Andropharmia penis | Prášky na zvětšení penisu

Andropharmia

Chtěli by jste zvětšit penis, ale nemáte dostatek času na prodlužovače penisu, které musíte nosit min. 4 hod/den.? Pokud ANO máme pro Vás účinnou metodu na zvětšení penisu ve formě tablet – Andropharmia Penis, které zajistí zlepšení sexuální výkonnosti a zvětšení penisu. Obsahuje pouze přírodní látky, které zvyšují hladinu testosteronu až o 30%, zvyšují libido, podporují tvorbu spermatu, potlačují předčasnou ejakulaci a celkově přispívají k sexuálnímu zdraví každého muže.

Andropharmia Penis je vynikající prostředek na zvětšení údu, který je prověřen jak lékaři tak spokojenými pacienty. Můžete si být jistí, že tento výrobek je zdravotně nezávadný a je účinný, díky tomu, že prošel testovacím střediskem, které Andropharmia vlastní jako jediná. Samozřejmostí jsou certifikáty, které můžete naleznout na obrázcích.

Pokud chcete mít velký penis a samozřejmě zdravý tak tento doplněk stravy vřele Doporučujeme. Získali jsme také pozitivní ohlasy od čtenářů, kteří si Andropharmia Penis pořídily, které můžete naleznout na konci stránky. Doposud nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Vítěz našich testů na zvětšení penisu za rok 2021

UPOZORNĚNÍ: Prodej produktu Andropharmia Penis byl ukončen. Poohlédněte se raději po bezpečných a účinnější produktech: Vimax Pills, Xtrasize nebo Andropenis. Může vám také pomoci náš online srovnávač nebo návod pro začátečníky, jak zvětšit penis.

Hodnocení: 3 hvězdičky

Andropharmia Penis – Výhody

 • Zvýšení sexuální  výkonnosti
 • Zvětšení penisu o 0,3-0,6 za měsíc
 • Zvětšení penisu v objemu o 1 cm
 • Pomáhá zamezit předčasnou ejakulaci
 • Zvýší chuť a touhu po sexu
 • Zvýší sebevědomí muže
 • Zdravější a tvrdší penis
 • Zvýší hladinu testosteronu o 30%
 • Doposud nezjištěné negativní účinky

Čím je Andropharmia Penis vyjímečný?

Mezi hlavní složky, které Andropharmia Penis obsahuje je Tribulus terrestris (kotvičník), který prokazatelně dokáže zvýšit hladinu testosteronu až o 30%. Ale co to znamená? Především zvýší zájem o sexuální vztahy a snížení vnitřního napětí (zvýšení objemu svalové hmoty je jen třešnička). Ženšenový kořen dopomáhá k tomu, aby se zvýšila chuť po sexu.

Další účinnou složkou je Škornice šípolistá, která je využívána především jako velmi silné afrodiziakum, působí proti mužské i ženské neplodnosti, podporuje tvorbu spermatu a zamezuje předčasnou ejakulaci.

Složení:

Tribulus  terrestris (extrakt), Škornice šípolistá (extrakt), Ginko biloba (extrakt),  Ženšenový kořen, Oves setý. Ostatní složky: želatina, kyselina stearová,  celulóza.

Certifikáty kvality:

Andropharmia Vigor certifikát - 1 Andropharmia Vigor certifikát - 2 Andropharmia Vigor certifikát - 3

Doporučené  dávkování:  

1 kapsle 1x denně  společně s jídlem a dostatkem tekutin. Přípravek se používá orální formou. Je doporučeno nepřesáhnout dávku 4 tablety v rozmezí 24hodin. Doporučuje se při prvním týdnu užívání Andropharmia Penis, poloviční dávkování . Aby byli výsledky trvalé a účinné měl by se užívat minimálně 4 týdny. Po 4 měsíčním užívání přípravek přestaňte užívat minimálně na 1 měsíc.

Varování:

Uvědomte si, že produkt Andropharmia Penis je pouze doplněk stravy a neslouží jako náhrada za pevnou stravu. Určitě nepřekračujte denní dávkování! Udržujte mimo dosah dětí. Přípravek není určen mladším osobám 18let, těhotným nebo kojícím ženám.

Kapsle/750mg  (0,75g)

Obsah balení: 30 tablet


Recenze čtenářů

 Petr. České Budějovice ( 23 let )

Měl jsem obavy tento produkt objednal, ale vyzkoušel jsem ho a musím říct, že má přítelkyně si to pochvaluje a naše sexuální hrádky jsou častější a delší.:)

Miroslav. Hradec Králové ( 32 let )

Neskutečně úžasný produkt na zvětšení penisu, který opravdu funguje!! Opravdu super měl jsem celý život problémy s předčasnou ejakulací a po 1 týdnu používání jsem dokázal konečně potlačit ejakulaci. Změnilo mi to život a to ho užívám přes 1 rok.

Saša. Brno( 34 let )

Na andropharmii nedám dopustit, kupoval jsem si v zahraničí produkty, ale nyní žiji v ČR a musím jej doporučit! Zvětšil se mi úd o 2,5 cm za necelých 6 měsíců. Opravdu úžasný a výsledky jsou opravdu trvalé což jsem u ostatních produktů postrádal.

Miroslav. Frýdek-Místek ( 25 let )

Musím se pochlubit, že má přítelkyně je šílená nymfomanka a po užití andropharmia penis je sex častěji výsledky úžasné a přítelkyně je teď jak vyměněná , naprosto si užíváme delšího a kvalitnějšího sexu.

Olda. Ostrava (51 let )

Nevěřil jsem, že bych si někdy takový výrobek koupil, ale po doporučení kamaráda jsem andropharmia penis vyzkoušel a musím říct, že sex je jako bych měl 20 Let a manželka mi poté sama zakoupila andropharmia penis 3+1 zdarma.

Michal. Praha ( 18 let )

Díky redaktorům za doporučení tohoto produktu měl jsem problémy s předčasnou ejakulací za kterou se mi poté holky dobíraly a nebylo to příjemné. Po přečtení tohoto webu jsem nalezl vše o předčasné ejakulaci a o úžasném produktu. Poté jsem si zakoupil andropharmia penis a je po problému hurááááá. Děkuji moc redaktorům zvetsit-penis.cz, kteří mi pomohli najít řešení mého problému při začátku sexuálního života.

Hodnocení
Datum hodnocení
Text
Andropharmia penis bylo velkým zklamáním, proto byl také prodej ukončen.
Hodnocení
11stargraygraygraygray

7 Komentáře

 • Zde jsou pouze ověřené metody, které vyzkoušeli redaktoři a samozřejmě čtenáři. Jejich komentáře a recenze můžete naleznout pod metodami. Další budeme v brzké zveřejňovat. Pokud se chcete také pochlubit s výsledky budeme rádi když nás kontaktujete, přes kontaktní formulář, který naleznete v levém panelu.

 • Neuvěřitelné, opravdu jsem dosáhl zvětšení penisu, kterého jsi především všimla partnerka. Po měření jsem zjistil, že se mi zvětšilo libido o 1,8 cm. Díky

 • Neuvěřitelné opravdu to funguje a to jsem tomu nevěřil. I manželka si toho všimla a to jsme nemusel nic říkat. Díky konečně se nemusím stydět!

 • Zvažuji, že si prášky pořídím, kamarád mi je doporučil a nemůže si je vynachválit. Máte ještě někdo zkušenosti a uveřejníte čísla??

 • Tento doplněk stravy jsme zakoupila příteli jako srandovní narozeninový dárek a vůbec jsem nedoufala, že by mu mohlo jeho pohlaví povyrůst. Je už to asi skoro 4 měsíce a musím uznat, že moderní medicína je už úplně jinde. Na sexu to jde znatelně znát.

Přidat komentář