Zajímavé články

Novinka: E-book – Jak zvětšit penis 2.0

E-book - Jak zvětšit penis 2.0Jak jste si již mohli všimnout, naší milí čtenáři, tak portál www.zvetsit-penis.cz prochází změnami a vylepšeními. Připravujeme pro vás nové reference, recenze, zábavu a hry, které vám zpříjemní chvíle na našich stránkách. Předem vám všem čtenářům děkujeme, že jste s námi již 4 roky. Napsali jste nám přes 500 komentářů a přes 1 500 emailů. Jsme moc rádi za vaše hodnotné dotazy i studie.

Někteří z čtenářů se s námi zapojili do rozvoje portálu www.zvetsit-penis.cz a druhým rokem pro vás vyvíjíme E-book – Jak zvětšit penis 2.0, který bude hotov do 30.6.2015. – Publikováno

Dlouho jsme váhali, zda vše neuděláme formou kurzu, ale nakonec jsme se rozhodli pro vzdělávání formou E-booku. Zařizování kurzu by vyšlo na mnoho peněz a asi by se to odrazilo i na jeho ceně. Proto jsme raději zvolili levnou formu vzdělávání pomocí e-booku. Ten jsme sepsali  pro naše stávající, ale především nové čtenáře, kteří chtějí dosáhnout zvětšení penisu a nevědí kudy, kam.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Stejně jako mnoho mužů, i my jsme vyhodili mnoho peněz za nesmyslné produkty, které nefungují a mnohdy ohrozily naše zdraví. Nechceme, aby muži, kteří se zajímají o zvětšování penisu, utráceli šílené peníze. Místo toho jim dáváme možnost mít všechny informace pohromadě takříkajíc za babku a tím jim chceme ušetřit dělání stejných chyb, které jsme dělali my.

E-book – Jak zvětšit penis 2.0, získal do svého názvu verzi 2.0. Již při startu našich stránek jsme totiž vydali krátký e-book, který je stále ke stažení, ale není v něm tolik hodnotných informací, jako ve verzi 2.0. 

Nová verze knihy 2.0 v sobě obsahuje:

 • Videa
 • 25+ cviků s obrázky – podrobný návod
 • Infografiku
 • 21 denní výzvu, studie, recenze
 • Reálné fotky Před a Po
 • Moderní techniky masturbace
 • 5 rad, jak zaručeně uspokojit ženu
 • Bonusy a mnoho dalšího

Pokud chcete být první, kdo se dozví o publikování E-book – Jak zvětšit penis 2.0, pak se stačí přihlásit do seznamu s novinkami.

100% garance spokojenosti   Získejte hodnotné bonudy   Působíme na trhu 4 roky - zvětšení penisu

Co získáte, pokud se přihlásíte?

 • Bonusy,  v hodnotě 2 000 Kč, které jinde nezískáte
 • E-mail o vydání knihy
 • S námi ušetříte spoustu peněz a nezdaru při hledání
 • Věnujeme se tématu již 4 roky – sbíráme materiály, studie, videa, cviky, atd…

O nás

Tým zvetsit-penis.cz

Tým autorů, kteří přispívají do magazínu o zvětšování penisu, se skládá již z více než 15 mužů. Mezi námi se nachází jak zakladatelé, kteří přišli s vizí pomoci mužům, ale také čtenáři, díky nichž můžeme neustále testovat. Zvětšením penisu se zabýváme od roku 2011 a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a pomohli více než 24 000 mužům z ČR.

Díky našemu úsilí, testů a vývojům, jsme v ČR pozvedli celkový zájem o zvětšení penisu. Vše se nám podařilo díky cvikům, ale především díky reálných a skutečných výsledků. Pomocí našich testů a praktických zkušeností, jsme proto vyvinuli vlastní speciální techniky na zvětšení údu.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.