Zkušenost s produktem Vimax – Vladimír 33 let

MužPřečtěte si první publikovanou zkušenost od zákazníka, který si zakoupil produkt Vimax, aby dosáhl delšího libida. Tváře klientů nebudeme zveřejňovat, jelikož jde o citlivé téma. Věříme, že pro mnohé je zvětšení penisu nesmysl, ale v dnešní době se dějí opravdové zázraky. Recenze je napsána tak, jak ji poslal klient.

 


Dobrý den,

Děkuji za pozvání a rád napíši nějakou recenzi o produktu.

Jmenuji se Vladimír, je mi 33 let a byl jsem požádán o sepsání recenze o produktu Vimax. Určitě rád napíši zkušenost, jelikož s produktem jsem plně spokojen.

K produktu jsem se dostal tak, že jsem hledal produkt, který zlepší mou sexuální výkonnost v postelových hrátkách. Ne že bych nebyl spokojen s délkou údu, ale chtěl jsem prostě svou partnerku překvapit a obohatit naše postelové hrátky.  Než jsem se setkal s produktem Vimax, vyzkoušel jsem produkt (Redaktor: cenzurovaný produkt), který mne zklamal a přestal jsem věřit takovým produktům.

Cca 3 měsíce mi to pořád vrtalo hlavou a poté, co mi otrnulo, jsem narazil na reklamu na produkt Vimax. Produkt je poměrně drahý, a proto jsem si chtěl takovou investici do sebe ověřit. Asi 5 dnů jsem hledal o produktu recenze, komentáře atd. a nakonec jej koupil.

Balíček dorazil druhý den a hned jsem si dal jednu tabletku. Přečetl jsem si návod a složení, které odpovídalo textu na Vimax - Prášky na zvětšení libidastránkách. Samozřejmě jsem si změřil libido ( 17 cm v pevném stavu a poloměr 13,5 cm ), abych pak mohl nadávat, jak ten produkt nefunguje :D. Ale bohužel. nebo bohudík jsem nemusel na nic nadávat. Za 3 dny co jsem prášky užíval, jsem měl s partnerkou sex. Moc jsem si to ze začátku neuvědomoval, ale erekce, byla opravdu pevnější a silnější. A to nemluvím o výkonu. Žena už mě zastavovala, ať se raději udělám, protože už nemůže a moc ji to už bolí. Asi za 30 minut říkala, že byl tvrdší jak jindy a tolik orgasmů že ještě neměla.

Ale říkal jsem si, že je to pouze shoda náhod. Dále jsem samozřejmě produkt užíval a stále při sexu byla erekce dlouhá a hodně pevná. Zhruba po měsíci, co jsem dobral první balení, kde je 30 tablet, jsem udělal test měření. Nechtěl jsem tomu věřit, ale libido bylo o 0,3 cm delší a asi o 0,2 cm širší. To mne nakoplo, abych nepřestával užívat tablety, a sex s partnerkou byl o něco lepší, intenzivnější a delší. Také partnerka si vychvalovala, že se jí se líbí. Ale říkala že i předtím byla spokojena a velikost není její prioritou. Dobral jsem druhé balení a také poslední a zase přišlo na řadu měření, kde jsem naměřil libido o 0,5 cm větší a o 0,3 širší.

Opravdu jsem byl nadmíru spokojen a možná se to odrazilo i v mém běžném životě. Nějak se mi začalo dařit a byl jsem sebevědomější. Neváhal jsem, a proto jsem zakoupil další dvě balení, protože je doporučováno produkt užívat 4 měsíce, aby byly výsledky trvalé. Za celou dobu jsem nepostřehl žádné vedlejší účinky a stále produkt fungoval. Bohužel 3. měsíc jsem neměřil, jelikož jsme se stěhovali a nemyslel jsem na to. I 4. měsíc vše probíhalo jako předtím a po dobrání 4 balení jsem udělal měření, při kterém jsem naměřil o 1 cm vetší úd a o 0,5 cm širší. Jak jsem již četl na stránkách, že postačí 4 měsíční kůra, abych dosáhl trvalých výsledků, proto po dobrání posledního balení jsem další nekupoval, protože jsem si dokázal, že to funguje a už jsem byl uspokojen výsledky.

Srovnání libida - Vladimír 33 let - Zkušenosti s Vimax

A víte co je nejlepší? Že tuto recenzi píši 5 měsíců po dobrání posledního balení a nic se nezměnilo. Libido je pořád pevné, erekce dlouhá a sexuální výkony stejně úžasné. Tato recenze se mi psala velice příjemně, protože vím, že píši pravdu.

Zaslal jsem také fotky před a po, snad budou publikovány, abyste výsledky viděli na vlastní oči.

Podpořte nás

6 Responses to Zkušenost s produktem Vimax – Vladimír 33 let

 1. Lumír napsal:

  Mám podobné zkušenosti s tímto produktem. Za sebe doporučuji. Ale určitě bych nechtěl ženu, která vyžaduje větší penis, to si o takových ženách myslím, že jsou velice dajné.

 2. Markoss napsal:

  Také jsem tomu vůbec nevěřil. Ale po jedné tabletě jsem dostal šílenou chuť na sex a manželka (zrovna měla čas a nebolela ji hlava :D) se mě ptala co se semnou stalo. Erekce byla pevná a dlouhá.

 3. Lukáš napsal:

  Přispívám do diskuze. Než jsem zakoupil Vimax dlouho jsem rozmýšlel jestli do toho investovat, přeci jen nejsou nejlevnější. Hledal jsem v recenzích, jestli se nejedná o jednoduchý placebo efekt a jestli to opravdu funguje… Tak dlouho mi ležely v hlavě, že sem je nakonec koupil. A moje osobní zkušenost? Úd se mi sice nezvětšil, ale to jsem se taky dočetl, že to nepůsobí na každého a že by se k tomu měli ještě používat speciální cviky. ALE!!!!! tvrdost a funkčnost se tomu upřít nedá… po pár dnech užívání jsem měl pocit že mi stojí pořád. byl daleko tvrdší a sex byl o hodně lepší a delší. Takže za mě… Po tříměsíční kůře jsem s Vimaxem naprosto spokojen, cítím se líp, a teď objednávám další balení a zkusím do toho ty cviky… 😀

 4. MansonTreninky napsal:

  Osobně naprosto souhlasím s tím, co uvádí oficiálni prodejce pro ČR. Co je psáno, to jsem ověřil. Nechápu, proč někdo pořád potřebuje nesouhlasit, když to ještě ani neměl.. Zvláštní doba… http://www.vimax.cz/vimax-podrobne-ucinky/

 5. Tomas napsal:

  Zdravím přemýšlím o tomto produktu, ale zaráží mě jedna věc. Byla to událost asi koncem roku 2014. Kdy v suplementu byly zakázané látky. Údajně by mělo být teď vše v pořádku, dá se tomu věřit ?

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   Ano, nyní je vše v pořádku. U produktu v té době byl pozastavený prodej, než se dodaly produkty se správným složením. Můžete tomu věřit, protože mají certifikát kvality, ale také by nemohli prodávat. Takovéto produkty jsou přísně střeženy ministerstvem zdravotnictví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *