Známý raper Andre Johnson si uřízl své mužství

Rapper Andre Johnson - Uřízl si penisDnešní celebrity se snaží zviditelnit snad už vším, od vyskakování prsou až po rvačky. Ale raper Andre Johnson udělal neuvěřitelnou šílenost. Uřízl si své mužství, a potom vyskočil z druhého patra! Ptáte se proč? V online novinách VladTV mluví o tom, proč takovou šílenost udělal.

Andre Johnson říká, že za jeho činem stojí alkohol, deprese a nedostatek spánku. Nejvíce nás zaujala část rozhovoru, kde Andre Johnson popisuje, jak se každý podivuje nad jeho činem, a to v době, kdy se žaluje McDonald za to, že připravují kávu moc horkou.

Popisuje také, že každý v životě udělá nějakou blbost, jen někdo udělá menší a další zase větší. U celebrit je to o to horší, protože jsou ostře sledováni.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Celý rozhovor můžete naleznout v podobě videa pod článkem.

Video rozhovor s raperem Andre Johnson:

Opt In Image
Získejte nejmodernější cviky na penis ZDARMA

Získejte od nás 4 efektivní cviky na penis ZDARMA, které mají vliv na zvětšení penisu a věnovali jsme je našim čtenářům z našeho E-book: Jak zvětšit penis 2.0, kde naleznete dalších 30 efektivnějších cviků na penis.

Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Cviky na penis jsou velice oblíbené díky svým efektům a díky tomu, že nejsou zapotřebí žádné investice do produktů na zvětšení penisu.

 

Podpořte nás

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *