Vimax Pills prášky na zvětšení penisu – recenze, diskuze

Vimax PillsDalší velice kvalitní výrobek na zvětšení penisu a dokonalou erekci je Vimax, který pochází z Kanady a funguje na principu zvýšení toku krve do penisu, to zaručuje pevnou a dlouhotrvající erekci. Díky tomu, že Vimax zvyšuje tok krve do údu, zajišťuje zvětšení a rozšíření penisu. Samozřejmě tento produkt na zvětšení penisu je vyroben pouze z přírodních látek a je velice známý po celém světě. Vimax Pills je další produkt na zvětšení údu, který se řadí mezi světovou špičku a to bez zdravotních komplikací. Vimax je spolehlivý doplněk stravy, který slouží na podporu erekce a k zvětšení penisu po celém světě jeho cena začíná od 660 Kč.

Snažíme se Vám nabízet ty nejkvalitnější metody na zvětšení penisu proto i Vimax Pills jsme museli zařadit mezi ty nejkvalitnější produkty. Vimax si vyžádal nezávislou agenturu, aby prozkoumali tento produkt za pomocí 9000 mužů. Výsledky tohoto průzkumu můžete vidět v níže uvedeném grafu.

Výsledky zapsány v grafu

Nepřehlédněte – 10% sleva na celkový nákup

Magazín zvetsit-penis.cz pro Vás získal slevový kupon v hodnotě 10% na celkový nákup, který zanedlouho skončí. Tento kod: VIMAX10P , stačí vložit do objednávkového formuláře.

 Hodnocení:5 Hvězdiček

Cena: od 660 Kč

Andropharmia Penis - Akční sleva


 

Zkušenost s produktem Vimax – Vladimír 33 let

Přečtěte si první publikovanou zkušenost od zákazníka, který si zakoupil produkt Vimax, aby dosáhl delšího libida. Tváře klientů nebudeme zveřejňovat, jelikož jde o citlivé téma. Věříme, že pro mnohé je zvětšení penisu nesmysl, ale v dnešní době se dějí opravdové zázraky. Recenze je napsána, tak jak ji poslal klient. Celý příběh zde


 

Vimax Pills a jeho výhody?

 • Působí na zvětšení penisu do délky a šířky
 • Léčí poruchy erekce
 • 30 denní garance na vrácení peněz
 • Vimax využilo více jak 1 000 000 mužů po celém světě
 • Je vyroben 100% z přírodních látek
 • Certifikace o kvalitě produktu
 • Doprava po ČR zdarma
 • Silná a dlouhotrvající erekce
 • Prodlužuje pohlavní styk
 • Zvyšuje touhu po sexu
 • Bez vedlejších účinků

Jak vlastně Vimax funguje?

Penis obsahuje tkáň s třemi topořivými tělesy (latinský název Corpora Cavernosa), které se po Struktura penisunaplnění krve, rozšíří a muž dosáhne erekce. Kapacita těchto topořivých těles je omezená tím zabraňuje větší mohutnost a délku penisu. S přibývajícím věkem se stává, že tyto topořivá tělesa se zmenšují, to vede k poruchám erekce. Také se stává, že mladí lidé trpí poruchami erekce, tato nemoc se tedy neobjevuje pouze u starších mužů.

Právě mnoholetá studie potvrdila, že je nutné rozšířit tělesa, aby mohl penis růst do délky a do šířky a zkvalitnila se erekce. Proto Vimax Pills s lékaři vyvinuly produkt, který tyto topořivé tělesa rozšiřuje a mohl tento doplněk stravy tyto funkce zlepšovat.

Vimax dále obsahuje  listy užerky (Cuscutae seed), která slouží jako lék na předčasné ejakulace, proto jeho užívání dokáže výrazně prodloužit pohlavní styk.

Jak se má Vimax Pills užívat

Vimax v jednom balení obsahuje 30 kapslí, na každý den jednu. Doporučené dávkování je jedna tableta, 30 minut ráno po jídle.

Vimax složení

Oves setý (Avena Sativa), Kajenský pepř (Cayenne Pepper), Jinan dvoulaločný (Gingko Biloba), Serenoa plazivá (Saw Palmetto)

Andropharmia Penis - Akční sleva

 

Vimax certifikát

Vimax - Certifikát

Vimax video:


Vimax – recenze a diskuze

Milan. Beroun ( 27 let )

Vyzkoušel jsem Vimax pouze ze zvědavosti, jestli tyto prášky na zvětšení údu opravdu fungují. Koupil jsem si dvě balení a musím uznat, že jsem po měsíci dosáhl ohromného zvětšení, ale především je tvrdší, hrubší a sex s přítelkyní je zcela jiný. Vimax zhruba 4 měsíce neužívám a výsledky jsou pořád stejné.

S.V. Praha ( 39 let )

Úžasný produkt! Manželka mi jej zakoupila na narozeniny, jelikož má erekce nebyla tak kvalitní jako před lety. Vyzkoušel jsem produkt pouze 1 měsíc, ale sex je teď kvalitnější a manželka si ho jen vychvaluje. Zvětšení libida jsem nepostřehl, jelikož jsem ho neměřil.

Lukáš. Brno ( 25 let )

Hledal jsem produkty nebo metodu na zvětšení penisu a narazil jsem právě na doplněk stravy Vimax Pills, kterým jsem dosáhl zvětšení penisu velice rychle. Za 3 týdny se penis zvětšil o 0,5 cm a také tloušťka je o něco větší. Teprve po dvou měsících jsem žasl! Dosáhl jsem zvětšení o 1,1 cm a to opravdu za relativně krátkou dobu Vyzkoušel jsem několik produktů, ale Vimax musím zařadit mezi nejlepší na trhu.

Pavelek. Ludgeřovice ( 37 let )

Mám o 13 let mladší ženu, která vyžaduje sex několikrát denně. Už můj pohlavní orgán není tak pevný a zdatný jako to bylo ve 20 letech. Proto jsem vyzkoušel produkt Vimax, který působí jak na erekci, tak i na zvětšení penisu (to jsem bral jako bonus). Za jeden týden se mi dostavovala kvalitní, pevná a dlouhotrvající erekce jak bylo slibováno. Po dvou měsících jsem si také všiml, výrazného zvětšení odhaduji tak 2 cm. Jde opravdu o kvalitní produkt, který skrývá v sobě mnohé pro zlepšení sexuálního výkonu.4 Responses to Vimax Pills prášky na zvětšení penisu – recenze, diskuze

 1. eva napsal:

  Chtela bi h ty prasky pro pritele kolik stoji

 2. Vita napsal:

  Vážně to funguje?
  a kolik je zvětšeni za 1 měsíc? V CM?

  • admin napsal:

   Ano funguje. Je to individuální u každého jedince. Minimálně máme zaznamenané zvětšení o 0,3 cm za měsíc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>