Zajímavé články

Novinka: E-book – Jak zvětšit penis 2.0

Novinka: E-book - Jak zvětšit penis 2.0: Tipy, triky a návody

Jak jste si již mohli všimnout, naší milí čtenáři, tak portál www.zvetsit-penis.cz prochází změnami a vylepšeními. Připravujeme pro vás nové reference, recenze, zábavu a hry, které vám zpříjemní chvíle na našich stránkách. Předem vám všem čtenářům děkujeme, že jste s námi již 4 roky. Napsali jste nám přes 500 komentářů a přes 1 500 emailů. Jsme moc rádi za vaše hodnotné dotazy i studie.

Někteří z čtenářů se s námi zapojili do rozvoje portálu www.zvetsit-penis.cz i nového průvodce zvětšení penisu. Získejte náš jediný produkt, který již pomohl mnoha mužům vyřešit jejich problémy s nedostatečnou velikostí. Podrobný průvodce obsahuje námi ověřené a funkční metody na zvětšení penisu, cviky na penis a prodloužení sexuální výkonnosti.

Dlouho jsme váhali, zda vše neuděláme formou kurzu, ale nakonec jsme se rozhodli pro vzdělávání formou E-booku. Zařizování kurzu by vyšlo na mnoho peněz a asi by se to odrazilo i na jeho ceně. Proto jsme raději zvolili levnou formu vzdělávání pomocí e-booku (Elektronická kniha). Ten jsme sepsali  pro naše stávající, ale především nové čtenáře, kteří chtějí dosáhnout zvětšení penisu a nevědí kudy, kam.

Stejně jako mnoho mužů, i my jsme vyhodili mnoho peněz za nesmyslné produkty, které nefungují a jde o vyhození peníze. Nechceme, aby muži, kteří se zajímají o zvětšování penisu, utráceli šílené peníze. Místo toho jim dáváme možnost, mít všechny informace pohromadě, takříkajíc za babku a tím jim chceme ušetřit dělání stejných chyb, které jsme dělali my.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

E-book – Jak zvětšit penis 2.0, získal do svého názvu verzi 2.0. Již při startu našich stránek jsme totiž vydali krátký e-book, který je stále ke stažení, ale není v něm tolik hodnotných informací, jako ve verzi 2.0.

E-book - Jak zvětšit penis 2.0

Nová verze knihy 2.0 v sobě obsahuje:

 • Videa
 • 25+ cviků s obrázky – podrobný návod
 • Infografiku
 • 21 denní výzvu, studie, recenze
 • Reálné fotky Před a Po
 • Moderní techniky masturbace
 • 5 rad, jak zaručeně uspokojit ženu
 • Bonusy a mnoho dalšího

Chci více informací

Co získáte, pokud se přihlásíte?

 • Bonusy,  v hodnotě 2 000 Kč, které jinde nezískáte
 • E-mail o vydání knihy
 • S námi ušetříte spoustu peněz a nezdaru při hledání
 • Věnujeme se tématu již 4 roky – sbíráme materiály, studie, videa, cviky, atd…

100% garance spokojenosti   Získejte hodnotné bonudy   Působíme na trhu 4 roky - zvětšení penisu

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář