Nemoci Prostata Zajímavé články

Častá ejakulace sníží riziko rakoviny prostaty

Častá ejakulace sníží riziko rakoviny prostaty tvrdí lékaři

Nedávno byla uveřejněna studie o snížení rizika u rakoviny prostaty, která tíží čím dál více mužů. Na zasedání to uveřejnila Americká urologická asociace. Prostata je žláza ve tvaru ořechu a nachází se pod močovým měchýřem. Její hlavní funkcí je tvorba ejakulátu, který tvoří ideální prostředí pro pohyb spermií a zajišťuje tak možnost oplodnění vajíčka.

Víme jak lze prostata léčit a jaké jsou její příznaky

Prostata rakoviny čím dál více postihuje muže, kteří se mnohdy stydí navštívit lékaře. Prostata a její příznaky jsou mnohdy odlišné a pro lepší vysvětlení, můžete vidět níže uvedené nejčastější příznaky rakoviny prostaty.

Samozřejmě při potížích prostaty je zapotřebí navštívit lékaře, který je schopen blíže diagnostikovat příčiny problémů prostaty. Pro mnohé je tato nemoc velice obtížná a provází se depresemi. Čím dříve se začnou problémy prostaty řešit, tím se sníží výrazně rakovina prostaty či jiného zhoršení.

Pořádná ejakulace, to stojí za to

Níže si představíme nejčastější problémy, které se vyskytují při rakovině prostaty:

  • Nutnost častého močení
  • Intenzivní naléhavost se vymočit
  • Obtížnost spuštění nebo zastavení močení
  • Slabý proud moči
  • Přerušený proud moči
  • Pálení nebo bolest při močení
  • Pocit, že se močový měchýř nebyl po močení úplně vyprázdněn
  • Krev v moči nebo spermatu
  • Bolestivá ejakulace

Prostata a studie

Účastníci studie byli požádáni, aby sledovali počet svých měsíčních ejakulací. Výsledky byly dost dramatické.

Frekvence ejakulace byla závislá na věku mužů.  Muži ve věku 40 až 49 (38%) ejakulují pouze 8-12x za měsíc a méně než 9% mužů v této věkové skupině, dosahovalo ejakulace alespoň 21 krát za měsíc. Výsledek studie ukazuje, že častá ejakulace, i když je to například pomocí masturbace, snižuje riziko rakoviny prostaty až o 85%.

Víte, že je mužská obřízka hlavně věc náboženství nebo zdravotních problémů?

Masáž prostaty video

Naskýtá se jedná možnost tzv. samoléčby a to je masáž prostaty. Jednak můžete tímto způsobem předejít rakovině prostaty, ale také zbavit se těchto obtíží. Níže si sami zhlédněte video masáž prostaty. Doporučujeme si zakoupit nějakou pomůcku na masáž prostaty, kterých je na internetu nespočet. Stačí si vybrat jen tu nejvhodnější právě pro vás.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář