Co byste měli zvážit před zvětšením penisu

Záleží opravdu na velikosti mužského údu, může být příliš velký penis na škodu?

Bohužel je pravdou, že velký penis může být při sexu opravdu problém. Je prokázáno, že příliš velký penis mnoha ženám vadí, některé uvádějí, že odmítají sex s partnerem, který má příliš velký penis. Nadměrný penis tak může způsobit podobný problém, jako menší úd. Je mnoho studií a poznatku na toto téma. A lidé se tím budou pořád zabývat, protože jde o velmi choulostivou věc a pro některé muže velmi skličující téma.

Pokud váš penis dosahuje zlatého průměru, což je zhruba 8 až 10 cm v klidu, tak si myslím, že můžete být spokojení. Vaše partnerky si nemusí na nic stěžovat. Pokud je váš penis delší, jde jen o přístup, který s vaší partnerkou zvolíte v posteli. Zvětšení penisu podstupuji většinou muži s průměrnou velikosti okolo 3 až 7 cm v klidu.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

Je pravdou, že příliš velký penis nemusí znamenat dokonalé uspokojení po sexuální stránce. Muži tvrdí, že mají s velkým penisem spíš problémy, že moc výhod v tom nevidí. Tudíž je otázkou, kdy je dobré si nechat zvětšit penis a kdy ne.

Dovoluji si vám říci, že nejlepší je poradit se s partnerkou. Jestli jí vyhovuje vaše délka penisu, nebo ne. A teprve potom uvažovat o tom, zda jít třeba pod nůž, nebo si koupit různé přípravky na zvětšení penisu, kterých je na trhu spousta.

Podpořte nás

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *