Nemoci Prostata Zajímavé články

Častá ejakulace sníží riziko rakoviny prostaty

Častá ejakulace sníží riziko rakoviny prostaty tvrdí lékaři

Spermie - Ejakulace pro snížení rakoviny prostatyNedávno byla uveřejněna studie o snížení rizika u rakoviny prostaty, která tíží čím dál více mužů. Na zasedání to uveřejnila Americká urologická asociace. Prostata je žláza ve tvaru ořechu a nachází se pod močovým měchýřem. Její hlavní funkcí je tvorba ejakulátu, který tvoří ideální prostředí pro pohyb spermií a zajišťuje tak možnost oplodnění vajíčka.

Prostata rakoviny čím dál více postihuje muže, kteří se mnohdy stydí navštívit lékaře. Prostata a její příznaky jsou mnohdy odlišné a pro lepší vysvětlení, můžete vidět níže uvedené nejčastější příznaky rakoviny prostaty.

Samozřejmě při potížích prostaty je zapotřebí navštívit lékaře, který je schopen blíže diagnostikovat příčiny problémů prostaty. Pro mnohé je tato nemoc velice obtížná a provází se depresemi. Čím dříve se začnou problémy prostaty řešit, tím se sníží výrazně rakovina prostaty či jiného zhoršení.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Pořádná ejakulace, to stojí za to

Níže si představíme nejčastější problémy, které se vyskytují při rakovině prostaty:

  • Nutnost častého močení
  • Intenzivní naléhavost se vymočit
  • Obtížnost spuštění nebo zastavení močení
  • Slabý proud moči
  • Přerušený proud moči
  • Pálení nebo bolest při močení
  • Pocit, že se močový měchýř nebyl po močení úplně vyprázdněn
  • Krev v moči nebo spermatu
  • Bolestivá ejakulace

Prostata a studie

Účastníci studie byli požádáni, aby sledovali počet svých měsíčních ejakulací. Výsledky byly dost dramatické.

  • Muži, kteří ejakulovali alespoň 21x za měsíc, měli o 20% nižší riziko rakoviny prostaty než ti, kteří ejakulovali pouze 4-7 krát za měsíc.

Frekvence ejakulace byla závislá na věku mužů.  Muži ve věku 40 až 49 (38%) ejakulují pouze 8-12x za měsíc a méně než 9% mužů v této věkové skupině, dosahovalo ejakulace alespoň 21 krát za měsíc.Výsledek studie ukazuje, že častá ejakulace, i když je to například pomocí masturbace, snižuje riziko rakoviny prostaty až o 85%.

Masáž prostaty video

Naskýtá se jedná možnost tzv. samoléčby a to je masáž prostaty. Jednak můžete tímto způsobem předejít rakovině prostaty, ale také zbavit se těchto obtíží. Níže si sami zhlédněte video masáž prostaty. Doporučujeme si zakoupit nějakou pomůcku na masáž prostaty, kterých je na internetu nespočet. Stačí si vybrat jen tu nejvhodnější právě pro vás.

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.