Zkušenost s produktem Vimax – Vladimír 33 let

MužPřečtěte si první publikovanou zkušenost od zákazníka, který si zakoupil produkt Vimax, aby dosáhl delšího libida. Tváře klientů nebudeme zveřejňovat, jelikož jde o citlivé téma. Věříme, že pro mnohé je zvětšení penisu nesmysl, ale v dnešní době se dějí opravdové zázraky. Recenze je napsána tak, jak ji poslal klient.

 


Dobrý den,

Děkuji za pozvání a rád napíši nějakou recenzi o produktu.

Jmenuji se Vladimír, je mi 33 let a byl jsem požádán o sepsání recenze o produktu Vimax. Určitě rád napíši zkušenost, jelikož s produktem jsem plně spokojen.

K produktu jsem se dostal tak, že jsem hledal produkt, který zlepší mou sexuální výkonnost v postelových hrátkách. Ne že bych nebyl spokojen s délkou údu, ale chtěl jsem prostě svou partnerku překvapit a obohatit naše postelové hrátky.  Než jsem se setkal s produktem Vimax, vyzkoušel jsem produkt (Redaktor: cenzurovaný produkt), který mne zklamal a přestal jsem věřit takovým produktům.

Cca 3 měsíce mi to pořád vrtalo hlavou a poté, co mi otrnulo, jsem narazil na reklamu na produkt Vimax. Produkt je poměrně drahý, a proto jsem si chtěl takovou investici do sebe ověřit. Asi 5 dnů jsem hledal o produktu recenze, komentáře atd. a nakonec jej koupil.

Balíček dorazil druhý den a hned jsem si dal jednu tabletku. Přečetl jsem si návod a složení, které odpovídalo textu na Vimax - Prášky na zvětšení libidastránkách. Samozřejmě jsem si změřil libido ( 17 cm v pevném stavu a poloměr 13,5 cm ), abych pak mohl nadávat, jak ten produkt nefunguje :D. Ale bohužel. nebo bohudík jsem nemusel na nic nadávat. Za 3 dny co jsem prášky užíval, jsem měl s partnerkou sex. Moc jsem si to ze začátku neuvědomoval, ale erekce, byla opravdu pevnější a silnější. A to nemluvím o výkonu. Žena už mě zastavovala, ať se raději udělám, protože už nemůže a moc ji to už bolí. Asi za 30 minut říkala, že byl tvrdší jak jindy a tolik orgasmů že ještě neměla.

Ale říkal jsem si, že je to pouze shoda náhod. Dále jsem samozřejmě produkt užíval a stále při sexu byla erekce dlouhá a hodně pevná. Zhruba po měsíci, co jsem dobral první balení, kde je 30 tablet, jsem udělal test měření. Nechtěl jsem tomu věřit, ale libido bylo o 0,3 cm delší a asi o 0,2 cm širší. To mne nakoplo, abych nepřestával užívat tablety, a sex s partnerkou byl o něco lepší, intenzivnější a delší. Také partnerka si vychvalovala, že se jí se líbí. Ale říkala že i předtím byla spokojena a velikost není její prioritou. Dobral jsem druhé balení a také poslední a zase přišlo na řadu měření, kde jsem naměřil libido o 0,5 cm větší a o 0,3 širší.

Opravdu jsem byl nadmíru spokojen a možná se to odrazilo i v mém běžném životě. Nějak se mi začalo dařit a byl jsem sebevědomější. Neváhal jsem, a proto jsem zakoupil další dvě balení, protože je doporučováno produkt užívat 4 měsíce, aby byly výsledky trvalé. Za celou dobu jsem nepostřehl žádné vedlejší účinky a stále produkt fungoval. Bohužel 3. měsíc jsem neměřil, jelikož jsme se stěhovali a nemyslel jsem na to. I 4. měsíc vše probíhalo jako předtím a po dobrání 4 balení jsem udělal měření, při kterém jsem naměřil o 1 cm vetší úd a o 0,5 cm širší. Jak jsem již četl na stránkách, že postačí 4 měsíční kůra, abych dosáhl trvalých výsledků, proto po dobrání posledního balení jsem další nekupoval, protože jsem si dokázal, že to funguje a už jsem byl uspokojen výsledky.

Srovnání libida - Vladimír 33 let - Zkušenosti s Vimax

A víte co je nejlepší? Že tuto recenzi píši 5 měsíců po dobrání posledního balení a nic se nezměnilo. Libido je pořád pevné, erekce dlouhá a sexuální výkony stejně úžasné. Tato recenze se mi psala velice příjemně, protože vím, že píši pravdu.

Zaslal jsem také fotky před a po, snad budou publikovány, abyste výsledky viděli na vlastní oči.

Podpořte nás

4 Responses to Zkušenost s produktem Vimax – Vladimír 33 let

 1. Lumír napsal:

  Mám podobné zkušenosti s tímto produktem. Za sebe doporučuji. Ale určitě bych nechtěl ženu, která vyžaduje větší penis, to si o takových ženách myslím, že jsou velice dajné.

 2. Markoss napsal:

  Také jsem tomu vůbec nevěřil. Ale po jedné tabletě jsem dostal šílenou chuť na sex a manželka (zrovna měla čas a nebolela ji hlava :D) se mě ptala co se semnou stalo. Erekce byla pevná a dlouhá.

 3. Lukáš napsal:

  Přispívám do diskuze. Než jsem zakoupil Vimax dlouho jsem rozmýšlel jestli do toho investovat, přeci jen nejsou nejlevnější. Hledal jsem v recenzích, jestli se nejedná o jednoduchý placebo efekt a jestli to opravdu funguje… Tak dlouho mi ležely v hlavě, že sem je nakonec koupil. A moje osobní zkušenost? Úd se mi sice nezvětšil, ale to jsem se taky dočetl, že to nepůsobí na každého a že by se k tomu měli ještě používat speciální cviky. ALE!!!!! tvrdost a funkčnost se tomu upřít nedá… po pár dnech užívání jsem měl pocit že mi stojí pořád. byl daleko tvrdší a sex byl o hodně lepší a delší. Takže za mě… Po tříměsíční kůře jsem s Vimaxem naprosto spokojen, cítím se líp, a teď objednávám další balení a zkusím do toho ty cviky… 😀

 4. MansonTreninky napsal:

  Osobně naprosto souhlasím s tím, co uvádí oficiálni prodejce pro ČR. Co je psáno, to jsem ověřil. Nechápu, proč někdo pořád potřebuje nesouhlasit, když to ještě ani neměl.. Zvláštní doba… http://www.vimax.cz/vimax-podrobne-ucinky/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *