Prodlužovač penisu

AndropenisJe dokázáno, že prodlužovače penisu jsou opravdu efektivní metodou jak dosáhnout většího penisu, pokud procesu prodlužování věnujete dostatek času, který je specifikován výrobcem. Prodlužovače penisu neslouží pouze ke zvětšení penisu, ale také napomáhá při srovnání u zakřiveného penisu. Jeho výsledky jsou garantovány podrobnými studiemi, které se zabývají účinky těchto výrobků. Nejúčinnější extensory jsou klasifikovány jako “lékařské zařízení typu 1” a vlastní certifikát CE, takže mohou být se všemi zárukami prodávány na území Evropské unie.

Na trhu existuje řadu prodlužovačů penisu, které jsou však neúčinné a mnohdy spějí k trvalému poškození penisu. Proto je třeba dbát při výběru prodlužovače penisu na to, aby společnost měla certifikáty i výrobků a popřípadě se dají najít zkušenosti zákazníků, které můžete také shlédnout na našich stránkách, kde přispěli naši čtenáři.

Jak funguje prodlužovač penisu

Tato metoda je založena na lékařském principu tahání, který na penis působí tak, že natahuje vazy, topořivé tělesa a ostatní tkáně. Princip tahu se běžně využívá pro vyvolaný růst tkání v chirurgii, kde se kůže natahuje na zraněná místa. Používá se mnohdy v ortopedii, pro vyrovnávání nesouměrných kostí. Ve starých kulturách se princip tahu užívá zejména v Africe i dávní Egypťané tento princip využívali v dávných dobách.

Prodlužovač penisu se skládá z kroužku, tyčinek a plastu. Uživatel si sám prodlužovač penisu nasazuje a sundává, při čemž nebrání v žádném pohybu. Natahovač lze nastavit dle vaší libosti.

Jak se používá prodlužovač penisu?

Přístroj se nandává na penis v ochablém stavu denně po dobu 4 až 9 hodin s přestávkami. Je dokázáno, že při postupování podle pravidel by se měl zvětšit penis o 0,5 cm za měsíc. Výrobcem je doporučeno užívat prodlužovač penisu po dobu mezi  4 a 6 měsíci podle toho, jakých výsledků si přeje dosáhnout. Dosáhnete trvalých výsledků.

Výsledky prodlužovače penisu

  • Trvalého zvětšení penisu o 3 až 4 cm v erekci po 5 měsících
  • Trvalého zvětšení penisu o 3 až 4 cm v ochablém stavu za 5 měsících
  • Zvětšení penisu po obvodu o 1 cm
  • Napravení zakřivení penisu o 40%
  • Zvýšení sebevědomí
  • Zvýší sexuální výdrž
  • Doposud nezaznamenány žádné vedlejší účinky (Andropenis)

Doporučení

Nejkvalitnější prodlužovačem penisu na Českém trhu je Andropenis, který se může pochlubit certifikáty, doporučením lékaři a samozřejmě s 99% spokojenými pacienty. Přečtěte si více o tomto produktu.

 

Andropenis - Prodlužovač penisu

Dotazy

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně prodlužovače penisu, shlédněte nejprve stránku ČASTÉ DOTAZY a pokud nenaleznete svou odpověď, neváhejte a kontaktujte nás.