to menopauza, léčba a proč dokáže tak potrápit ženy

Co je to menopauza, léčba a proč dokáže tak potrápit ženy

Jelikož je náš web především zaměřený na muže, kteří se zajímají o to, jak zvětšit penis, navštěvují jej ze 40% i ženy. Dostali jsme několik dotazů od žen, které chtěly pomoci svým mužům s jejich velikostí. Ne, protože nebyly s jejich velikostí spokojené, ale protože velikost trápila jejich partnery a cítili se pro svou partnerku neuspokojivě.

Nyní se nebudeme zabývat zvětšením penisu ani poruchy erekce, ale předáme nějaké informace i ženám. Pár žen nás požádalo, zda bychom nemohli vypracovat článek o ženských problémech. Jako první jsme si vybrali menopauzu. Menopauza dokáže ženy velmi potrápit a setkávají se s ní všechny.

Co to je menopauze a jak se ji říká odborně

Odborný název pro menopauzu je Klimakterium, její předností je ztráta menstruace. Většina žen zaznamená počátek menopauze až pozdě, jakmile přestanou menstruovat. Avšak menopauza má i další hlavní nepříjemné příznaky, se kterými se musí žena vypořádat a stále fungovat v práci a v domácnosti.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Pokud bych to popsal trošku odborněji období klimakteria, pak Z biologického hlediska se jedná o útlum funkce vaječníků, čímž dochází ke snížení tvorby hormonů estrogenu a progesteronu. To znamená, že pozvolna dochází k zastavení menstruačního cyklu a následné ztrátě plodnosti.

Menopauza v bodech:

 • Ztráta menstruace
 • Menstruace se objevuje u žen po 40 letech života
 • Časté změny nálad
 • Musí se změnit životospráva, stravování

DOPORUČENÍ: Dle doporučení od paní Vaňkové z www.pohledzeny.cz, můžete pomoci své partnerce v období menopauzy doplňkem stravy Menoxin, který má nejvyšší účinnost a výsledky.

Časté příznaky menopauzy

Jak jsem psal, menopauza není pouze o ztrátě menstruace, ale navazují na ní další negativní příznaky menopauzy. Veškeré příznaky a průběh v období klimakteria, se může u žen výrazně lišit, jelikož každý žije jiným životním stylem.

Hlavní příznaky menopauzy:

 • Ztráta menstruace
 • Bušení srdce a tlak na hrudi
 • Návaly horka a zvýšené pocení (Především v noci)
 • Poruchy spánku a nespavost
 • Náladovost a podrážděnost
 • Únava, ospalost
 • Snížení libida
 • Deprese
 • Rychlejší nabírání na váze
 • Zpomalení metabolismu

Jaké jsou možnosti léčby menopauzy?

Dnešní medicína je už úplně někde jinde, o tom jsme se s dalšími redaktory a testery přesvědčili sami u zvětšení penisu. Pokud znáš náš magazín o zvětšení penisu, určitě si musel narazit na TOP doplňky stravy (Vimax Pills, Xtrasize), díky niž je možné dosáhnout rychlých výsledků.

Tak tomu není ani jinak u menopauzy. Opět jsem vyzpovídal redaktorku z www.pohledzeny.cz, kde se zabývají tímto obdobím a dle ní, jsou doplňky stravy snadným a rychlým způsobem, jak si pomoci. Mezi nejoblíbenější produkty patří zejména Menoxin nebo Menox 45, který mnohem nižší účinnost. Samozřejmě v tomto případě to nejde vše zachránit pouze doplňky stravy, ale je zapotřebí změnit trošku své životní návyky.

Vysvětlivka: Doplněk stravy je složený z přírodních látek, jelikož je volně prodejný bez lékařského předpisu a neměl by nijak uškodit. Kdežto léky, obsahují chemické složení, které jsou dostupné pouze na lékařský předpis.

Nebudu chodit kolem horké kaše a budu upřímný, pokud byla žena lenivá, bez správné životosprávy a neaktivní před menopauzou, budou pro ní změny velmi radikální a období menopauzy bude snášet mnohem hůře, než žena která je aktivní celý život a správně se stravuje.

Žena může být tlustá a říkat si, že je krásná ať si říká okolí, co chce, ale vše se časem ukáže na zdraví, to je ten hlavní negativní vliv obezity. Tělo máme opravdu jen jedno a je jedno, že se současně cítíte dobře, vše ukáže část, až zahltíte organismu toxiny, které jsou také rakovinotvorné.

Vysvětlivka: Víte, že v období klimakteria bude ženské tělo rychleji nabírat? Neaktivní lidé, budou hůře shazovat, jelikož jejich metabolismus je pomalý, díky dlouhý rokům neaktivity.

Jak se vypořádat s menopauzou:

 • Sportovat
 • Naučit se správně stravovat (Velmi důležité)
 • Odpočívat a spát na kvalitní matraci
 • Žít více aktivněji, pokud tak nebylo doposud
 • Užívat vitamíny C, D a další
 • Jíst více ovoce a zeleniny
 • Pořídit si správné doplňky stravy
 • Vyzkoušet bylinné čaje
Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Co je to menopauza, léčba a proč dokáže tak potrápit ženy
5 (100%) 1 Hodnotit

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.