Celebrity Zajímavé články

Známý raper Andre Johnson si uřízl penis a diváci jásají

Známý raper Andre Johnson si uřízl penis a diváci jásají

Dnešní celebrity se snaží zviditelnit snad už vším, od vyskakování prsou až po rvačky. Ale raper Andre Johnson udělal neuvěřitelnou šílenost. Uřízl si své mužství, a potom vyskočil z druhého patra! Ptáte se proč? V online novinách VladTV mluví o tom, proč takovou šílenost udělal.

Andre Johnson říká, že za jeho činem stojí alkohol, deprese a nedostatek spánku. Nejvíce nás zaujala část rozhovoru, kde Andre Johnson popisuje, jak se každý podivuje nad jeho činem, a to v době, kdy se žaluje McDonald za to, že připravují kávu moc horkou.

TIP: Pokud nechceš mít své mužství kratší, ale spíše další, doporučujeme se podívat na náš online srovnávač produktů a metod na zvětšení penisu.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2019

Popisuje také, že každý v životě udělá nějakou blbost, jen někdo udělá menší a další zase větší. U celebrit je to o to horší, protože jsou ostře sledováni. Celý rozhovor můžete naleznout v podobě videa níže.

Video rozhovor s raperem Andre Johnson:

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
31star1star1stargraygray

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář