Celebrity Zajímavé články

Známý raper Andre Johnson si uřízl penis a diváci jásají

Známý raper Andre Johnson si uřízl penis a diváci jásají

Dnešní celebrity se snaží zviditelnit snad už vším, od vyskakování prsou až po rvačky. Ale raper Andre Johnson udělal neuvěřitelnou šílenost. Uřízl si své mužství, a potom vyskočil z druhého patra! Ptáte se proč? V online novinách VladTV mluví o tom, proč takovou šílenost udělal.

Andre Johnson říká, že za jeho činem stojí alkohol, deprese a nedostatek spánku. Nejvíce nás zaujala část rozhovoru, kde Andre Johnson popisuje, jak se každý podivuje nad jeho činem, a to v době, kdy se žaluje McDonald za to, že připravují kávu moc horkou.

TIP: Pokud nechceš mít své mužství kratší, ale spíše další, doporučujeme se podívat na náš online srovnávač produktů a metod na zvětšení penisu.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Popisuje také, že každý v životě udělá nějakou blbost, jen někdo udělá menší a další zase větší. U celebrit je to o to horší, protože jsou ostře sledováni. Celý rozhovor můžete naleznout v podobě videa níže.

Video rozhovor s raperem Andre Johnson:

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Známý raper Andre Johnson si uřízl penis a diváci jásají
4.4 (88%) 5 Hodnotit

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.