Celebrity Zajímavé články

Známý raper Andre Johnson si uřízl penis a diváci jásají

Známý raper Andre Johnson si uřízl penis a diváci jásají

Dnešní celebrity se snaží zviditelnit snad už vším, od vyskakování prsou až po rvačky. Ale raper Andre Johnson udělal neuvěřitelnou šílenost. Uřízl si své mužství, a potom vyskočil z druhého patra! Ptáte se proč? V online novinách VladTV mluví o tom, proč takovou šílenost udělal.

Andre Johnson říká, že za jeho činem stojí alkohol, deprese a nedostatek spánku. Nejvíce nás zaujala část rozhovoru, kde Andre Johnson popisuje, jak se každý podivuje nad jeho činem, a to v době, kdy se žaluje McDonald za to, že připravují kávu moc horkou.

TIP: Pokud nechceš mít své mužství kratší, ale spíše další, doporučujeme se podívat na náš online srovnávač produktů a metod na zvětšení penisu.

Popisuje také, že každý v životě udělá nějakou blbost, jen někdo udělá menší a další zase větší. U celebrit je to o to horší, protože jsou ostře sledováni. Celý rozhovor můžete naleznout v podobě videa níže.

Video rozhovor s raperem Andre Johnson:

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
31star1star1stargraygray

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář