10 mylných způsobů pro odhad délky penisu

Zvětšení penisuJiž mnoho let je známo, že svět je závislý na sexu. Bohužel je ještě hodně věcí okolo sexu, o kterých nejsme ochotni hovořit naplno a otevřeně. Stud nám nedovolí se na to přímo zeptat, tak většinou vycházíme z toho, co jsme se někde dočetli či někdo povídal. A proto existuje plno omylů a bludů ohledně představ o lidské sexualitě. Není možné je zde vypsat všechny, tak si povíme aspoň něco o deseti mýtech ohledně délky penisu.

1)      Velikost nohy –  jedna z neznámějších metod, jak zjistit velikost penisu. Řekni, jak velkou botu nosíš, a já ti řeknu, jakou velikost má tvůj úd. Vedou se různé řeči a mýty, jak podle boty či nohy zjistit velikost. Po pravdě, jde o mýty a bludy, tak se zbytečně nezdržujte.

2)      Od palce k ukazováku – „L“ Je to velmi specifické měření. Popravdě, jen vám ukáže délku průměrného penisu. Přesto ale jde o jeden z nejznámějších způsobů. Ukazováček a palec udělají písmeno L a délka mezi nimi má se rovnat délce penisu.

Speciální Edice - 30 cviků na penis

3)      Výška – podle genetických předpokladů by velcí lidé měli být adekvátně obdaření. Ale pokud to tak není, nezoufejte, nejedná se o pravidlo.

4)      Délka palce – někde jsem slyšel, že penis je stejně dlouhý, jako tři vaše palce. Nevím, proč zrovna třikrát, nějak jsme na tu trojku vysazení. Ovšem najdou se jedinci, kteří tomu věří. Bohužel, i tady jde jen o mýtus.

5)      Rasa –  ta opravdu může hrát velkou roli. Ale pokud vím, tak většinou jde o předsudky. Toto a mnohem víc pramení hlavně z neznalosti té či oné rasy. Asiaté nemusí nutně mít malé penisy, Afričané nemusí nutně mít velké penisy a u bělochů nejsou nutně průměrné. Nemůžeme lidi posuzovat na základě velikosti penisu.

6)       Od zápěstí ke špičce prostředníku – toto je další mylný ukazatel měření penisu. Toto měřítko ale nelze brát vážně, protože někteří muži mají kratší prsty, ale penis může být o hodně delší, a samozřejmě také naopak.

7)       Hluboký hlas – přiznejte se dámy, kterou by z vás neučaroval hluboký temný hlas. Ale jde jen o další mýtus, muž s hlubokým hlasem si ještě nemusí omotávat hada kolem stehna. Asi jste zklamaní, ale bohužel jde zase jen o iluzi. Délku penisu s barvou hlasu nesouvisí.

8)      Sexualita – říká se, že gayové mají delší penis než heterosexuálové. Proč si myslíte, že tomu tak je? Jeden výzkumník si myslí, že je to spojené s prenatálními hormony. Podle mého názoru jde zase jen o klam, protože jsem našel ivýzkum spojený s dotazníkem, kde se nic z toho nepotvrdilo. Tyto studie můžou být nespolehlivé, třeba průměrná celková délka penisu se snížila na 13,73 cm od doby, kdy výzkumníci začali dělat měření na toto téma.

9)       Penis v klidovém stavu –  uznávám, že tady jde o velice zajímavou skutečnost. Délka v klidovém stavu je u každého jedince rozdílná a rozhodně nemusí mít penis omotaný kolem stehna, aby dokázal svou mužnost.  Pokud vím, tak penis, který je dost dlouhý v klidu, moc nenaroste, a naopak malý může zvětšit svou velikost při vzrušení i několikanásobně.

10)   Digit ratio neboli úměrnost prstů, jde o velmi zvláštní tvrzení korejských vědců. Ti tvrdí, že podle jejich průzkumu mají muži s delším ukazováčkem kratší penis. Bohužel průzkum byl jen na korejských mužích, tak nevím do jak velké míry brát toto tvrzení vážně.  Záleží jen na vás, jak se k tomuto poznatku postavíte. A jestli ho už náhodou nezkoušíte.

Poku jste nějak nespokojení s velikostí vašeho údu, podívejte se na naše stránky, kde se dozvíte vše o zvětšení penisu. Mýty, které jsme si v tomto článku představili, Vás potom nemusí znepokojovat.

 

Podpořte nás

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *