Léky na erekci Nemoci Poruchy erekce Zajímavé články

Erectan léčí problémy s erekcí a vrátí vás do formy

Erectan recenze - léčí problémy s erekcí

Špatná erekce mnohdy dokáže skutečně potrápit. Mnoho mužů bere problémy s erekcí jako osobní selhání. Naštěstí existují doplňky stravy a léky, které erektilní dysfunkci snadno řeší. Jedním z takových přípravků je Erectan, který jsme podrobně zrecenzovali.

Problémy s erekcí nejsou ničím ojedinělým. Přesto bychom si mohli myslet, že zrovna nás se poruchy erekce netýkají, opak často bývá pravdou. Nedostatečná erekce může potkat téměř kohokoli. Je sice fakt, že běžně mají problém s erekcí až muži nad 40 let, nicméně existují i početné výjimky. Za poruchy erekce často může špatný styl života, zejména kouření a alkohol, protože ucpává cévy a topořivá tělíska v penisu se nemohou dostatečně naplnit krví.

Erektilní dysfunkce je neschopnost udržet erekci penisu v dostatečné tuhosti a po čas dostatečný pro kvalitní sexuální styk. Mezi muži nad 50 let trpí problémy s erekcí přes polovinu populace.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2019

Naštěstí existuje velmi snadné řešení poruch erekce.  Pokud jsou vaše problémy spíše občasného charakteru, pomohou vám doplňky stravy, které svým složením působí na zlepšení erekce, její posílení a udržitelnost. Jedním z nich je doplněk stravy Erectan, který slibuje zlepšení erekce a silnější sexuální zážitek. Erectan forte je volně dostupný na internetu i v lékárnách, nepotřebujete lékařský předpis.

Jak doplněk stravy Erectan funguje?

Podle výrobce by měl Erectan díky svému složení účinně ovlivnit erekci – ta by měla být následně mnohem kvalitnější, tedy opravdu pevná a dlouhotrvající. A to už při jednorázovém použití, takže by přípravek měl fungovat podobně jako Viagra. Erectan slibuje výrazné zlepšení sexuálního života a jeho celkové osvěžení, kdy se díky nové silné erekci budete cítit zase jako na úplném začátku vztahu.

Jedna tabletka Erectan forte před pohlavním stykem slibuje prodloužení výdrže a větší chuť na pohlavní styk. Doplněk můžete užívat i dlouhodobě.

Erectan je schválen Ministerstvem zdravotnictví, takže je volně prodejný a zároveň zcela bezpečný.

Web prodejce

Má Erectan nějaké vedlejší účinky?

Přestože některé doplňky stravy a zejména léky, ne nutně na podporu erekce, mají větší či menší vedlejší účinky, Erectan se může pochlubit tím, že žádné vedlejší účinky nemá. Jeho užívání je zcela bezpečné a bez vedlejších účinků. V některých případech je však lepší konzultovat užívání Erectanu forte s lékařem. Typicky pokud trpíte onemocněním oběhové soustavy, máte slabý nebo naopak silný tlak nebo alergii na některou ze složek léků.

V takovém případě důrazně doporučujeme zkonzultovat užívání přípravku s lékařem, který sám posoudí rizika a případně vám doporučí jinou variantu.

Jaké hodnocení si doplněk stravy na zlepšení erekce vysloužil?

Během naší Erectan recenze, tedy testování tohoto původem českého doplňku stravy pro muže, který slibuje dokonalou a dlouhotrvající erekci, jsme zaznamenali několik zajímavých zjištění. Výrobce sám uvádí, že Erectan zejména zlepšuje erekci, udržuje ji dlouhotrvající a silnou, zlepšuje chuť na sex a v neposlední řadě zvyšuje samotnou výkonnost během pohlavního styku. To je sice pravda, ale možná ne v takové míře, jak byste od přípravku očekávali.

TIP: Přečtěte si recenzi Erexanu nebo Proerectu, nejlépe hodnocených doplňku stravy pro zlepší erekce.

Z naší Erectan recenze sice vyplývá, že přípravek skutečně funguje, ale jen minimálně. Účinnost se u produktu podařila prokázat, ale rozhodně se nepotvrdila do takové míry, jak ji prezentuje výrobce Erectanu na svých webových stránkách. Tento produkt od nás nezískal vysoké hodnocení, proto ho nemůžeme doporučit, ale také vás nemůžeme odradit. Samozřejmě jsme si vědomi, že účinky mohou být často individuální, jak se nám stalo při našich testech.

Pokud chcete zažít opravdovou podporu erekce. Dlouhotrvající a skutečně pevnou erekci, která vydrží během pohlavního styku, doporučujeme doplněk stravy ProerectaErexan nebo Zerex. Oba produkty se dlouhodobě v našem testování umisťují na předních příčkách.

Hodnocení: 4 Hvězdičky

Hlavní výhody

 • zlepšuje erekci a zkvalitňuje erekci
 • udržuje erekci pevnou po celý čas styku
 • zvyšuje chuť na sex
 • příznivě prokrvuje penis, tím zlepšuje jeho funkci
 • zlepšuje celkově sexuální život
 • nemá žádné vedlejší účinky

Nevýhody

 • příliš vysoká cena, která neodpovídá kvalitě
 • vysoké poštovné

Složení Erectanu je čistě přírodní

Erectan je složen ze směsi čistě přírodních látek, navíc vyráběn na území České republiky. To samo o sobě může zaručovat určitou kvalitu, protože naše podmínky pro výrobu doplňků stravy a léčiv, jsou poměrně přísné.

Složení Erectanu je čistě přírodní

Složení Erectanu spočívá v kombinaci pěti tělu vlastních aminokyselin, jednou z nich je například aminokyselina Arginin, která je součástí většiny doplňků stravy pro muže. Mezi další aminokyseliny patří  L-Arginine alpha-ketoglutarate, L-Arginine base, L-Citrulline, L-Ornithine alpha-ketoglutarate a L-Lysine HCL.

Při výrobě Erectanu jsou dodrženy všechny bezpečností i hygienické zásady a výroba je samozřejmě plně certifikovaná, stejně jako samotný produkt má schválení Ministerstva zdravotnictví.

 • L-Arginine alfa-ketoglutarát je pokročilejší formou L-Argininu – ten zbavuje tělo nadbytečného amoniaku. Uvolňuje svaly, rozšiřuje cévy v penisu a zlepšuje tak průtok krve.
 • L-Citrulin doplňuje L-Arginin a zlepšuje tak jeho účinky
 • L-Lysin je důležitou aminokyselinou pro obnovu a růst tkání

Web prodejce

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář