Léky na erekci Poruchy erekce

Arginmax – Ohromující výsledky jak tvrdí Radim Uzel?

Arginmax - Recenze, zkušenosti, diskuze, Radim Uzel

V této recenzi si probereme další produkt na zlepšení erekce, který můžete znát z televizní reklamy podobně jako Clavin, jedná se o produkt ArginMax. Opět se s námi na recenzi podíleli i čtyři oslovení čtenáři našich webových stránek, které jsme požádali, aby otestovali produkt ArginMax. Protože ArginMax není určen pouze pro muže, oslovili jsme i dvě ženy a díky nim jsme získali hodnotné a praktické informace s produktem ArginMax také pro ženy.

Za doplňkem stravy, který má vliv na zlepšení erekce, sexuální výkonnosti a sexuálního chtíče stojí známý sexuolog MUDr. Radim Uzel. Mohou se také pyšnit tím, že byli jedničkou na trhu od roku 2005 do roku 2012, než se do prodeje dostaly produkty jako je Proerecta, Erexan nebo Vimax.

Co nabízí ArginMax:

 • Prokrvenější penis
 • Pevnější erekce
 • Zvýšená chuť na sex
 • ArginMax pro ženy zvyšuje sexuální chtíč

Naše hodnocení produkt – muži: 3 hvězdičky

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

Naše hodnocení produkt – ženy: 4 Hvězdičky

TIP: Pokud vás trápí poruchy erekce nebo nevěříte zvětšení penisu, potom určitě doporučujeme vyzkoušet produkty Proerecta, Erexan nebo Vimax, jedná se o nejúčinnější doplňky stravy pro celkové zlepšení mužství na Českém trhu.

Arginmax – Recenze námi ověřeného produktu

Pokud ArginMax srovnáme s produktem Clavin, vychází nám z našich testů, že ArginMax je účinnější. U tohoto produktu se nám také líbí, že výrobce nemyslí pouze na muže, ale snaží se i zasytit trh, poptávající se po afrodiziaku pro ženy s kladnými účinky.

Díky tomuto si u nás ArginMax šplhnul a získal od nás krásné hodnocení s *** hvězdičky. Pojďme si tedy ukázat, co jsme zaznamenali při našem testování.

Výhody:

 • Pevnější erekce
 • Lepší pohlavní styk
 • Zvýšená chuť na sex
 • Za produktem stojí známá osoba
 • Dlouholetá prodejnost
 • ArginMax pro ženy je efektivnější než pro muže

Nevýhody:

 • Nemusí se dostavit v mnoha případech žádné zlepšení
 • Jsou zaznamenané i negativní účinky – pálení žáhy, nekvalitní spaní, podrážděný žaludek
 • Cena produktu je vysoká

ArginMax pro muže

Přípravek ArginMax pro muže obsahuje čtyři hlavní účinné složky – Forte ComplexTM. Vedle přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek ArginMax Forte pro muže obsahuje velké množství L-argininu a L-citrulinu, Tribulusu a Crocusu.

Prodejce udává, že produkt obsahuje klinicky testované složení, jehož skladba má maximálně zohlednit požadavky a fyziologické potřeby mužského organismu. Až taková pravda to není, protože velkou část jejich složení obsahuje většina produktů na zlepšení erekce a sexuální touhy, jde pouze o dobře využitý reklamní tah.

ArginMax pro ženy

Doplněk stravy ArginMax pro ženy vyšel z našeho testování nejlépe. ArginMax pro ženy obsahuje extrakty, vitamíny a další účinné látky. Tento přípravek velice ohromil naše dvě oslovené ženy, které tento produkt otestovali. Dle jejich slov pocítily během prvních třech dnů nárůst sexuálního chtíče, jedna také uvedla, že ji připadalo, jakoby intenzita vyvrcholení zesílila.

Pokud jde o doplněk stravy ArginMax pro ženy, nemáme mu zatím co vytknout a byli bychom rádi, kdybyste se také podělili s případnou zkušeností s produktem ArginMax pro ženy.

ArginMax složení

 • Tribulus Terrestris – Zlepšuje erekci, zvyšuje sexuální touhu a libido.
 • Šafrán – Slouží ke stimulaci libida a zlepšení erekce.
 • Zinek – Přispívá k normální plodnosti a reprodukci, zlepšuje imunitní systému a přispívá k ochraně před stresem.
 • Selen – Podporuje imunitní systém.
Produkty ArginMax

ARGINMAX PRO MUŽE

 • Balení obsahuje 45 tobolek
 • Složení uvedeno výše
 • Cena: od 730 Kč
 • Produkt pro zlepšení libida, erekce a sexuálního chtíče. Produkt určen pro muže

ARGINMAX PRO ŽENY

 • Balení obsahuje 45 tobolek
 • Složení uvedeno výše
 • Cena: od 720 Kč
 • Produkt určen pro ženy a zlepšuje sexuální chtíč
ArginMax zkušenosti muži i ženy

Miroslav J. (38 let)

Arginmax jsem užíval přibližně dva měsíce a žádné ohromující výsledky se nedostavili, zaznamenal jsem možná silnější erekci, ale nic víc. Čekal jsem od výrobku rozhodně víc, můžu jen dodat, že jsem vyzkoušel i lepší doplňky stravy.

Karolína K. (28 let)

S produktem ArginMax jsem naprosto spokojená, chuť na sex se opravdu rapidně zvýšila a to ve velmi brzké době. Já a můj manžel jsme spokojení a všem ženám, doporučuji vyzkoušet.

Ilona V. (39 let)

Já jsem z Arginmaxu pro ženy nadšená, nejen, že se účinky dostavily velmi brzo (cca třetí den), ale dokonce jsem pocítila i větší intenzitu vyvrcholení. Za mě rozhodně doporučuji přípravek vyzkoušet.

Video spot

ArginMax diskuze

Poskytněte své názory s produktem ArginMax v diskuzi a pomozte s rozhodnutím i dalším mužům a ženám. ArginMax diskuze slouží především pro větší a kvalitní informační hodnotu o produktu a jeho účincích. Nebo se můžete sami inspirovat již napsanými komentáři od našich vzácných čtenářů, tímto jim také moc děkujeme.

Opt In Image
Získejte 4 cviky na penis ze speciální edice ZDARMA

Získejte účinné 4 cviky na zvětšení penisu ZDARMA, které vzešly z našich testů, s nimiž máme zkušenosti od roku 2011. Tyto 4 cviky na penis nalezneš v našem speciálním NÁVODU: Jak zvětšit penis 2.0, kde je dalších 30 ještě efektivnějších cviků na penis.

 

Odesláním souhlasíš s tím, že obdržíš marketingový materiál a zároveň souhlasíš s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se, můžete kdykoliv.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Legendární Arginmax určitě znáte z TV reklam, které doprovází nádherné ženy a známý sexuolog MUDr. Radim Uzel.
Hodnocení
31star1star1stargraygray
Product Name
Arginmax
Price
CZK 1290
Product Availability
Available in Store Only

O autorovi

Petr Krásný

Zálibu ve psaní jsem dostal až v pozdějším věku a dnes mě tato práce živí. Jak se říká „Práce, musí být tvůj koníček“.  Píši pravidelně na portály jako dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz či doktorka.cz. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, ale ihned po ukončení studia, jsem začal podnikat zcela v jiném odvětví.

Péče o zdraví a především o mužství, byl vždy můj koníček a věnuji se mu až dodnes. Přečetl jsem spoustu knih i těch zahraničních, často jsem ve spojení s lékaři a neustále se vzdělávám. Snažím se jít jinou alternativou, než je operativní zákrok.

S kamarádem Jirkou jsme se dostali ke zvětšení penisu a k poruchám erekce čistě ze zvědavosti. Jak mnozí o nás říkají, že jsme blázni, možná je to pravda. Veškeré metody a produkty totiž testuje vždy na vlastní nebezpečí a to na vlastním těle, nikoliv někde v laboratoři. Za ty roky jsem zjistil, že každý organismus funguje zcela odlišně, proto výsledky nelze vždy přesně určit. Můžete mě také naleznout na Instagramu.

Přidat komentář